Зимата омръзна ни вече и мамите от ИБ чакаме пролетта, макар че е още далече

  • 33 195
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
.. кой им е национален герой (примерно като Левски или подобен) , онзи казал Дънди Крокодила!?!
завалиите Joy Joy Joy Joy

# 691
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Хахахаха, е неееее,Бени направо супер ми развеселяваш деня! 🤣

# 692
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ем по-добре Дънди Крокодила отколкото РД на някой каторжник май Laughing
Честит Празник мили дами! Много здраве, щастие и хармония ви пожелавам и повече усмивки! bouquet
От свеки няма да се оплаквам. Когато и оставим децата ги гледа, макар че и се събират по 3 наведнъж. Е страда от някаква неописуема мания да ги храни с каквото си реши амааа преживява се някак. Онзи ден давала компот от ягоди на Бубето. Гледам да избягвам алергените обаче редовно и сервира по нещо.  Crazy

# 693
  • NE
  • Мнения: 10 999
Минахме ДК и бебето е 5,800 и 60 см. Бихме и ваксина на която човека се дра с пълно гърло.
Пънче Я кажи Кашмирчето кои слингове внася. Ще я разпитам когато успея.
Днес заглеждах едни двуцветни Ленита, ама се удържах.

# 694
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Фейче - канадски Chimparoo. Страшно са мекички на пипане, нямат нужда от очупване и на живо са по-красиви, отколкото на картинката, наистина. И раничките са страшно удобни. Това е единствената раница, която стана на ММ без клизми и имаше още дължина на ремъците  Crazy
Скрит текст:

# 695
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Това е единствената раница, която стана на ММ ..
кво стана с диетата?

# 696
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Това е единствената раница, която стана на ММ ..
кво стана с диетата?
Намали хляба. И на фитнес отиде веднъж  Crazy

# 697
  • NE
  • Мнения: 10 999
Пънче Загледах ги и тях. Ще изчакам и ще пиша на Кашмирчето като събера по ергономичния фонд. С това бебе доста се поуливам в харчовете. Blush
А за килагата колело да кара. ММ ходи на работа лятото от Балчик до Албена с колело.

# 698
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Това е единствената раница, която стана на ММ ..
кво стана с диетата?
Намали хляба. И на фитнес отиде веднъж  Crazy
Joy Joy Joy Joy сладурче

# 699
  • NE
  • Мнения: 10 999
Да се допълня, че два крема за ръце бяха намазани на пода и върху Вилизар. Crazy

... Даже шефа на Албена почна да им дава на всички, които ходят с колело на работа по 50 лв към заплатата.  Laughing

# 700
  • София
  • Мнения: 4 122
Ехооуууу съвсем Ви изпуснах,

А докато Ви изчета направо свят ми се изиви.

Честит празник мили дами. Да сме живи и здрави всички до една Simple Smile

Меци, браво на Ема. Дано повече не се налага да правите зъбчета.

Кокос, това ще да е от инжекциите. Докато ги слагах и аз бях като бомба със закъснител - яко ме тресеше нервата и си ревях най редовно.

Пуфе, хайде скоро да се похвалиш с бебе...а да не се налага да чакате стимулации и т.н.

Яже, ужас. Дано всичко, което Ви е казал този се отрече тук в София. И ще чакам новини. Ако имаш нужда от съдействие за нещо ми пиши.

Поспаланче, а какъв тест правихте, че излезнаха тези алергии.
При нас така малката при захранването ми направи алергия към картоф и бях в потрес. До към годинката не можех да и давам и всичко и готвех. Много тегаво.

Моме, бързо да се оправяте от тези болести, че и Вие сте се овъртяли в някакъв омагьосан кръг.

Арвенче, милата....като те четох лошо ми стана. Направо не знам ако на мен такова ме сполети - толкова болести, сигурно ще искам да си тегля ножа.....Ако можеш намери нещо, което след това да пиеш малко да ти подсили организма, че наистина е сринат до земята.

Бени, направо и теб като те четох хем ми ставаше смешно, хем ми ставаше мъчно. Наистина да предриемете такава голяма крачка не е лесно, а и да свикнеш с  всички навици/привички на хората там не е лесно. Дано наистина твоя мъж се вземе в ръце скоро и приеме нещата такива каквито са и спре да ти прехвърля вината на теб. А и ти не си от камък и на теб със сигурност не ти е лесно.
Много хубаво са направили това в Кинди-то дано Ема скоро свикне и започне още по лесно да се разбира с децата.

Пфф и ние имаме моменти в които яко се караме и се обвиняваме един друг. Понякога и аз "тръгвам" да си събирам багажа, но все оставам. Не искам детето ми да расте без баща, а и знам, че и аз си имам трески за дялане и в повечето случаи аз не съм права, но няма как.
Ноември пуснахме документи за зелена карта, но нещо нямам много надежда, че ще бъдем избрани. Иначе сме си говорили и съм му казала, че искам да живеем в чужбина и не виждам бъдеще най вече за детето тук. Той пък не иска да ходи в чужбина. А и го е страх как ще оставим всичко и ще заминем, как ще остави родителите си....ще трябва да започнем от 0-та. Аз му казах, че мога да започна от нищото и че не ми е проблем да работя каквото намеря - макдоналдс или нещо подобно. Той не можел така.........

През февруари си направихме една почивка в Италия - Рим. Та малко се разнообразихме и сега искам отново някъде да отидем, но не можем да си намерим евтини билети.

# 701
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Алекс кръвен в Геника пускахме. Не сме я водили на алерголог още. Изчаквам да минат няколко месеца на диета и тогава. Лицето и се беше изчистило и преди 10-тина дни и дадохме блата на купена пица от пицария. Отлепихме кашкавала, нооо се обрина. Имаше и по тялото, а лицето още не може да се оправи напълно. Кои знае какво е имало в тестото. Готвим си. Почнах да поналучквам комбинации и похапва. Правя и едни кексчета с кокосово масло и много им се кефи и те така. И хляба си месим вкъщи. Whistling
Бях на тържество тази вечер. Децата и учителките много се бяха постарали. Беше си цяла пиеса. Много бяха готини. И подаръци получихме. Нанизали ни по една гривна от мъниста Heart Eyes

# 702
  • София
  • Мнения: 4 122
Алекс кръвен в Геника пускахме. Не сме я водили на алерголог още. Изчаквам да минат няколко месеца на диета и тогава. Лицето и се беше изчистило и преди 10-тина дни и дадохме блата на купена пица от пицария. Отлепихме кашкавала, нооо се обрина. Имаше и по тялото, а лицето още не може да се оправи напълно. Кои знае какво е имало в тестото. Готвим си. Почнах да поналучквам комбинации и похапва. Правя и едни кексчета с кокосово масло и много им се кефи и те така. И хляба си месим вкъщи. Whistling
Бях на тържество тази вечер. Децата и учителките много се бяха постарали. Беше си цяла пиеса. Много бяха готини. И подаръци получихме. Нанизали ни по една гривна от мъниста Heart Eyes

Ехеее супер. Браво на детската градина.
За тестовете - и аз мисля сега като се постопли малко да отидем до Геника и да и пусна и на нашата госпожица, че се съмнявам в някои неща.
Дано скоро се оправят при Вас нещата и да може да си похапва повече неща. С готвенето е хубаво, че поне ти знаеш какво слагаш, а ако взимаш много, много не си сигурна. Ама при нас то и при Вас така де, с този картоф си е голяма мъчение.

# 703
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
От около половин година и аз си правя хляба вкъщи по рецепта на мамче от отчетната на Здравко с овесени ядки, пълнозърнесто брашно и мед и съм много доволна .. не знам за другите вкъщи, но мен лично спря да ме боли стомаха, когато ям хляб .. правя и пица с пълнозърнесто тесто .. мисля да пробвам и с квас, но първо трябва да го захвана, а е малко сложно да го опазя от Ема ..

# 704
  • София
  • Мнения: 4 122
Ние си купихме хлебопекарна и в нея си правим хляб, но скоро не сме. Иначе и тесто съм правила в нея за козунак. И определено е по добре и по вкусен от купения.

Общи условия

Активация на акаунт