Защо всички искат момичета?

  • 5 642
  • 122
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 493
Stuck Out Tongue ще е идеален татко,ако успем да направим второто бебе момиче. Парвото стана трудно,дано когато се решимза второ да бъде по-лесно

# 121
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз много искам момиченце,досега абсолютно всеки който ме е видял бременна е казал че ще имам момиче,отначало и докторката така казваше ама в един момент ми показа на монитора ташачки..... Shocked ,еми кофти ми беше де.Но ако имам момченце си представям и ще го обичам ЕСТЕСТВЕНО много,нали си е мойто,обаче таткото толкова силно желае момиченце горкият,още когато започна връзката ни той ми каза:"Искам дъщеря от тебе!",с което много ме трогна да си призная.Та може би затова желая още по-силно да му родя дъщеря,за да го направя мнооооооооого щастлив,а той е сигурен че ще е момиче.А по отношение на майчиното чувство нищо не усещам за пола на бебето въобще си нямам ни най-малкото усещане какво ще е,само се надявам докторката да греши и таткото да излезе прав че ще бъде мома. Praynig

# 122
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Аз страшно много исках момче, винаги съм си мечтала да имам едно момченце, но имам прекрасна дъщеря, която не бих разменила за никое момченце. Докато бях бременна всички казваха че ще е момче, правиха ми какво ли не бабини девитини и все излизаше момче, но не познаха, за разлика от доктора който от 5-я месец рече и отсече момиче, така и стана.

Общи условия

Активация на акаунт