Яд

  • 10 900
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 30 802
Щеше още на година 2 да го е разкарала и да не се стига до драми. Защото щеше да си има цел в главата и като види, че нещата не вървят към целта- да сменя коловоза. Но явно няма цел, или още не я е осъзнала напълно.

На мен ми е интересно какви са тия мъже, дето хем не са готови за деца, хем правят бебета, а после натискат за аборт. Такива са си за бой направо.

# 46
  • Мнения: 307
Хич не му и вярвай! Дори не знам за какво седиш и го чакаш?! Той ако е искал да е с теб и да имате семейство щеше да е с теб и нямаше да правиш аборти! Това е поредния мухльо, хем да си е с новата жена, хем и ти да си му резерва - да стоиш сама и да го чакаш... Айде без тия!!!

# 47
  • Мнения: 2 811
Сега се замислих, че за това момиче на 20 големият батко е слънцето и луната в момента. Само ако знаеше дъртият вампир какви ги къдри...е, освен ако и тя не е печена, ама де да знам, и печена да си, това с детето не е шега работа, като за начало може да си загуби хубавата фигура, която е основен залог за охолен живот.
Може и да знае, нали е поддържал връзка и с нея, докато е бил с авторката.
Авторката да си се заблуждава, че момичето е с тоя само заради парите, явно по начало е било основната фигура.
Оставам с впечатление, че за повечето бивши, новите са с мъжете "им" поради три причини:
1. ако са млади - заради парите
2. ако са разведени с дете - за да има кой да им гледа детето
3. ако не са първа младост, но нямат деца - за да има кой да им направи дете или пак заради пари
Такива неща като любов и подобни са изключени при всички положения  Laughing

Пълен мазохизъм е да чакаш някой да се върне, който е поддържал контакт със сегашната си половинка през целия период на общия ви живот, който те е накарал да абортираш (явно против волята ти) и с когото отношенията дори не са били цветя и рози. И това чакане да продължава две години след раздялата...
Бих препоръчала терапевт.

 в крайна сметка, мъжете са за това --за пари, секс и деца. Simple Smile жените са за секс, готвене и деца, а богатите и за пари.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аааа, не знам, моя го ползвам и по други направления.  Laughing

# 49
  • Мнения: 11 360
Имаш ли възможност да си платиш за посещения при психоаналитик? Имаш зависимост от този мъж. Той се възползва и те държи "заета" от чист егоизъм. Трябва да я преодолееш тази зависимост, за да продължиш.

Пише ти, че си специална и ти вярваш. Но приказките са едно, а делата му друго - за спътница в живота и майка на децата му избира друга. Това е ужасно неприятен и болезнен за теб момент. Той садистично продължава да ти пише и да те занимава със себе си.

Знаеш ли трябва да те е яд, да си бясна и злобна. Трябва да си хала и да му теглиш майна със зората на деня и при всяка мисъл за него. Той те подвел, загубил е години от живота ти, мотал те е и сега продължава да го прави.

Не стой на разположение. Смени си телефона - направи си нов номер. И веднъж на ден му пиши ако не можеш да изтриеш номера му.

Разбираш ли? Ти си мушица в паяжина на паяк. И живота си тече, а той си плете ли плете паяжината.

Питаш да е съберете ли? Мила моя, той чака дете от друга. Няма да се разделят поне 5-10 години. Скоро ще си просто една от любовниците му. Бил те обичал най-много. Ами заслужаваш някой да те обича десеторно повече. И ще срещнеш човек, който вижда в теб всичко което е искал от живота. За този, който ще те обича истински няма нивгаш да има друга и ще се радва децата му да приличат на теб.

Имаш зависимост. Това не е любов. Не се бъркай.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
И ако някой ден те се разделят и той поиска да се съберем как трябва да реагирам ?
Aко той искаше да е с теб сега щеше да чака дете от теб и щяхте да сте заедно. Недей да таиш напразни надежди да се събирате.
Прочетох само първия пост, не цялата тема, може и да си споделила нещо повече, което да е разяснило още картинката, но ... онази, хубавата и голяма любов, която ти топли сърцето и душата не е тази, повярвай ми. Даже не знам това любов ли е... може би е друга думата...
Понякога нещата не са толкова прости и черно-бели, знам... и все пак: не разчитай на този човек и не мисли, че е "голямата ти любов".

# 51
  • Мнения: 1 127

Пише ти, че си специална и ти вярваш. Но приказките са едно, а делата му друго - за спътница в живота и майка на децата му избира друга. ...Той садистично продължава да ти пише и да те занимава със себе си.

Разбираш ли? Ти си мушица в паяжина на паяк. И живота си тече, а той си плете ли плете паяжината.


Питаш да е съберете ли? ... Скоро ще си просто една от любовниците му. За този, който ще те обича истински няма нивгаш да има друга...

Имаш зависимост. Това не е любов. Не се бъркай.

 Peace
Един манипулатор, на когото досега манипулациите са минавали успешно, и продължава да прави опити и за в бъдеще. Сила, воля и трезв разсъдък й трябват на авторката да се освободи навреме от пипалата на тоя `паяк`, ако не иска да пропилее остатъка от младостта си по някаква химера.
Много добри съвети имаше, дано са й помогнали.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Бившият не е никакъв паяк или манипулатор. Просто авторката е много наивна и няма грам достойнство.
Не мога да повярвам, че след подобно унижение /изневери, аборти/, тя все още си задава въпроса дали ако той поиска, тя да се върне ли при него  ooooh!

# 53
  • Мнения: X
Никакво достойнство ли не притежаваш? Правя си асоциация с непотребна вещ, захвърлена в чекмеджето в случай, че ми потрябва и в крайна сметка никога не е нужна. Нали се сещаш, че ако те обича, нещата щяха да стоят далеч по-различно. Или чакаш да те заобича тепърва, което няма да стане. Твое право е да продължиш да унищожаваш живота си. Бъди сигурна, че щом ти не уважаваш себе си, никой няма да те уважава.

# 54
  • Мнения: 2 811
Бившият не е никакъв паяк или манипулатор. Просто авторката е много наивна и няма грам достойнство.
Не мога да повярвам, че след подобно унижение /изневери, аборти/, тя все още си задава въпроса дали ако той поиска, тя да се върне ли при него  ooooh!
абе как не е манипулатор. Какво е това да баламосваш ена колко я обичаш, след като си я зарязал заради друга, по-млада жена, след много години връзка, принуден аборт и какво ли още не. Това е страшен удар и много грозно и жестоко поведение.
При това без да му мигне окото и за младото, бременно момиче вкъщи. Не знам тя какво достойнство няма, ама тоя е много гнусен тип.
 

# 55
  • Мнения: 11 360
Съгласна съм с OX'AMAH, не е толкова лесно да се откачиш от такъв тип. А и в крайна сметка авторката си е с нейния си темперамент и емоционалност и ако някой може от дне за утре да прекъсне връзка или увлечение то за нея явно не е толкова лесно.

Смятам, че е добре близките и да се намесят и да и помогнат да замине надалече. Не се шегувам. Момичето  живее по инерция във времето ПРЕДИ ДВЕ ГОДИНИ. Трябва много сериозна промяна, която да и помогне да продължи нататък. Когато човек е в дупка и се върти на едно и също място приказки за това как нямал достойнство и колко смотан е не помагат.

# 56
  • Мнения: 593
 Подарила си  5 години от живота си на някой,  който е имал паралелно връзка с друга, не иска общото ви дете,  но пък решава да си направи с другата, в знак на безумната си любов към теб! Този човек наистина заслужава да си с него ....... но forever!  ooooh!

# 57
  • Мнения: 1 253
Той няма да се раздели с нея и няма да се върне при теб. Толкоз. Сега си свободна. Повтаряй си го всяка сутрин и вечер. Спри да му отговаряш и вдигаш.

И аз мисля, че ти трябва психолог, с когото да поговориш и да си спечелиш свободата обратно.

# 58
  • Мнения: 1 765
Здравейте,накратко..
Връзка 5 години,много бурна,зверски компромиси от двете страни,но приключи с изневяра от негова страна .От близо вече 2 години сме разделени,той си има друга приятелка(с която е поддържал контакт от както сме били заедно),но звъни и пише през ден(нямали сме никакви сексуални контакти).Чакат бебе (декември се ражда),имат 20 години разлика във възрастта,карат се постоянно,но това си е тяхна работа и не се бъркам.Въпроса ми е трябва ли да ме е яд,че след толкова време той избира майка на детето му да бъде хлапачка,която е с него с чисто финансова цел? Трябва ли да ме е яд,че исках дете от него,а той тогава не се чувстваше готов и ме накара да направя аборт? С наближаването на това събитие не спирам да го мисля и да се чудя какво щеше да бъде,ако бяхме останали заедно .. До ден днешен аз си нямам никой,защото той не спира да ми обяснява,как каквото и да стане мен най-много ме е обичал.Започвам отношения с някой,а тези негови думи ме спират и всичко приключва.И ако някой ден те се разделят и той поиска да се съберем как трябва да реагирам ?
Мила, имах флирт точно с такъв господин. Заминава да живее с друга в средата на ноември, но е съгласен да си пишем. И когато му писах, че няма повече да му пиша, има наглостта да ме пита "защо". Това е вредна и съсипваща връзка. Човекът е направил своя избор, а теб просто те баламосва. Не си губи повече времето и гледай напред. Светът е пълен с мъже. Освен това не е честно и за новата му половинка. Поне аз за себе си стигнах до такива изводи и се чувствам по-добре.

Последна редакция: чт, 03 ное 2016, 20:30 от Morphea

# 59
  • Мнения: X
"Вярвай в късмета си!"
Майката на ОХ АМАН

Това и трябва на авторката, малко оптимизъм за собственото и бъдеще. Това вкопчване в минало и недоклатени истории е от липса на оптимизъм (а той с възрастта много намалява; ако те зарежат на 22, събираш си вещите и си заминаваш, защо да не е така и на 42)
Освен ако авторке, не искаш да си отмъстиш, това обяснява яда. Ако търсиш реванш, нали знаеш, че има начини. Ама за чий... Не снимате турски сериал.

Общи условия

Активация на акаунт