Детската градина – всичко, което ни вълнува – 17

  • 49 491
  • 799
  •   1
Отговори
# 795
  • shumen
  • Мнения: 18 070
Такава наредба не съм чула да има и аз.
За дрехите-при нас и в градината ни дадоха такова листче като в яслата,на което пишеше с какво да не са облечени децата.За блузи с качулки сякаш нямаше упоменато там.

# 796
  • Мнения: 653
И моя син редовно си ходи на градина със суичери с цип и качулка, няма оплаквания.

# 797
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
При нас няма никакви изисквания за дрехи. Гледам да няма колан или нещо което да й е трудно да се оправи сама, гащеризони също не би било удобно, но блузи с качулки защо не, имаме една и си я носи.
Но наистина има родители, които не мислят, толкова много ги навличат, че имам чувството, че детето ще се пукне, но всеки си решава сам. Мойта ходи с една тънка блузка и клинче, най мн някоя горничка или елек, които още след закуска съблича.

# 798
  • София
  • Мнения: 5 289
Не гледам в чуждата паница аз. Родителите си знаят. Причина определено е имало.
А щом всички сте били притеснени,кой от вас говори с родителите му, да попита, да разбере? Или типично по нашенски само сте цъкали с език отстрани.

Учителките, разбира се. Многократно.
Аз детето само съм виждала и жалила. За чуждо дете едва ли мога друго да направя от моето положение. Да познавам майката, да поговорим "случайно", ама...

бамбарадамбара, при нас качулки не са забранени. Редовно обаче напомнят за скъпи бижута  Tired

# 799
  • Мнения: 15 041
Момичета, малко прекалихме с темата. Направих нова тема

Общи условия

Активация на акаунт