Защо всички искат момичета?

  • 5 651
  • 122
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 523
zabiva i neshto programata na saroni:) ne go pravi narochno:)

# 106
  • Мнения: 203
Цитат на: Krasoni
Хей Сарони защо три пъти си пуснала едно и също съобщение Thinking

abe vse mi dava greshka;( i nakraq mi kaza 4e ne mi e postanato suobshtenieto  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Cussing out  Rage

# 107
То рекламации не се правят-каквото дойде.Иначе наш татко искаше мома-да има с кой да си говоря и да го оставям поне за малко на мира/аз наистина сутрин съм като латерна!/Сега само си мечтая да имам 2 бебче,защото знам,че скоро няма да е...но за разнообразие и равнопоставеност в семейството трябва да е момък.Защото в противен случай татко трябва да си взима отпуск от нас! Laughing

# 108
  • Мнения: 229
Здрасти и от мен Grinning .
Аз съм майка на момче, и сега не бих го заменила за нищо на света , но  преди да разбера какво ще е,  ми се щеше да е момиченце. Защо ли? Ами защото аз съм жена и ми се струва че като порасне едно момиченце си остава много по близко с родителите. Съдя по себе си и мъжа си. Аз много  излизам с майка ми и баба ми, ходим по магазини, разхождаме се , имаме еднакви женски интереси. Мисля че момчето след 13-14 годишна възраст ще се вълнува от съвсем различни неща, типично мъжки и няма да му е до разходки по магазините с майка му Grinning  Grinning  Grinning например. От друга страна на едно момиченце много по му отива да го контят и гласат с разни там флентифлюшки  Grinning  /радост за почти всяка майка/.
Но пък моето момченце е такъв сладур - кротичък, добър усмихнат- дано такъв и да си остане . Може би най-добрия вариант е да си имаш и двете - момченце и момиченце. Grinning  Grinning Поздрави.

# 109
  • Мнения: 689
Цитат на: saroni
Цитат на: Krasoni
Хей Сарони защо три пъти си пуснала едно и също съобщение Thinking

abe vse mi dava greshka;( i nakraq mi kaza 4e ne mi e postanato suobshtenieto  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Cussing out  Rage

О да това е страшно неприятно!

# 110
  • София
  • Мнения: 366
Аз не мога да кажа, че съм искала конкретен пол. Таткото далеч преди да забременея искаше момиченце. Родата също - и по двете роди има много момчета и много малко момиченца. Като питаха какво е, казвах - каквото и да е, няма да го върна  Laughing  Единствените ни приятели, с чието детенце контактуваме редовно е момченце. Така че в началото говорех на корема в мъжки род, но пак не бях убедена какво ще е. Е, след амниоцентезата вече нямах съмнение  stork-girl . Сега, с едно момиченце, пак нямам предпочитания за полът на второто. Каквото дойде, само да е живо и здраво.

# 111
  • Мнения: 2 655
Цитат на: sunny_zt

Но досега не съм прочела, някое майче да иска момче /освен мен май/.


Неистово исках син. Много, много през цялата бременност. Накупих всичко в син цвят и чаках.
Е сега си имам щерка АЛИСИА. Тя е прекрасна и за миг не съм съжалила. Татко ми обеща, че следващите две ще са момчета. ДАНО! Thinking

# 112
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Аз пък исках момченце. Първият път не ме преглеждаха на видеозон, само слушаха тоновете и акушерката се изказа, че на момче приличало, щото силно сърчице  и не знам що си. Да, ама момиче се роди... Но в момента, в който си го видях, си го харесах и не съм съжалявала, че е момиче.
Обаче всички тези приказки, че като е момиче, ще сме подобни, никак не са верни... Тя от малка мисли за дрехи, кокетничи и въобще е едно малко женче откакто се е осъзнала. Аз бих искала да е по-стрателна, по-амбициозна, а тя си ползва ума само за да заблуди учителките и да ги направи луди...
Вторият път пак исках момченце, и този път се роди момче.
Засега е много различен като характер, но е много малък, за да кажа нещо повече.
Искам момченце, защото ми се гледа весел палавник, а не капризна госпожица. Госпожицата вече ми потроши червилата и сега за отмъщение не си купувам нови. Всъщност момченце или момиченце - е все тая - всичко е до дете - иска ми се да обръща повече внимание на умствените способности, не на дрехите; да си го водя с мен на планина, да го уча да познава птици и растения и разни такива.
Тези разсъждения - че ако е момиче, ще се мъчи да ражда, или ако е момче, ще се мъчи с отговорности - не ги приемам. И едното, и другото си имат и своите плюсове и по-добре, мислейки за детето, да мислим за хубавите неща, присъщи на неговия пол.

# 113
  • Мнения: 922
Аз знам че щастлива е тази жена, чиято първа рожба е момиче.
Но важното е да е живо и здраво, пък каквото е.
Моето е момче.

# 114
  • Мнения: 1 734
Цитат на: didoni
Аз знам че щастлива е тази жена, чиято първа рожба е момиче.
Но важното е да е живо и здраво, пък каквото е.
Моето е момче.


 Shocked  И защо Confused:

# 115
  • Мнения: 2 489
Цитат на: didoni
Аз знам че щастлива е тази жена, чиято първа рожба е момиче.
Но важното е да е живо и здраво, пък каквото е.
Моето е момче.


Това значи ли, че ти си нещастна?

# 116
  • София
  • Мнения: 717
От самото зачеване знаех, че е момиченце! Не знам защо, просто така си мислех и така се оказа. Не на последно място поставям и желанието, като го имах още много години преди и да си помисля да ставам майка. Grinning

# 117
  • Мнения: 493
знаете ли още когато реших ме със съпруга ми да правим бебе му бях казала " искам да имам син, за да мога когато теб те няма да виждам теб " и наистина имаме син. Когато на видиозона ни попитаха със съпруга ми " искате ли да знаете пола?" ние не държахме знаех ме,че е момченце. Може би това е някакво вътрешно чуство. Един ден ако се реша да имам второ сигурно ще се моля да е момиченце, но най важното ще е да е живо и здраво Stuck Out Tongue  

# 118
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Katusha
"единствения начин една жена да срещне идеалния мъж е да си го роди"Grinning ...


Виж ти, значи трябва другия път да раждам момче, че и аз да го срещна този идеален мъж Thinking.
През 9-те месеца си сменях желанията... ту момче, ту момиче. Накрая родих момиче Grinning Two Hearts. Сега искам близнаци! Луда работа... незнам какво искам. ooooh!

# 119
  • Мнения: 260
i az mnogo iskah mom4ence po vreme na bremenosta
iskah da ne rajdam jena ,4e uj ni e po-tejak jivota
sega pak go mislia tova za tejkia jivot ,ama tolkoooooova si ia obi4am 4e ...... .................

Общи условия

Активация на акаунт