Токуда Болница София - тема 24

  • 94 261
  • 773
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: X
Димитров ме гледа и 2-та пъти на ехограф.

# 301
  • Мнения: 1 604
Димитров ме гледа и 2-та пъти на ехограф.

И мен. Въпреки че каза, че много бързо е възстановявам на първия каза да не пропусна втория и да отида пак.

# 302
  • Мнения: 34
Имам питане относно самостоятелните стаи, доколкото разбрах от написаното в тази стая сме сами с бебето и може да идват таткото и други хора при нас?
Ако съм в обща стая там нямат право да влизат външни лица, а само персонал, нали така?
Ако бебето по някаква причина не е при мен в стаята, а е в общата бебешка стая, тогава могат ли някакви хора, разни роднини например да ходят без мое знание и да го гледат през някакво стъкло или нещо подобно? Не искам да ходят при него да го снимат и да го показват после на сульо и пульо и да му пращат снимките на малката душичка напред назад...

# 303
  • Мнения: X
Имам питане относно самостоятелните стаи, доколкото разбрах от написаното в тази стая сме сами с бебето и може да идват таткото и други хора при нас?
Ако съм в обща стая там нямат право да влизат външни лица, а само персонал, нали така?
Ако бебето по някаква причина не е при мен в стаята, а е в общата бебешка стая, тогава могат ли някакви хора, разни роднини например да ходят без мое знание и да го гледат през някакво стъкло или нещо подобно? Не искам да ходят при него да го снимат и да го показват после на сульо и пульо и да му пращат снимките на малката душичка напред назад...

Не, не могат да го гледат и снимат. Само след раждането пускат таткото и бабата, примерно, да им покажат бебето и толкоз.

# 304
  • Мнения: X
И бабата? Само бащата пускат принципно.

# 305
  • Мнения: 1 501
Би било добре да пускат и бабата, че моята майка няма да го понесе  #Crazy Joy

# 306
  • Мнения: 4 069
През 2013 непосредствено след раждането пускат таткото при майката, после той вижда бебето през стъклото в бебешката стая и си излиза. Повече няма право да влиза вътре, както и други хора също. Нито при майката, нито при бебето. Майката може да излиза по всяко време отпред и там да си се вижда с посетителите.
В моята стая обаче, на едната майка й беше второ дете. Тя помоли и й разрешиха бащата да доведе и каката да види бебето през прозорчето.

# 307
  • Мнения: 3 642
През 2013 непосредствено след раждането пускат таткото при майката, после той вижда бебето през стъклото в бебешката стая и си излиза. Повече няма право да влиза вътре, както и други хора също. Нито при майката, нито при бебето. Майката може да излиза по всяко време отпред и там да си се вижда с посетителите.
В моята стая обаче, на едната майка й беше второ дете. Тя помоли и й разрешиха бащата да доведе и каката да види бебето през прозорчето.
И сега правилата са същите, ако има по-голямо дете го пускат за малко

# 308
  • Мнения: X
При нас пуснаха и бабата, но сигурно защото сестра ми работи там (но само до аквариума да надникне). Баткото също - един път.

# 309
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 426
И баткото не са пускали! Не знам що за правила са това, дето не важат за всички!  Crossing Arms
Продължавам да се разочаровам от болницата постфактум!

# 310
  • София
  • Мнения: 11 532
Доволни ли сте от кардиологията в Токуда и някой може ли да препоръча конкретен лекар?

# 311
  • Мнения: 1 687
Доволни ли сте от кардиологията в Токуда и някой може ли да препоръча конкретен лекар?
кардиологията им се водеше едно от силните отделения преди 3-4 г., но после мало поизбягаха лекари. аз съм ходила, но беше някакъв млад лекар и не мога да дам адекватно мнение

# 312
  • София
  • Мнения: 5 759
Ноември 2016 пуснаха да видят бебето и мен ,таткото,бабата и каката.

# 313
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 426
Ноември 2016 пуснаха да видят бебето и мен ,таткото,бабата и каката.

И аз ноември 2016 раждах. Само таткото. Всъщност аз и не искам да е влизала бабата, само за баткото ме е яд.
Честно, минало е, но пак ми горчи като прочета нещо като горното.   Confused

# 314
  • Мнения: X
Моят батко го бяха завели да погледне само в аквариума, с маска, престилка, калцуни, че май и шапка имаше.
Но в стаята ми вкараха каката на бебето  на съседката по легло. Детето кихаше, кашляше и беше без маска (около 3-4 годишно).
Вдигнах голям скандал, защото бебетата бяха също там.

Общи условия

Активация на акаунт