Домакини 58/ Снежни забавления и топли празници!

  • 56 941
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Мария, това според мен си е изтръпване. Няма мазило, което да предотврати изтръпването. Просто трябва да смениш стойката.
Крайник изтръпва, когато няма достатъчно оросяване на мускулите или са напрегнати дълго време без почивка. С каквото и да се мажеш това не можеш да го предотвратиш.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Здрасти и от мен.
Докато се наканя да пиша и вече има нова тема.
Бяхме три дни във Варна,че майка ми имаше юбилей 70 години,да ми е жива и здрава.Криста си игра с братовчедка си,аз се видях със систъра и беше много хубаво,но изморително.

Добре дошла и от мен на Ред,нашата нова колежка! bouquet
Завиждам ти малко за прекрасната страна,в която живееш,за студа,снега,зимата и изобщо за климата и чистотата.Мечтата ми е да стигна до там,много харесвам Скадинавието,но засега съм стигнала до Швеция и Финландия.

Смърфи,радвам се,че си изкарала добре.Като си спомня за лифта,още ми треперят коленете.Помня,че като се върнахме до хотела,се разплаках.

Ма-ко,ти се претрепа,дете мило! Heart Eyes
Какъв късмет имаш с томболите и падането,не знам. hahaha

Лейди,една прегръдка от мен! Hug

Аз сигурно ще стана банална,но пак да се оплача от моя тийн.Последно ме нарече и гнусна.Много съм приказвала и затова съм била такава.Това отношение и омраза е само към мен.С другите хора говори нормално,печели сърца и симпатии,той е умно и харизматично момче,само защо към мен е така?! Sad
Много ми е болно и не се чувствам добре напоследък. Cry

Валка,моят Ванко имаше камъче в слюнчената жлеза,но то е на гушата и се появява и изчезва.Иди на ехограф да го видят.

Отивам да вадя Крис от банята.ще пиша после пак.Ако не съм редовна,не се сърдете,но сякаш нещо ще ме смачка,не знам какво ми става.

Чао до после на всички! Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 898
Здравейте, момичета! Да се оправяте всички бързо. Туй физика, психика, да се лекувате!
Славе, защо не се консултираш със специалист? Може да ти даде насоки какво да предприемеш Hug
При нас нищо ново. Утре съм на Жизел.
 bouquet

# 18
  • Мнения: 39 328
Добро утро!
Славе, я си поговори с него на четири очи. Или по- добре баща му. Ама той по мъжки да го направи. Да тропне с юмрук по масата и да каже, че такова държание към майка му е недопустимо и ще има санкции. А ако ти говориш- наблегни на чувства и наказания, естествено.
Хортензия, да разкажеш после какво е преживяла малката балеринка!
Ма ко, не знам дали е изтръпване. Друго ми е чувството на изтръпване. Тогава не е болезнено, а сега е такова. Както и да е. Приемам ги като старчески болежки.

# 19
  • Мнения: 2 169
Добро утро!
Славе, и моят племенник е така - с майка си и нейния приятел са постоянно на нож, иначе се държи нормално. Последната седмица даже беше в нас, че не могат да се понасят у тях, ще се избият. Не знам, при тях има и други фактори де, но пък поведението е идентично с твоя Ванко...  Thinking Защо не посетите психолог?
МарияТ, кремчето със сигурност няма да ти навреди, може да се пробваш  Peace
Мушкат, завиждам за "Жизел", честно  Mr. Green Heart Eyes
Вале, аз съм имала такова мастно образувание под мишницата - операцията е рутинна, но ти не се филмирай, ами първо вижте какво наистина е  Peace

# 20
  • Germany
  • Мнения: 7 941
Запис и от мен в новата тема Simple Smile

# 21
  • Мнения: 39 328
Запис и от мен в новата тема Simple Smile
Как сте, Moни? Всичко вече наред ли е. Детето, ти?

# 22
  • София
  • Мнения: 9 857
Снощи гледах Бейк офф и ми допадна, а по припниц не си падам по такива предавания. а колко торти, малеее, направо едва заспах.
Мони, и аз да питам как сте вие?
Мария, сетих се, че отдавна не си писала за момчето ти и госпожата, ка се развиват отношенията там след случката?
Вио, ми то ние на лекари сме я водили в годините, преглеждали са го топчето, но педиатри, не хирурзи. Дори един не изрази някакво притеснение от всички 4-5, които са я гледали. Вариантите са мастно топче или лимфен възел. На хирург ако ида и кажат да го махаме  ако е мастно топче, то не бих се навила. Все пак стои там толкова години и не пречи. ако е лимфен възел, а може и да е, защото когато е болна като че ли има леееко увеличение, още по-малко пък трябва да се пипа.
Говорих с две-три приятелки от вчера, които са мед- сестри, не лекари, всички ме съветват да не го закачам и да не се лъжа да го махаме. Ще видя, но днес разсъждавам по-трезво. Сутринта с една от майките на кафето се заговорихме и като и споделих , тя ми каза, че самата тя е иала на същото място като дете, както и по шията, същите топчета и са изчезнали във времето след пубертета. Не, че това трябва да значи непременно, че и при нас е така, но се оказва, че много народ имат такива образувания, пък не са откачили от притеснения като мен.

# 23
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Здравейте , при нас така хубаво пече , обаче като си покажеш носа на терасата и бягаш обратно на топло
ММ е дневна днес , божее ма то много хубаво било бе
станахме с детето , пуснах пералня и прахосмукачка , прибрах квото имаше за прибиране , на детето закуска направих и седнах да пия кафенце ..ама така на хубаво , изчистенко и топличко .. и всичката ми работа свършена
после ще готвя боб с ребра , че такава поръчка имам , и толкоз
искаше ми да се ходим до магазина да взема водни боички за детето , да рисува , да маже и да се омаже , а аз да ги хвърля след това в боклука и никога повече да не купя (това са думите на ММ ххахаха ) ама вече нищо не мога да измисля с какво да я занимавам като сме по цял ден в къщи
рисуваме с моливи , с пластилин играем , с кубчета , и най много се заплесва да играе пъзели на таблета - таака че приемам предложения за игри с 2 годишно зверче
Кой гледа вчера новото кулинарно предаване , че а го изтървах , да знам заслужава си ли да го търся да гледам или тръцки ..
Вале - аз бих я завела за някакви по подробни прегледи , ама то е щото аз съм голяма паника за детето (за мен не съм никак даже )
Ма ко - как е крака
Писе - мерси за линка , пресадих ги , само се притеснявам да не съм я уморила сега , че разрязах корените за да я изкарам от саксията .. а малката бебе орхидея е с 2 листенца , че и даже цветонос е пуснала .. дано няма сътресения и тръгнат пак нагоре

# 24
  • София
  • Мнения: 9 857

Вале - аз бих я завела за някакви по подробни прегледи , ама то е щото аз съм голяма паника за детето (за мен не съм никак даже )

Например на какви? Аз ако реша да я водя ще трябва сама да преценявам на какви лекари и изследвания, защото педиатърката не смята за необходимо допълнително изследване.

# 25
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Вале нямам представа
но според мен е по скоро реакция на имунната система , давай някви мощни стимуланти ..поне така съм чела де .. като изобщо не съм се задълбочавала да чета ..

# 26
  • София
  • Мнения: 9 857
Не смятам да се задълбавам. Тя е дете, което рядко боледува, да чукна на дърво, и каква ще да е тая реакция, дето си стои там 10 години, че и повече. Ще се доверя на лекарите, които са я преглеждали и ще се постарая да не се панирам. А и наистина явно не е нещо рядко срещано наличието на такива топчета у хората.

# 27
  • Germany
  • Мнения: 7 941
Добре сме за момента момичета. Аз съм на 7ми декември на лекар и дано са ок нещата  Praynig Големият е добре за сега, надявам се март ЯМРто да покаже, че кистата е изчезнала или поне, че не е нараснала. Малкото беше 3пъти за един месец с кашлица и в петък сме на пулмолог. Мъжът ми изкара някакъв ужасен вирус и в момента е на антибиотик и така... Дано да свършва вече тази серия, че много се изтощихме.. Отделно сме се побъркали от учене с големият. До Коледа ще има всяка седмица минимум по едно класно  ooooh! Не ме питайте как уча биология на немски  #Crazy Чакам с нетърпение Коледа и дано сме здрави и успеем да си починем  Praynig
На всички  Hug

# 28
  • На север
  • Мнения: 1 377
Аз докато цопна в новата тема и сте изписали 2 страници вече.  Crazy Тук времето е ужасно...Вече нямаме сняг, но вали дъжд и е мрачно. От 14 часа съм пуснала лампите. А бе депресарско си е навън. Сложих орхидеята до прозореца. Дано това я спаси  Rolling Eyes Иначе аз нали съм на 90 дневната диета и днес ми е ден на плодове. Ще е голям глад. Правих си мляко от бадеми и после смути. Много добре стана. Не може да се усети, че не е с истинско мляко. Че и лесно беше. И аз го пропуснах новото предаване. Бях се загледала в Мастер шеф Нова Зеландия по тукашната телевизия. Аз съм голям фен на Мастер шеф. Тук имаше преди норвежко предаване за пекане и имаше една българка участваше. Simple Smile Но аз не бях особен фен на него понеже по принцип не си падам много по торти и тнт. И слава богу, че щях да съм 100 кила хубост  hahaha
Вале, майка ми преди години имаше едно топче на китката. Стоеше си там с години. Почна да пие Аквасорс добавките и изчезна напълно. На мен като дете ми прещипаха пръста и ми падна нокътя и на това място стана мъртва кожа, която гноеше и беше ужасно. Като почнах да пия тези добавки ми мина всичко, а си беше доста зле положението. Може да погледнеш дали става за деца евентуално.

# 29
  • Мнения: 3 841
Е, как не съм видяла, че има нова тема... ooooh!

Ма ко -  bouquet

Днес слагах коледната украса. Получи се, но тук няма много магазини, които да продават коледни неща и повечето са доста скъпи. Икеа и те са се уляли с цените. А в чайнатаун са такива цигании, че не е истина. Но стана добре. Peace

Утре ще чета и пиша повече, че е време за лягане.  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 17 ное 2016, 02:54 от Смърфиетка

Общи условия

Активация на акаунт