VIP Brother 2016 - тема 8

  • 297 956
  • 3 955
  •   1
Отговори
# 15
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 851
Искам Миглена да победи.
За всяка музика/филми си има хора. да си слушат/гледат каквото им е на сърце.

# 16
  • Мнения: 4 821
Според мен е голяма издънка от страна на продуцентите, че нямаше живо излъчаване този сезон. Подозирам, че на много хора (включително и на мен) щеше да им е много интересно да опознаят съквартираните повече. Определено мисля, че има какво да се чуе и научи от Миглена примерно. A и си даваме по-реална представа какъв е човекът, а не се осланяме на избрани и монтирани кадри.
В чужди формати плащат някаква минимална сума на месец и дори си избират през коя камера да гледат вътре в къщата т.е ако не ни се гледа Ути го пропускаме. Жалко, че нашите не искат да го направят това, но явно си има причини (да не видим колко малко всъщност седят вътре участниците най-вероятно).

# 17
  • Мнения: X
Аз пък тази вечер гледах Иринин Иванчо в едно друго предаване. Ми тя Ирина до него му е като леля. Представям си как се навежда върху него и го гълчи с размахан пръст , че има голям търбух…И той и се извинява със сините си очета. Явно любоФФФта е сляпа…И съм за турските сериали пред чалгата.

Иванушка доста поотслабна откакто се събра с Ирини, снимки от началото на връзката им....
Скрит текст:

# 18
  • Мнения: 4 821
Аз пък тази вечер гледах Иринин Иванчо в едно друго предаване. Ми тя Ирина до него му е като леля. Представям си как се навежда върху него и го гълчи с размахан пръст , че има голям търбух…И той и се извинява със сините си очета. Явно любоФФФта е сляпа…И съм за турските сериали пред чалгата.

Иванушка доста поотслабна откакто се събра с Ирини, снимки от началото на връзката им....
Скрит текст:

Да наистина. По едно време се беше яко освинил, но сега ми изглежда слаб във фермата или поне прилично изглеждащ.

# 19
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Относно анкетата- на първи въпрос-за мен няма достоен, всеки в накакъв момент се изложи.
Иначе се надявам да не спечели нито чалгата, нито хейтът и то май остана само Надето. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 821
За анкетата - Меги трябва да спечели и се надявам Емануела и Боби да са й подвластниците.
Ути и Михов най не заслужават да са на финал. Ирина е близка трета.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 606
Аз искам Миглена да победи и в никакъв случай Ути или Ирина.
Присъединявам се към това мнение!

# 22
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Любима звезда стана Миглена.Ще видим доколко ще спечели накрая.

# 23
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Миглена - победител.
Емануела и Бобко - второ и трето място. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 337
Мерси за темата!
Не мога да кажа кой би трябвало да е победител. За момента Миглена ми изглежда най-добре.
Кофти е че повечето успешно ги класирам в другата крайност - недостойни за победители.

# 25
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Да се запиша и аз с една весела песничка на Емануела, която въобще не звучи като чалга. Това беше първата нейна песен, която чух и не знаех, че е попфолк изпълнителка.

https://www.youtube.com/watch?v=TGdYlSVJWyc

Последна редакция: пн, 31 окт 2016, 00:28 от bggirl22

# 26
  • Мнения: 17 546
Много хора са вътре, аз наистина не съм наясно от колко човека се състои финалът и кое се приема за финал. Защото в последния ден може да отпаднат и 7, и да останат трима, които са същинските финалисти. Е, тия трима ми е по-лесно да кажа кои да са, т.е. останалите не са финалисти в никой случай. Та на финал - Миглена, Борислав, Емануела. Другите, ако мога с шут в задника - Ути, Михов и Жлъчка. А с шамар зад врата останалите. Ирина - пуф, с магическа пръчка и я няма вече. В никоя телевизия и предаване. Да си нахлузи YSL-на и да готви на баба си кифлите. Не ща да я видя никога повече. В нищо! Close

# 27
  • Мнения: 4 204
За анкетата - Меги трябва да спечели и се надявам Емануела и Боби да са й подвластниците.

*1

Няма живо, защото явно договорите им са с много точки.  Joy

# 28
  • Мнения: 4 821
Да се запиша и аз с една весела песничка на Емануела, която въобще не звучи като чалга. Това беше първата нейна песен, която чух и не знаех, че е попфолк изпълнителка.

https://www.youtube.com/watch?v=TGdYlSVJWyc
Много я слушах навремето  Heart Eyes. Скъсваха се да я въртят.

# 29
  • Манчестър
  • Мнения: 2 489
На първия въпрос съм за Надето....

На втория - Емануела и Деси......

Общи условия

Активация на акаунт