Варна 4

  • 25 936
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 737
И аз да се Уключа по въпроса с банските - май най-много ми се нрави да си пазаря бански от магазините на Скини - единият е на ул. 27-ми юли, а другият баш на центрото до шадраваните на Окръжен съд. Най-хубавото е, че горнищата и долнищата се продават самостоятелно и  можеш да комбинираш различни модели и различени размери.

# 226
  • Мнения: 131
Ау и мен ми тряба такъв магазин, с големи номера бански. Големи долнища (кюлоти даже) и горнища (палатки). И с по-съвременни цветове, че миналта година бях принуден да си купя бабешка разцветка. Към него бански ми подариха и бастун дори.  ooooh!
Дайте магазин или шивачница на бански костюм!

Небесен Красавец, мамин, верно си загазил! Големички има по Триумфите, ама цената височка, не знам дали ще ви "изнесе".
Иначе примерно Акула (българските) от миналата година правят модели с горнища без банели и по-раздвижени. Стават за голееееми сисита. Аз щот съм си с малки, не се впрягам, ама имам приятелки дето много страдат и затова влизам в положение.

# 227
  • Мнения: 131
Здравейте Варненски мами!
Имам малко въпросче- кой е най-добре заредения магазин с качествени бански костюми във Варна? Предполагам мога да тръгна по главната от магазин по магазин,но не ми е любимо занимание,а и ще загубя ценно време за плаж  Wink . Ще съм много благодарна ,ако ме упътите!   bouquet

Вече са ти посочили Скини, освен това Триумфите, които споменах по-горе, също и в магазините на Н2О

# 228
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Аз затуй съм желающ да посети изложението, предния път имаше бански, най-различни модели, разцветки и съвсем достъпни ценово.  Crazy

# 229
  • Мнения: 1 153
Аз пак да питам от ж.п. гарата до центъра как се стига Rolling Eyesи далече ли е,само с автобус ли се стига Rolling Eyes,всъщност къде е центъра-име на Улица или болевар ,за да може да се ориентирам сега на картата Simple Smile

# 230
  • Мнения: 544
гарата е съвсем близо до центъра:преминаваш през подлеза,продължаваш само напред и излизаш баш на центъра/за около 5мин/ Стъргалото е от катедралата до Винса.Централните бул.са-Мария Луиза,Владислав,8ми приморски полк и Сливница.
Приятна разходка!  bouquet

# 231
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Къде са тез плувки Акула?
Вчера срещнах дюкян, по 8-ми пРИМорски, някъде между Чаталджа и Лучано сякаш се пада павилиона, та срещнах там надпис Бански. Някоъ гледал ли е какво има там? От производител уж... Между бар Класик и Лучано сякаш даже. Тряба попитам какво дават за обличане там.
Проблемът ми е голям, сигур ще тряба да ходя пак на гол плаж. Търся странно долнище и претенциозно горнище, не само за размер, но и форма. Въобще ще си зарина главата с пясък.  Crossing Arms

# 232
  • Варна
  • Мнения: 2 378
АААА, там бяха преди копирни услуги. Живея в района и ако излизам днес, ще погледна.

# 233
  • Мнения: 131
За жалост няма представителен магазин във Варна. Тук таме по различни магазинчета се срещат. Повече ги има и по "сергиите" на Златни, или на Ривиера. Иначе имат богата гама с най-различни форми и цветове Simple Smile Шият ги нейде из Софето

# 234
  • Мнения: 2 631
Къде са тез плувки Акула?
Вчера срещнах дюкян, по 8-ми пРИМорски, някъде между Чаталджа и Лучано сякаш се пада павилиона, та срещнах там надпис Бански. Някоъ гледал ли е какво има там? От производител уж... Между бар Класик и Лучано сякаш даже. Тряба попитам какво дават за обличане там.
Проблемът ми е голям, сигур ще тряба да ходя пак на гол плаж. Търся странно долнище и претенциозно горнище, не само за размер, но и форма. Въобще ще си зарина главата с пясък.  Crossing Arms

миналата година го отвориха магазинчето, не впечатлява с външния си вид, но тогава бяха хубави неща на прилични цени, аз си купих от там тогава и съм много доволна от качеството...тази година, заради малчугана няма да мога да го използвам де

# 235
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Къде са тез плувки Акула?
Вчера срещнах дюкян, по 8-ми пРИМорски, някъде между Чаталджа и Лучано сякаш се пада павилиона, та срещнах там надпис Бански. Някоъ гледал ли е какво има там? От производител уж... Между бар Класик и Лучано сякаш даже. Тряба попитам какво дават за обличане там.
Проблемът ми е голям, сигур ще тряба да ходя пак на гол плаж. Търся странно долнище и претенциозно горнище, не само за размер, но и форма. Въобще ще си зарина главата с пясък.  Crossing Arms

И аз съм го виждала това павилионче, едно такова бяло и пише "Бански от производител", ама що ли не съм влязла да разгледам? newsm78...шматка съм щото... Crossing Arms

Някой да е посетил изложението в Спортна зала?

# 236
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Аз ходих днес, имаше доста бански, обувки, чехли, 2 щанда за детски и бебешки дрехи, с две думи каквото обикновено има. Не беше обаче изцяло наредена цялата зала.

# 237
  • Мнения: 884
Аз ходих днес, имаше доста бански, обувки, чехли, 2 щанда за детски и бебешки дрехи, с две думи каквото обикновено има. Не беше обаче изцяло наредена цялата зала.
За къде става дума?

# 238
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз ходих днес, имаше доста бански, обувки, чехли, 2 щанда за детски и бебешки дрехи, с две думи каквото обикновено има. Не беше обаче изцяло наредена цялата зала.
За къде става дума?
За изложението в Спортна зала

# 239
  • Мнения: 884
Мерси!  Blush

Общи условия

Активация на акаунт