Зимата омръзна ни вече и мамите от ИБ чакаме пролетта, макар че е още далече

  • 33 193
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Мецо, направо ти завидях за успеха със зъболекаря 😁 Браво на Ема!
Бени, дано се справи мъжът ти, ако има желание ще намери и сили!
Аз съм в ужас, другата седмица трябва да пусна Атанас на градина, няма кой да го гледа, а аз съм на важни упражнения и лекции ... Естествено още от сега взе да реве, че не иска да ходи, пак ще има ревове 😂 Мен пък ме е страх кой бацил ще ми донесе този път, а свекървещицата не можела да го гледа, защото не можела да става толкова рано 🤢 👿

# 676
  • NE
  • Мнения: 10 999
Арвенче Един съвет от мен. Недей разчита на такива хора. По-лесно ще ти е да приемаш ситуациите.
Ей на, моята ми прави изречение да съм и давала децата, а си криви устата щом и честитят хората новото внуче. Да не говорим, че не стана от плажа цяло лято. Та тъй ще и дам някое от децата, че ще ги види чаааак на Коледа. Twisted Evil
Ох баща му прискрипа с все сила пръстите на големия на леглото. Явно здрав модел е и се разминахме с много малко плач.

# 677
  • shumen
  • Мнения: 18 043
Арвенче,на такива хора и аз не бих разчитала.Моята свекърва(лека и пръст) никога не е гледала Дени,но тя сама си казваше,че който има деца си ги гледа.
Меци,браво на Ема.Голямо геройче си имаш.
Бени,има напредък при твоя мъж.
Моме,да се оправя скоро Марти.А за бебето сега започват първите падания.
Поспаланче,и аз съм като тебе днеска.Още от сутринта ми започна деня наопаки.
Цвете,дано му мине скоро на Вили.
Петьофка,ще отмине и този период.

# 678
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
mecani аз като дете съм носила такава лепенка на очилата. Не помня дали съм се тръшкала, но и да съм явно някак си майка и татко са успели да ме карат.
Честит 8-ми Март на всички Simple Smile Бъдете здрави и обичани жени Simple Smile
тук не е празник като в бг, ден на бабите/дядовците и спелъл френдс (деца от др националности и култури), та днес всички бяха или с оранжеви дрехи или с нац.костюм. Ние понеже си нямаме беше с оранжево и взехме една мартеница (от закъснялите български подаръци) и една книжка на бг.
Върнах се. Това беше вече смислено.събитие. Цялото училище беше строено на двора, пяха химна на училището, свириха на инструменти, държаха реч за Деня на хармонията и как приемали и живеели щастливо с различните националности. После всечки се качихме в стаята, там.ни показаха тетрадките им, после бяха песни за звуците, които са учили, показа и картата със стикерите. Ема очудващо всичко правеше, пееше и тнт. след това на двора ядохме предиобедна закуска, поговорихме си и тръгнах, а децата останаха на училище. Имаше деца с кимоно, с индийски дрехи, с гръцки, с италиански, китайски. Хубаво беше Simple Smile

Последна редакция: ср, 08 мар 2017, 03:05 от benitabeni

# 679
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Честит празник!
В нашата градина този ден няма да се празнува като ден на майката. Според българските традиции денят на майката бил на 25ти март - Благовещение, та ние тогава ще имаме празник.
Моята свекърва пък обратно, дай и деца да гледа. Мога изобщо да не водя София на градина, но на нея и липсват децата. А и аз не се чувствам удобно, въпреки че знам, че не затруднявам свекървата. Сега ви е голяма помощ, откакто тръгнах на работа. Но все пак вече е на възраст. Започна и да прихваща болестите на детето, а не иска да ходи на лекар и до сега лекува пневмония кой знае от кога. Сигурно и е хронична вече, ако има такава.
Още нещо си мислех, ама  newsm78 Другия път  Laughing

# 680
  • Варна
  • Мнения: 2 704
 Честит празник, мили дами! Бъдете здрави, красиви, обичани, обгрижвани, ценени и много щастливи! Без нас мъжете няма да съществуват 😁🎆👠💄🎉
Аз се ядосвам, защото тази жена не работи, не е натоварена с нищо, здрава, права на 50 г... Става въпрос за 5 дни от 7:30 до 13:00 ч., после баща ми щеше да я смени след работа. Както и да е, измислих го. Ще взимам Атанас с мен и майка ми, когато не е в лекция или упражнение ще го гледа в кабинета си, ще се сменят с една нейна колежка 😵

# 681
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Честит празник, бъдете живи и здрави, много обичани и уважавани и не забавяйте - ние сме най-добрите майки за нашите деца  Hug bouquet bouquet bouquet Hug
Меци, браво на Ема  Hug
Арвенче, радвам се, че измислихте какво да правите с Насето когато си заета  Hug
Моята свекърва е надалече, не спира да натъртва всеки път, че ако сме живеели там щяла да може да гледа децата. Аз пък се радвам, че не сме там. Майка ми ми помага когато се наложи, но главно за час-два, все пак са три деца и ми е неудобно да моля някой за помощ. Ако не са някакви извънредни събития - като родителски срещи например, се справяме сами. Често оставям и на Алекс да се грижи за Тео, ако трябва да отида до магазин или друго подобно, гледам да спи през това време, но и да е буден малкия баткото се справя идеално.
Хубав празник  Hug

# 682
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Живи и здрави да сте! Да ви гледат цял живот като цвете в саксия! Hug Hug Hug

Бени много е хубаво, това което са организирали в училището на Ема, още по-хубаво е, че тя е участвала и се е чувствала ангажирана .. явно е започнала да посвиква с езика или съм се объркала?

аз не мога да се оплача от свекърва ми, може би само че ходи на работа Mr. Green Mr. Green ако можех щях да й зачислявам и двете деца колкото мога повече .. тя просто е създадена да гледа деца .. в миналото има много случаи, в които просто не знам какво щях да правя без нея .. буквално ме е спасявала не един и два пъти и ще съм й вечно благодарна за това ..

# 683
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Честит празник, мили дами!  bouquet
Бъдете здрави, щастливи и обичани!

Бени - браво на ТМ, сигурна съм, че по лека-лека ще влезе в релси щом е осъзнал, че проблема е в него. Браво и за събитието, звучи чудесно Simple Smile

Арвенче - не си хаби нервите за човек, който очевидно не заслужава. Ти си герой и ще се справиш Simple Smile

Мецо - голямо БРАВО! на Ема  Hug

Моята свекърва не може да помага за Йоан, защото не може да го вдигне по ред причини (огромна херния, операция, счупена ръка и т.н.), но поне има желание да помага и ни готви от време на време неща, които аз не мога (тя меси хляб и тестени много добре).
Днес имах подарък за празника от детето - разбуди се още преди 7ч, защото се наака, но се приспа САМ за първи път с биба  Shocked В просъница реших да му я дам и О, чудо! Поспах до 7:30, а утрото ми започна с миене на дупе  Mr. Green

# 684
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честит празник, момичета! bouquet
Бени Почват лека-полека да се нареждат нещата. Hug
Пънче Браво на Йоан. Hug Ние и с двата нямаме успех с бибите. Успокоявам се поне, че засега бебето не се е научило да ме ползва за биберон, но да не кажа голяма дума.
Вие ли ползвахте гризалка с жирафа Софи? Спря ли се на раничка или тъкан слинг? Аз обмислям да чакаля някой тъкан слинг за лятото, но засега ми е тъмна индия марки и дебелина. Трябва да видя библиотеките, че на среща надали ще отида.

Днес с Алекс сме на ДК и първа ваксина. Tired Сигурно ще удари 6 кг.

# 685
  • Мнения: 1 152
Здравейте момичета Simple Smile
Честит празник,бъдете много щастливи, обичани и обгрижвани!

# 686
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Вие ли ползвахте гризалка с жирафа Софи? Спря ли се на раничка или тъкан слинг? Аз обмислям да чакаля някой тъкан слинг за лятото, но засега ми е тъмна индия марки и дебелина. Трябва да видя библиотеките, че на среща надали ще отида.
Да, Софка е любима. Тия дни яко и тероризира рогата и ушите  Laughing
От раничка се отказахме на този етап, но се влюбих в тъканите слингове, които Кашмирчето започна да внася  Heart Eyes Разкошно меки и страшно красиви. Имах удоволствието да ги видя на живо (впрочем и раничките са страхотни  Heart Eyes), но за момента се налага да изчакам малко по финансови причини (още не получавам майчиски, заради заспала счетоводителка).

# 687
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
mecani Ема се свиква явно, разбира ги, те нея не всеки път, но се оправя някак... поне днес това, което видях ме накра да мисля, че се оправя...
Flower Fairy дано
пънче-мънче дано само да не е от ден до пладне...

ох, днес пак получихме писмо от училище, сега пък искат близо 200$, за учебни материали... първо искаха дарение, после правиха барбекю с благотворителна цел, после имаха списък с желания, после купи книга и дари на библиотеката, но днес това ме разби... не, че няма да ги дам, просто се дразня, защото като проверявах колко струва училището пишеше, че се плащат допълнителните неща като екскурзии и тнт... ако бяха казали предварително щях да си имам едно на ум...

# 688
  • Мнения: 39 323
А бирата кой я плаща?

# 689
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
бирата си я плаща, който пие, хаха...
имаше дете облечено като голямото пиле Simple Smile Седях и си мисля, дали ще да е американче и като национален герой Голямото пиле. Тва по повод веднъж мъжът ми питал бившия си супервайзър (местен австралиец, бял) кой им е национален герой (примерно като Левски или подобен) , онзи казал Дънди Крокодила!?!

Общи условия

Активация на акаунт