Тумбакът тежи, мама пуфти, АПРИЛче на топло танцува и спи - тема 11

  • 38 745
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 454
Благодаря ви за споделеното мнение за чаршавчетата. Днес явно е мързелив ден за повечето, за пръв път ММ ми отказа разходка (пеша) Joy
Аз халка нямам, но скоро изядох един пакет пуканки с много сол и сутринта не можех да се позная и да си сваля един пръстен, но не знаех, че и киселото води до това Rolling Eyes

# 691
  • Мнения: 175
http://www.minimod.bg/5195/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D0%BA … D0%B8%D0%BA%D0%BE
Ето това са чаршафчетата. Сигурно има и други фирми, но тези аз ги вземам на 14 лв и са страхотни освен това.

# 692
  • Мнения: 301
Ето едното :
http://www.puhche.com/images/stories/virtuemart/product/resized/ … ichki_500x574.jpg
Ето и другото :
https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=166&pid=94679&sgid=166
Само не знам как съм запомнила сърца.. то са само птички Mr. Green
Мнооого си ги харесвам Crazy

# 693
  • Мнения: 345
Аз пък се надявах пръстите малко да ми се разширят, защото годежният пръстен ми е голям и го подпирам с един друг пръстен, ама не. Още ми е хлабав. Не се оплаквам де, ама аз не си спомням да съм се подпухвала и с първата бременност.

Днес успях сама да си направя педикюр - седях на дивана, накиснах си хубаво краката и после ги вдигах по турски, много добре ми се получи, даже не съм и пуфтяла. Взех, че се и епилирах, та малко се чуствам по-човек.

За сметка на това обаче всички днес много ме дразнят - ей, така, не искам никой да ми приказва и просто всяко едно движение и звук около мен ме карат да  Close

# 694
  • Мнения: 1 049
И аз днес направих една хубава разходка. Не знам колко ще застудее пак, че нали така говорят по прогнозите, но както казва Белинда иде си пролетта.
Пръстени не съм слагала отдавна, ще видя как е положението.
Силвър, и аз бях яхнала метлата преди няколко дни. Без причина, просто всичко толкова ме дразнеше. Успокоих си съвестта, че са нови хормони Simple Smile

# 695
  • Мнения: 76
Ами аз също съм с 3 комплекта спално бельо. 2-шити от свеки и 1 купен.  Имам и олекотена завивка, която може би ще ползвам следващата зима.
SilverLining Аз имам доста такива дни в които всички ме дразнят. Или си стоя вкъщи и си правя каквото искам с хубава музика или се разхождам самичка по улиците. Слагам слушалките, разглеждам, пийна някъде кафенце и така.все
Халката я махнах още преди месец за всеки случай.. Отоци още нямам. Успявам все още да се сгъна ама хайде да не прекалявам, само ако се наложи в краен случай.
За шишета си взех този комплект. Ако кърмя може и така да си остане както каза manha. Беше намален и с 20% и ми се стори доста изгодно, а и бях се спряла вече на тази марка за шишета.
http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/tommee-tippee-komplek … deno-ctn-42355171

# 696
  • Мнения: 4
А за пелените какво ще кажете?Колко ще са ни нужни и  кога ще се използват?

# 697
  • Мнения: 175
За бархетни и тензухени ако говориш аз имах 3 комплекта и още си ползвам част от тях. А за другите като одеалца, които са, те си се ползват за сън. Имам различни дебелени,  че моята не търпеше спален чувал.

# 698
  • Мнения: 301
Ами аз мисля да взема муселинови пелени.
Чудя се на тези http://www.matalan.co.uk/kids-clothing/boys/shop-by-age/baby--ne … -cloths--one-size
Ако някой знае дали са хубави да каже.. много се чудя дали да ги поръчам  Rolling Eyes

# 699
  • Мнения: 519
Дими, тия чаршафчета от Айко са жестоки. непременно ще пратя мама да купи и за 20 лв...аз си взех едни турски за 26лв, намалени от 46лв и си викам - ей, на далавера съм  hahaha

# 700
  • Мнения: 301
Дими, тия чаршафчета от Айко са жестоки. непременно ще пратя мама да купи и за 20 лв...аз си взех едни турски за 26лв, намалени от 46лв и си викам - ей, на далавера съм  hahaha
Ооо, взимай ги. Много са хубави и изгодни.
Другите ми струваха 37лв,някакви български били и много качествени, ще видим.. та реших тези да са по-тънкана  Mr. Green Ама и много ми харесаха де Mr. Green

# 701
  • Мнения: 519
моите са такива
http://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=166&pid=102008&sgid=166, само че май са си 3 части и са с едни гъсенички, но точките са такива, аз тях харесах Wink а продавачката каза, че са с две лица...
големи гадове са значи...поредното нещо, което е по-скъпо в малкия град Пловдив...

# 702
  • Мнения: 301
Така е в малките градове. Аз съм от Петрич и тук да видите едни никакви дрешки на какви цени са.. поне да бяха качествени..
Иначе в Айко ми направи впечатление, когато бяхме, че всичкото бебешко бельо беше на 20лв или поне аз не видях по-скъпи..

# 703
  • Мнения: 3 422
Аз мисля да пробвам юнака да спи в спален чувал. Трябва да проверя в Аико дали има и на каква цена. Но за всеки случай ще си подготвя и спални комплекти. Може младежа да откаже спалния чувал. Ако си го хареса, все ще  намеря приложение на останалите части от комплекта. Олекотена завивка мисля да не купувам.
Мен ме гони от няколко дни рефлукс. Май така ще си карам до края. Пуфтя като парен локомотив, ММ ми казва, че почва да се плаши - на сън също пуфтя. Замених хъркането с пуфтенето  Mr. Green  Иначе корема не ми е голям, но изглежда това няма значение.

# 704
  • Мнения: 175
Не знам какво е муселин, нещо като бархет ли!?
Каката не пожела в чувалче, а имам 2, ще пробвам сега бебка какво ще реши, дано пожелае, че наистина ми се вижда удобно. Иначе с олекотено едва тази година я завих, че все или са големи или са малки, така и не намерих точен размер. До към 3 годишна я завивах с пелените, после с дебело одеяло зимата, лятото с чаршаф, сега вече е с олекотена за единично легло.
А я ми кажете какво чехли ще си вземате за болницата? Предният път беше лято и си шлапях с джапанки, къпех се с тях, после в стаята и на етажа пак с тях, че и с тях ме изписаха. Сега обаче ще е студено все още. От онези домашни чехли ли да си взема? И едни за банята освен? Не искам да мъкна много багаж, ама май ще се наложи този път, че няма да мина само с 3 рокли като предният път. В нас не ходя с чехли, имам терлици ако ми е много студено, иначе съм боса, та ще трябва да купя нещо.

Общи условия

Активация на акаунт