Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 086 401
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 14 025
  • Мнения: 2 420
Nazgul се ядосва, че има жени с мнение. Нали при тях жените сллужат единствено да задоволяват цялата рода

назгул се ядосва, че има жени, той обича мъже.

# 14 026
  • Мнения: 8 567
И знаете ли колко малко им трябва да се обърнат от много добрички, в нацисти? - много малко им трябва, съвсем малко.

И добре, че е Меркел, да ги предпази от връщането към нацизма.  Laughing
Не знам дали са нацисти, но са пластелинени човечета, удобни за моделиране.

# 14 027
  • Мнения: 15 960
Те затова ли ги пълнят с пришълци от всякъде, да ги приучват на толерантност и да им изкореняват лошите навици.  Mr. GreenJoy

# 14 028
  • Мнения: 1 701
И знаете ли колко малко им трябва да се обърнат от много добрички, в нацисти? - много малко им трябва, съвсем малко.

И добре, че е Меркел, да ги предпази от връщането към нацизма.  Laughing
Не знам дали са нацисти, но са пластелинени човечета, удобни за моделиране.
Ако бяха толкова пластелинени, нямаше да са най-богатата страна в ЕС, а ние най-бедната.  Peace

# 14 029
  • Мнения: 15 960
Точно пластилинени, както го оформиш, така си стои и не мърда наникъде.

# 14 030
  • Мнения: 2 143
Назгюле, кой те  изтри?
Мамма или Татти. Покрай македонското девойче недовършено и аз го отнесох.
Пак ще ме трият ми се струва - наред с другите кандидатки!

# 14 031
  • Мнения: 31 701
Значи искате да ми кажете, че тия нацисти, дето смятат, че всички по-малко бели са за сапун, отидоха да раздават курабийки и плюшени мечета по гарите и сега ще изберат Меркел и идиотската й бежанска политика? При положение че все пак, колкото и да е мижава, съществува някаква политическа сила с противоположната идея?
Доста ми е неправдоподобно това. Само защото имат високомерно отношение към източноевропейците (което им се набива ден и нощ в главите), това съвсем не означава, че са готови да отворят концлагерите.
А кой е казал, че са готови да отварят концлагерите? Защо се изразяваш с такива крайности?

Тези които посрещаха бежанците, са точно от малкото! Сравнено с другите, които си мислят като нацисти, посрещачите бяха много, ама много малко! И знаете ли колко малко им трябва да се обърнат от много добрички, в нацисти? - много малко им трябва, съвсем малко.

Е още колко им трябва? Доста глупости стават в Германия. Даже няма смисъл да изреждам.

# 14 032
  • Мнения: X
[
А на бялата раса и трябва някой да чисти тоалетни.

И те чакат точно Хасан да им чисти тоалетните? hahaha
Засега признаците са точно обратните.

# 14 033
  • Мнения: 1 701
Скрит текст:
Значи искате да ми кажете, че тия нацисти, дето смятат, че всички по-малко бели са за сапун, отидоха да раздават курабийки и плюшени мечета по гарите и сега ще изберат Меркел и идиотската й бежанска политика? При положение че все пак, колкото и да е мижава, съществува някаква политическа сила с противоположната идея?
Доста ми е неправдоподобно това. Само защото имат високомерно отношение към източноевропейците (което им се набива ден и нощ в главите), това съвсем не означава, че са готови да отворят концлагерите.
А кой е казал, че са готови да отварят концлагерите? Защо се изразяваш с такива крайности?

Тези които посрещаха бежанците, са точно от малкото! Сравнено с другите, които си мислят като нацисти, посрещачите бяха много, ама много малко! И знаете ли колко малко им трябва да се обърнат от много добрички, в нацисти? - много малко им трябва, съвсем малко.

Е още колко им трябва? Доста глупости стават в Германия. Даже няма смисъл да изреждам.

Скрит текст:
Трябва им атентат с 100 жертви примерно. Германия е единствената държава, в която жертвите са минимални в сравнение с Англия, Испания, Италия, Франция. Но ИС няма да направят такъв атентат, вече дори и възможност нямат.
Или им трябва една икономическа криза, като на немеца му опре до джоба, тогава милост няма.

# 14 034
  • Мнения: 10 064
[
А на бялата раса и трябва някой да чисти тоалетни.

И те чакат точно Хасан да им чисти тоалетните? hahaha
Засега признаците са точно обратните.
Е, като не стана с източноевропейците, опитаха с хасановците, ама и там на камък удариха. Wink
Ми да чистят нацистите като се хързулнаха по мамините заръки.

# 14 035
  • Мнения: 8 567
Ако бяха толкова пластелинени, нямаше да са най-богатата страна в ЕС, а ние най-бедната.  Peace


Напротив. Точно защото са пластилинени по-лесно се контролират.
Е, все някоя ще е най-бедната държава в богат съюз като европейския, има десетки места по света, където се живее по-зле от България.
Ако приемат и други държави от региона, може да дръпнем напред в класацията.  Laughing

# 14 036
  • Мнения: 23
Ако трябва да сме честни, германците са най-бедните в тази част на Европа.Евентуално поляците може да имат малко по-малък стандарт.

# 14 037
  • Мнения: 1 701
Ако трябва да сме честни, германците са най-бедните в тази част на Европа.Евентуално поляците може да имат малко по-малък стандарт.
тц, тц, тц, маце вземи пообиколи малко Европата и попрочети малко вестници. Франция е зле, за Полша, Италия, Унгария, Чехия няма и да отварям дума. Не ни разсмивай през нощите, че още извивам и цвиля от смях тука.

# 14 038
  • Мнения: 2 420
[
А на бялата раса и трябва някой да чисти тоалетни.

И те чакат точно Хасан да им чисти тоалетните? hahaha
Засега признаците са точно обратните.

обонго от африка чисти тоалетни.
от дълго време най-вече негри виждам пред тоалетните
преди това бяха русланддойче или сърби, имаше и много българи

# 14 039
  • Мнения: 1 701
[
А на бялата раса и трябва някой да чисти тоалетни.

И те чакат точно Хасан да им чисти тоалетните? hahaha
Засега признаците са точно обратните.

обонго от африка чисти тоалетни.
от дълго време най-вече негри виждам пред тоалетните
преди това бяха русланддойче или сърби, имаше и много българи
Колониите от чистачи както ги наричат виждам предимно турци, араби и африканци. И евала на хората за това, трудят се, а срамна работа няма.

Общи условия

Активация на акаунт