Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 086 359
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 14 010
  • Мнения: 10 064
Авторът на сатиричното клипче за Меркел, което няколко пъти се пусна и в темата споделя, че
подкрепя политиката й. Намира я за силна жена, която се опитва сама да се справи.
Сега имал намерение да прави сатиричен клип за Ердоган и Ким Чен Ун.
http://www.dw.com/bg/%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%8F- … %D1%80/a-39816882

# 14 011
  • Мнения: 15 960
Назгюле, кой те  изтри?

# 14 012
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Скрит текст:
Скрит текст:
И Хитлер далеч не е бил здрав психически, какво е оправданието на народа?
Според мен само, ако отначалото се опълчат хората има някакъв шанс. Колкото време минава, толкова по-силни стават и тогава само с външна помощ става.
И при Хитлер са се опълчвали много хора, например бялата роза, Ханс и Софи Шол.
https://bg.wikipedia.org/wiki/Бялата_роза
мнозинството не са се опълчили! И днес много от тях се мислят за по висши същества, сравнявайки себе си с други раси, националности и т.н.
Сега е много по-добре и са много по-либерални, принудиха ги.
Ако беше посетила Германия през 90-те години, тогава щеше да усетиш тръпката. Третираха ни не като втора ръка хора, ами направо като гниди.  Peace
Не са по-либерални в мисленето си! Това, че се прикриват по добре, ги прави да изглеждат такива, но са си същите нацисти както преди 90-те, така и днес. Разликата е, че се научиха да прикриват. IMHO
права си бейби,и  като не внимават се изпускат , а унтершихта- продавачки и всякаква нискоквалифицирана сган дори открито се държи ксенофобски
Да, знам, че съм права! Познавам няколко човека на които им казвах същото (американци, българи, руснаци), които не бяха уловили тънката разлика. Някои от тях, се убедиха в това което им казвах сами, други не усетили и не разбрали не вярват, и отричат. Просто е върпос на време да го усети човек, но и да ги предразположи да се отпуснат, да го приемат и да свалят маската. Точно там е разковничето.  В момента в който те приемат, си показват точно какви са. До тогава са много предпазливи, и си мерят приказките и изблиците. Да, вярно е, че не всички са такива, има и много които не са с нацистки наклонности, но са рядкост, и по принцип са живяли в някоя друга държава.

# 14 013
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Хайде, че нямам търпение да се образовам относно арабите какво им харесва и какво не.

Абе какво ни дреме мюслитата от какво се обиждат. Като се обиждат, да стоят в техните си държави. Те са тези, които трябва да се интересуват от какво европейците се обиждат и как трябва да се държат в нормална държава. Но какво да очакваш от примати. Нищо хубаво.

Аз смятам, че участието на Назгул е важно по някакъв начин за темата, както дори Роузи. Дори да са опозиционни, мненията са ми интересни.
Да, допуснали сме ги  до дома си и до софрата си.
Липсва ми само Мишелчето.

Е кое му е полезното. Хора като Назгюл и Роузи, които защитават престъпници, говори, че те са като тях.
Когато има атентати и разни инцеденти си мълчат /убедена съм, че се кефят/, но ако някой се изкаже лошо за орките - припкат чат пат да ги защитават.
Защото те репрезентират тези, с които ние имаме неявен сблъсък и които не разбираме. Ако всички хора мислеха като нас, нямаше да има тема да дискутираме, нито цялата тази олелия. Навън има много от тях, явно повече от нас. Ако си дискутираме между нас си, ще повтаряме едно и също и нито ще е полезно, нито градивно. 

# 14 014
  • Мнения: X

Защото те репрезентират тези, с които ние имаме неявен сблъсък и които не разбираме. Ако всички хора мислеха като нас, нямаше да има тема да дискутираме, нито цялата тази олелия. Навън има много от тях, явно повече от нас. Ако си дискутираме между нас си, ще повтаряме едно и също и нито ще е полезно, нито градивно. 

 Е поне да пишеше нещо смислено. А той пише някакви догатки, неясни намеци, нищо по същество и нищо конкретно, с една дума пуска тука газове.

# 14 015
  • Мнения: X
Да, вярно е, че не всички са такива, има и много които не са с нацистки наклонности, но са рядкост, и по принцип са живяли в някоя друга държава.

Смятам, че последното са пълни глупости.
Как става така, че хем повечето са нацисти, хем допуснаха най-големия "тор на нациите" (да цитирам евентуалния им идол) буквално на масата и в леглата си? Нещо не се връзва.
По-скоро прословутата чиста арийска раса бая се е разводнила. Доказателство са снимките от годишниците на абитуриентите.

# 14 016
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Да, вярно е, че не всички са такива, има и много които не са с нацистки наклонности, но са рядкост, и по принцип са живяли в някоя друга държава.

Смятам, че последното са пълни глупости.
Как става така, че хем повечето са нацисти, хем допуснаха най-големия "тор на нациите" (да цитирам евентуалния им идол) буквално на масата и в леглата си? Нещо не се връзва.
Стана точно така както и по времето на мустакатия мъж! Правят какво им се каже, не мислят, но са си нацисти! И не, не са глупости. Те нямат избор, решенията не се взимат от хас и ута! Взимат се извън германия и на герм. управници им се казва точно какво да правят. Явно имаме различен опит с живота в германия, но това не прави моя опит невалиден, защото е различен.  Peace

# 14 017
# 14 018
  • София
  • Мнения: 3 411
Назгюл да не е Къци Вапцаров? Точки ще  ми раздава. Гиди дърво неокастрено!

# 14 019
  • Мнения: 2 420
Скрит текст:
Скрит текст:
И Хитлер далеч не е бил здрав психически, какво е оправданието на народа?
Според мен само, ако отначалото се опълчат хората има някакъв шанс. Колкото време минава, толкова по-силни стават и тогава само с външна помощ става.
И при Хитлер са се опълчвали много хора, например бялата роза, Ханс и Софи Шол.
https://bg.wikipedia.org/wiki/Бялата_роза
мнозинството не са се опълчили! И днес много от тях се мислят за по висши същества, сравнявайки себе си с други раси, националности и т.н.
Сега е много по-добре и са много по-либерални, принудиха ги.
Ако беше посетила Германия през 90-те години, тогава щеше да усетиш тръпката. Третираха ни не като втора ръка хора, ами направо като гниди.  Peace
Не са по-либерални в мисленето си! Това, че се прикриват по добре, ги прави да изглеждат такива, но са си същите нацисти както преди 90-те, така и днес. Разликата е, че се научиха да прикриват. IMHO
права си бейби,и  като не внимават се изпускат , а унтершихта- продавачки и всякаква нискоквалифицирана сган дори открито се държи ксенофобски
Да, знам, че съм права! Познавам няколко човека на които им казвах същото (американци, българи, руснаци), които не бяха уловили тънката разлика. Някои от тях, се убедиха в това което им казвах сами, други не усетили и не разбрали не вярват, и отричат. Просто е върпос на време да го усети човек, но и да ги предразположи да се отпуснат, да го приемат и да свалят маската. Точно там е разковничето.  В момента в който те приемат, си показват точно какви са. До тогава са много предпазливи, и си мерят приказките и изблиците. Да, вярно е, че не всички са такива, има и много които не са с нацистки наклонности, но са рядкост, и по принцип са живяли в някоя друга държава.

дори не е нужно много време и сваляне на маски, ако говориш добре, в детайл немски език.
подборът на думите, случайни реплики, които субтилно носят едно и също послание - вие там на изток, какво знаете вие, какво можете вие, какво сте учили там...и това, за да си избият комплексите, че повечето са едни привилигеровани некадърници.

# 14 020
  • Мнения: 31 697
Хайде, че нямам търпение да се образовам относно арабите какво им харесва и какво не.

Абе какво ни дреме мюслитата от какво се обиждат. Като се обиждат, да стоят в техните си държави. Те са тези, които трябва да се интересуват от какво европейците се обиждат и как трябва да се държат в нормална държава. Но какво да очакваш от примати. Нищо хубаво.

Аз смятам, че участието на Назгул е важно по някакъв начин за темата, както дори Роузи. Дори да са опозиционни, мненията са ми интересни.
Да, допуснали сме ги  до дома си и до софрата си.
Липсва ми само Мишелчето.

Е кое му е полезното. Хора като Назгюл и Роузи, които защитават престъпници, говори, че те са като тях.
Когато има атентати и разни инцеденти си мълчат /убедена съм, че се кефят/, но ако някой се изкаже лошо за орките - припкат чат пат да ги защитават.
Защото те репрезентират тези, с които ние имаме неявен сблъсък и които не разбираме. Ако всички хора мислеха като нас, нямаше да има тема да дискутираме, нито цялата тази олелия. Навън има много от тях, явно повече от нас. Ако си дискутираме между нас си, ще повтаряме едно и също и нито ще е полезно, нито градивно. 

Да, разбира се. Трябва да има хора, които да защитават и психопатите  Mr. Green Crazy
Какво точно ни показват за мюсюлманите? Нищо, само безумен спам и еднотипни постове колко са готини бежанците. Неподплатени с нищичко.

# 14 021
  • Мнения: X
Значи искате да ми кажете, че тия нацисти, дето смятат, че всички по-малко бели са за сапун, отидоха да раздават курабийки и плюшени мечета по гарите и сега ще изберат Меркел и идиотската й бежанска политика? При положение че все пак, колкото и да е мижава, съществува някаква политическа сила с противоположната идея?
Доста ми е неправдоподобно това. Само защото имат високомерно отношение към източноевропейците (което им се набива ден и нощ в главите), това съвсем не означава, че са готови да отворят концлагерите.

# 14 022
  • Мнения: 23
Nazgul се ядосва, че има жени с мнение. Нали при тях жените сллужат единствено да задоволяват цялата рода

# 14 023
  • Мнения: 2 420
Значи искате да ми кажете, че тия нацисти, дето смятат, че всички по-малко бели са за сапун, отидоха да раздават курабийки и плюшени мечета по гарите и сега ще изберат Меркел и идиотската й бежанска политика? При положение че все пак, колкото и да е мижава, съществува някаква политическа сила с противоположната идея?
Доста ми е неправдоподобно това. Само защото имат високомерно отношение към източноевропейците (което им се набива ден и нощ в главите), това съвсем не означава, че са готови да отворят концлагерите.

Точно така излиза.
Лошото на източноевропейците е това, че директно второто им поколение вече няма да чисти тоалетни.
Що не идеш да прочетеш в темата на мамите в Германия?
Как всяка от тях се грижи детето и да получи най-доброто образование.

А на бялата раса и трябва някой да чисти тоалетни.

# 14 024
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Значи искате да ми кажете, че тия нацисти, дето смятат, че всички по-малко бели са за сапун, отидоха да раздават курабийки и плюшени мечета по гарите и сега ще изберат Меркел и идиотската й бежанска политика? При положение че все пак, колкото и да е мижава, съществува някаква политическа сила с противоположната идея?
Доста ми е неправдоподобно това. Само защото имат високомерно отношение към източноевропейците (което им се набива ден и нощ в главите), това съвсем не означава, че са готови да отворят концлагерите.
А кой е казал, че са готови да отварят концлагерите? Защо се изразяваш с такива крайности?

Тези които посрещаха бежанците, са точно от малкото! Сравнено с другите, които си мислят като нацисти, посрещачите бяха много, ама много малко! И знаете ли колко малко им трябва да се обърнат от много добрички, в нацисти? - много малко им трябва, съвсем малко.

Общи условия

Активация на акаунт