Препарати за съдомиялна - 9

  • 122 850
  • 737
  •   1
Отговори
# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
От утре в Лидъл ще има финиш all in one 100 бр. и Quantum 80 бр. по 23 лв.
Аз ползвам Quantum и съм доволна.

# 151
  • София
  • Мнения: 12 006
И финиш е добър, като ти е напът може да си вземеш от него, за по нантък пробвай сомат и други марки, докато откриеш "твоите" препарати. Сомат има в ДМ, метро, май и в лили, предполагам и в големите хранителни вериги. Следи и за промоции за следващи купувания и ще са ти по-насметка Peace.

Да, ако изпаднат ще следя, но 63 таблетки за 20 лева не е особено скъпо.

Не е скъпо. Почти постоянно има промоции някъде - Метро, ДМ, Лили и т.н. Даже сега видях в Метро има сомат голд таблетки - 80 бр. за 23,39лв., на финиш всичко е на промоция /сол, ароматизатор, гланц, таблетки, почистващ и гел/.

# 152
  • София
  • Мнения: 12 554
И финиш е добър, като ти е напът може да си вземеш от него, за по нантък пробвай сомат и други марки, докато откриеш "твоите" препарати. Сомат има в ДМ, метро, май и в лили, предполагам и в големите хранителни вериги. Следи и за промоции за следващи купувания и ще са ти по-насметка Peace.

Да, ако изпаднат ще следя, но 63 таблетки за 20 лева не е особено скъпо.

Не е скъпо. Почти постоянно има промоции някъде - Метро, ДМ, Лили и т.н. Даже сега видях в Метро има сомат голд таблетки - 80 бр. за 23,39лв., на финиш всичко е на промоция /сол, ароматизатор, гланц, таблетки, почистващ и гел/.

Аз мисля първо да пробвам тези на Феъри и след това вече, ако не съм доволна от тях да купя на Сомат

# 153
  • Мнения: 520
Нана, честита покупка, да си я ползваш със здраве! Феъри Платинум са сред най-добрите капсули и няма начин да не си доволна. Солта на Финиш е едра и хубава. Аз ползвам такава и също така, гланц на Финиш.

# 154
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана, честита покупка, да си я ползваш със здраве! Феъри Платинум са сред най-добрите капсули и няма начин да не си доволна. Солта на Финиш е едра и хубава. Аз ползвам такава и също така, гланц на Финиш.

В петък и събота ще ви кажа, че дотогава миялната ще ми краси хола в опаковката  Mr. Green

# 155
  • Варна
  • Мнения: 987
Здравейте
Стана година ползвам само феъри платиниум/доволна съм/

Бих искала да попитам кой е този турски сайт където били по-евтини?

Също така гледам,че в чист дом има някакъв препарат за почистване на съдомиялна финиш за 5 лв/250 мл/струва ми се добра цената?
За колко почиствания стига или си е за едно?

И какво мислите за таблетки медикс класик?

# 156
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 066
Един флакон -едно почистване.

# 157
  • Варна
  • Мнения: 987
Един флакон -едно почистване.
Ясно,благотваря за отговора Simple Smile
Аз до сега ползвах на хейтман - 4,80 вземам препарата и съм доволна Simple Smile

# 158
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
За почитателите на Сомат - във Фантастико в момента има някаква промоция - цени за по две опаковки.

# 159
  • Мнения: 83
Таблетките КК all in one се оказаха по- добри от Финиш Класик. Много по- добри ( финишът е купуван в Германия). Прав беше Дедо,че веригите се конкурират и развиват продуктите си. Щото си мислех, че лидълските са Най. Е, четири дни проверявам как КК са най. Безфосфатни  са им вс.в едно, класикът е с фосфати. Ама то и газираното е бъкано с тях, и колбасите.... И бирата cheers cheers

# 160
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 961
Какви пари са таблетките на КК?

# 161
  • Мнения: 83
Какви пари са таблетките на КК?

На промоцията бяха 40 бр. за 6лв.,ако не греша. Иначе, редовна цена 8лв.

# 162
  • Мнения: 520
След дълго ползване на Феъри Платинум и Финиш Куантум, стигнах до извода, че вторите са много по-добри. Ежедневно ме изумяват какви неща успяват да измият. Гланца на Финиш също е страхотен.

# 163
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 961
Сега видях,че от утре във ФФ ще има на промоция финиш класик и финиш all in max.Мисля,че излизат изгодно ,но се чудя кой да взема  newsm78, досега техни таблетки не съм ползвала.Доволна съм от Феъри Платинум ,но няма как да ги деля,а в повечето случай пускам малко неща за миене.

# 164
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Сега видях,че от утре във ФФ ще има на промоция финиш класик и финиш all in max.Мисля,че излизат изгодно ,но се чудя кой да взема  newsm78, досега техни таблетки не съм ползвала.Доволна съм от Феъри Платинум ,но няма как да ги деля,а в повечето случай пускам малко неща за миене.

Класика е слаб, вземи all in one. Особено след като си ползвала Феъри до сега, може и двете да не ти харесат.

Общи условия

Активация на акаунт