Препарати за съдомиялна - 9

  • 122 767
  • 737
  •   2
Отговори
# 165
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
Сега видях,че от утре във ФФ ще има на промоция финиш класик и финиш all in max.Мисля,че излизат изгодно ,но се чудя кой да взема  newsm78, досега техни таблетки не съм ползвала.Доволна съм от Феъри Платинум ,но няма как да ги деля,а в повечето случай пускам малко неща за миене.

Класика е слаб, вземи all in one. Особено след като си ползвала Феъри до сега, може и двете да не ти харесат.
Ползвам и Сомат Голд,който също не е лош.Пробвах също Сомат класик,но ми понадра чашите. Sad

# 166
  • Мнения: 16
Таблетките КК all не са лоши,но сякаш забелязвам леко надиране по повърхността на съдовете.Всички таблетки ли имат такъв ефект?

# 167
  • София
  • Мнения: 12 006
Повечето. Праха надира по-малко, а геловете изобщо не надират.

# 168
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Повечето. Праха надира по-малко, а геловете изобщо не надират.
Ти кой гел ползваш?

# 169
  • Мнения: 16
А от коя марка сте доволни за геловете? Rolling Eyes

# 170
  • Пловдив
  • Мнения: 370
Аз много харесвам гела на Сомат.

# 171
  • Burgas
  • Мнения: 503
Геловете са щадящи ,да,обаче не очаквайте да измият загоряло или засъхнало по съдовете,поне този на Финиш не успява Laughing

# 172
  • София
  • Мнения: 12 006
Повечето. Праха надира по-малко, а геловете изобщо не надират.
Ти кой гел ползваш?
Сомат, в момента е на промоция в Метро 2бр. на цената на 1 - 15,56лв. с ДДС.
--------------------------
Геловете са щадящи ,да,обаче не очаквайте да измият загоряло или засъхнало по съдовете,поне този на Финиш не успява Laughing
Измива се перфектно, но на дълга програма с високи градуси. На финиш гел май не съм ползвала. За засъхналото има "предмиене" или както там са го кръстили на съответната машина.

# 173
  • Burgas
  • Мнения: 503
Не,не съм съгласна- дори на интензивна програма за силно замърсени съдове гела на Финиш не се справя със загорели ,предварително накиснати тави.Което не е така с капсулите Феари  PeaceГела сега го ползвам ,когато имам за миене само чинии и чаши-за тях е ок.Следващия път ще взема да пробвам Сомат гел,че много го хвалите  Simple Smile

# 174
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Не,не съм съгласна- дори на интензивна програма за силно замърсени съдове гела на Финиш не се справя със загорели ,предварително накиснати тави.Което не е така с капсулите Феари  PeaceГела сега го ползвам ,когато имам за миене само чинии и чаши-за тях е ок.Следващия път ще взема да пробвам Сомат гел,че много го хвалите  Simple Smile

Ползвала съм и двата гела и подкрепям горното напълно.

# 175
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
Пуснах една тава от макарони на фурна и Феари платинум не я беше измила хубаво,хем я бях пуснала и на предварително  накисване.

# 176
  • Мнения: 16
Благодаря за информацията,страхотни сте!Днес ММ ще купи Сомат гел ,ще споделя впечатления!

# 177
  • Мнения: X
Тези таблетки пробвали ли сте ги?Добри ли са?
https://s21.postimg.org/7ien04x47/Screenshot_20170325-171413.png

# 178
  • Мнения: 520
Доволни ли сте от таблетките на Лидл? Справят ли се със загорели повърхности?
http://promocii.bg/files/tabletki-za-sadomiyalna-mashina-1.jpg

# 179
  • Мнения: X
Доволни ли сте от таблетките на Лидл? Справят ли се със загорели повърхности?
http://promocii.bg/files/tabletki-za-sadomiyalna-mashina-1.jpg
Да.Използваме тях основно.Много сме доволни Simple SmileНе знам дали другите са толкова доволни ,но за мен се справят страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт