VIP Brother 2016 - тема 8

  • 297 967
  • 3 955
  •   1
Отговори
# 30
  • Viena
  • Мнения: 3 596
Миглена

# 31
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 875
Искам на финал Миглена срещу Ирина и да спечели тази с повечето бракове Laughing

# 32
  • DE
  • Мнения: 9 068
От толкова коментари на Иван и Ирина се загледах в снимките и установих, че Иван има много хубави по детски невинни сини очи  Crazy Grinning

# 33
  • Мнения: 4 418
Както се каза по-рано - няма живо, голям минус на предаването, което спокойно може и да не се казва Биг/Вип Брадър.

Получават се интересни ситуации, за жалост повечето (да не казвам всички) са с негативизъм заложен/вложен в тях. Не ми харесва това, но явно масовата публика го желае. ¯\_(ツ)_/¯

Не се стига обаче до кой знае каква развръзка на тези интересни ситуации. Няма мотивация, няма възможности, липсва желание. А и толкова емоция се влага от страна на участниците, коментаторите, зрителите, че се губи и възможността от по задълбочена дискусия. Жалко.

Иначе нямам ясно изразен фаворит, никой не ми е направил кой знае какво впечатление (може би ако имаше живо щеше да е друга ситуацията, но ... няма).

И все пак, ако трябва да избера една жена и един мъж, това са:
Деси и Борислав.

# 34
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
Гласувам за Лили, измъчи се тая жена, пожелавам й да стане любимата звезда на територията, на целия фарс ще бъде чудесен венец.
И аз гласувах за Лили. ЗА този сезон, в който масовката е с минала слава и/или я е получила благодарение на това, че е отроче на татко, мама, дядо, баба, вуйчо..., че е жена на мъжа си тя си баш пасва. Ами то в такава компания как няма да блесне Емануела.
А за втората опция гласувах за Христо. Уважавам неговото право на избор, но следва въпроса какво прави в подобен формат. Колко сезона минаха, вече би трябвало на потенциалните участници да им е ясно, че трябва да очакват всичко.

# 35
  • Мнения: 143
Гласувах за Миглена. Мисля, че тя заслужава най много.
Втората опция - Христо

# 36
  • Мнения: 2 369
Аз искам Миглена да победи и в никакъв случай Ути или Ирина.
И аз мисля така.

# 37
  • София
  • Мнения: 23 052
Искам на финал Миглена срещу Ирина и да спечели тази с повечето бракове Laughing
И с повече деца от собствената и утроба Grinning

# 38
  • Мнения: 4 275
Ирина, Ути и Христо искам да изхвърчат преди финала.

# 39
  • Мнения: 4 393
Предусещам, че довечера ще е тъпо предаването, ще има масово издигане на Ирина, Ути и Михов за победители с мазни усмивки и измислени аргументи и плюене по Емануела и Миглена.
Сигурна съм, че в темата, обаче, ще е интересно.

# 40
  • Мнения: 24 504
На първия въпрос съм за Надето....

На втория - Емануела и Деси......
+1 Вместо Деси съм посочила Борислав на втория Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 1 447
Гласувах за Миглена в първата опция.Иначе за довечера мисля,че ще номинират най-много великия актьор. Grinning

# 42
  • Мнения: 13 801
Искам на финал Миглена срещу Ирина и да спечели тази с повечето бракове Laughing
Joy   Peace

Как може 10 минути да ревеш и се обяснямаш колко ти е трудно без възглавница, как изпитваш физическа болка, ама наистина нетърпима, да се мусиш и цупиш на всички други предложения и после радостна и щастлива да литнеш за алкохола smile3527

Христо не вярвам да излезе напред в номинациите довечера, той си е от техните...
Но пък "техните" малко останаха вече. Ядрото от 10на човека се стопи на 5-6 и лагерите се поизравниха.

Искам Михов да излезе. От самото начало се чудя какво прави там и защо го държат още.

Последна редакция: пн, 31 окт 2016, 09:06 от птица

# 43
  • София
  • Мнения: 23 052
Мисля,че Лили ще гласува за себе си да спечели.  Laughing

# 44
  • Мнения: 4 753
По пътя на логиката довечера Лили ще е с имунитет и никой няма да има право да гласува за нея да спечели формата...  Laughing

Миглена и Емануела по първия въпрос, също харесвам и Боби, а по втория Ирина като най-дразнеща и Надя, защото я нямаше в Къщата, както казва ИринИ...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт