Първокласници 2016/2017 - тема 5

  • 55 723
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 025
♥Elfita♥  ето тук :
http://www.omg-bg.com/

AsitaNew, браво на детето ти!!

# 61
# 62
  • Мнения: 4 872
AsitaNew, браво на детето !

# 63
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
AsitaNew, браво на детето и от мен!

# 64
  • Мнения: 8 259
AsitaNew браво на детето, и да почерпиш Simple Smile

# 65
  • Мнения: 364
AsitaNew,  поздравления.

Моето е на 3-то място. 8-ма задача е препъни камъка и сигурно на някоя друга е оградил грешно, защото в нас като го накарах да ми реши задачите ми посочи верните отговори. Няма стрес, няма драми, това е по-важното. Доволен е от себе си и още по-амбициран за следващи състезания.
На това по рисуване има максимален брой точки. Очакваме резултатите от Любословие.
Харесва му да ходи по състезания и си ги очаква с нетърпение  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 914
Благодаря момичета, определено съм доволна от детето.
А иначе в Пловдив Салабашев не беше рекламирано, аз разбрах от форума, че ще има за 1ви клас, а в ОМГ след 3тото позвъняване уточниха, че ще има и за 1ви клас и започнаха да записват. И цената си му беше сериозна на фона на другите градове, където се провеждаше.
За състезанието за ПГ "Решавай с Дружба", миналата година бяха над 650 деца, участници, вкл. и моето, но беше обявено предварително и с афиш в градината, освен че беше безплатно, училището в центъра и наградите не бяха за подценяване, та стимули много Simple Smile.
И на моето явно му харесва да ходи на състезания, пък и до сега все е сред наградените. Малко ме е яд, че не можахме да участваме на Любословие, така и не разбрах къде го проведоха, но и да бях разбрала в учебно време нямаше как да направя логистиката.
А тази седмица на КМС няма да участва, турнирът по плуване съвпадна с КМС и тя е много ентусиазирана за плуването.
Vanya_P, браво и на твоето дете. Наистина е важно желанието на детето и да ходи с удоволствие, без излишен стрес.
Успех на участниците в следващите състезания. За нас следващо Кенгурото най-вероятно, ако изяви желание.

# 67
  • София
  • Мнения: 4 025
AsitaNew, състезанието има ли общо с у-ще Дружба? Вероятно вече има такова и в Пловдив? До миналата година правеха в Сф, с чудесни предметни награди за децата, и перфектна организация, с която малко у-ща могат да се похвалят. И шахматно също.
И моята девойка е със състезателен дух. Но не зная как ще се научи да губи, тропа с краче и е много смешна. Вкъщи де, навън успява да се държи възпитано  Laughing Само погледа издава непримиримост от висша степен  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 1 705
Браво и от мене. Ели, пък моето дете реве с глас, май ще е по-добре никъде да не ходи  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 385
AsitaNew, състезанието има ли общо с у-ще Дружба? Вероятно вече има такова и в Пловдив? До миналата година правеха в Сф, с чудесни предметни награди за децата, и перфектна организация, с която малко у-ща могат да се похвалят. И шахматно също.
И моята девойка е със състезателен дух. Но не зная как ще се научи да губи, тропа с краче и е много смешна. Вкъщи де, навън успява да се държи възпитано  Laughing Само погледа издава непримиримост от висша степен  Mr. Green

Училището има филиал и в Пловдив, така че винаги всичките им състезания са се организирали и на двете места.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Иеее,детенцето с първо място на Салабашев е на майче от темата ни.Браво и честито  bouquet
Моята се е представила зле,но друго и не очаквахме.На нея й хареса на състезанието,въпреки че каза,че има задачи,които не е могла да реши

# 71
  • София
  • Мнения: 4 025
zk_avram, мерси , не знаех. Не съм се и интересувала, просто ми направи впечатление съвпадението на имената.

mama_gali, да ходят, тамън да преодолеят този момент  Laughing


Vanya_P, браво и на твоето дете!

Организаторите на Салабашев правят национално награждаване на победителите, идват деца от цялата страна. Така че може бг-мамите да си сложат по един бадж и да се запознаят.   Heart Eyes
Скрит текст:
Иначе е пълна лудница самото награждаване, родителите обикновено се разочароват, но децата се радват.

Последна редакция: чт, 08 дек 2016, 08:04 от EliG

# 72
  • Мнения: 914
Не знаех, че има национално награждаване.
В Пловдив пише, че утре между 12 и 14 ще се награждават най-добре представилите се. Не знам още дали ще успеем да я заведем в работно време по средата на деня.
На мен ми направи впечатление едно дете по средата на класирането, което обаче е в ДГ и според мен е брат на Евгени Кайряков (от няколко години го следя като изяви и съм възхитена как обира наградите не само по математика, но и на БЕЛ, че и на олимпиадата по немски език). Явно и то ще върви по стъпките на батко. Много се радвам на такива талантливи деца.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Само да допълня Ели, че и двете деца на първо място в Пловдив са на майки от темата. Да са ни здрави всички, тепърва им предстоят много изяви.

# 74
  • София
  • Мнения: 4 025
AsitaNew, Това е официалния сайт на състезанието :
http://nsybeva.wixsite.com/salabashev2015
Последните 4-5 години имаше национално награждаване. На сайта обявяват. Ако детето не отиде, изпращат медала в у-щето му. Дали и тази година ще е така не зная.
Скрит текст:
Кайряков е най-феноменалното дете, което знам. Има награди и по физика, и по информатика също.  Наистина е докоснат, не е само труд и талант при него. Изключителен е! Ще следя с интерес и братчето му!

Линката, аз видях другото дете, но не посмях да пиша. Поздравления! Да са ни живи и здрави добрите деца! Във форума от години върви твърдението, че форумските деца винаги успяват, не е случайно според мен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт