Варна 4

  • 25 933
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 4 818
В Клеопатра също гледам много хиляди шарени плувки, но не зная с какво качество са. Но като ги гледам рпез витрината, хубави ми се видят. Цък-цък с язък!  Flutter

# 241
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Утре сабахлян щтурмувам изложението - стискайте палци да си харесам бански... Mr. Green

# 242
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Стига с тез летни страсти Laughing, вижте тук

# 243
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Стига с тез летни страсти Laughing, вижте тук

Уф, на затормозената ми главица, на 2 чаши бира...не се получава.... Tired

# 244
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Покана за пикник утре.

# 245
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Ходих на изложението, ама бански костюм не си купих.  Sick

КрасТавичке, посетих и онова бяло павилионче за бански от производител... Rolling Eyes

# 246
  • Варна
  • Мнения: 4 818
И в павильона какво даваха за продаване?? Говори!!

# 247
  • Варна
  • Мнения: 10 790
И в павильона какво даваха за продаване?? Говори!!

Говоря: нищо интересно. Материите не ми харесаха, моделите също, продавачката е една бабка - компетентно обслужване не можеш да очакваш... седнала да ми разправя туй-онуй, сякаш аз не знам какво търся и какво искам.  Rolling Eyes

Не съм впечатлен.  Crossing Arms

# 248
  • Мнения: 8 769
Ходих на изложението, ама бански костюм не си купих.  Sick
И аз  да си кажа за изложението - много бедна работа, постно, постно, та чак ти е жал.... Същите производители отпреди двамесеца (нали тогава пак имаше някакво такова изложение), дори цялата зала не бе пълна с щандове...абе нищо интересно, слаба работа. От едните тогава бях купила на дъщеря ми Т-шъртка, която след първото пране се изкриви, и този път им подминах щанда като бързия влак.
Имаше един щанд с бански, харесах някои детски такива, но не остана ред да купя, че хлапетата много се размрънкаха, и ....карай, ще им купя от друго място.

# 249
  • Мнения: 1 153
Привет и от мен Hug
Преди малко се върнах от вашия град Grinningнямах много възможност да се разхождам из него но на плаж бяхме Laughingе поне си топнах крачетата Partyчестно казано неможах да позная плажа-заведение до заведение Shockedе то мойте спомени отпреди няколко години,но имате прекрасна морска градина Party

# 250
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Ходих на изложението, ама бански костюм не си купих.  Sick
И аз  да си кажа за изложението - много бедна работа, постно, постно, та чак ти е жал....

Днес пак ходих, купих си 4 блузки, на мъжото 2 тениски. Аз пък си харесах доста блузленца, ама вече ще станат прекалено много... ooooh!

# 251
  • Мнения: 1 629
Тук сте се разприказвали, а на другите не казвате Crossing Arms 
Ифа, като идваш, обаждай се, освен заведения има и бира Laughing

# 252
  • Мнения: 1 153
Ами аз не се крия само дето докато бях във Варна нямах достъп до нет SadЯ да ви питам вие не ходите ли на плаж Rolling Eyesщо така нямаше хора,само в събота малко повечко,аз като видех майка с детенце и и се дзверих,може пък а позная някоя Laughingама нямаше кого  Sadне ходите ли на разходки до морската градина,аз ако бях бих висяла с часове там CrazyАуууууууу много съм разочарована от аквариума,аз отидох да видя живи риби,а то и консервирани имаше ooooh! #Crazy Sick

# 253
  • Мнения: 434
Момичета да ми кажете в кои магазини във Варна можеда се ходи с количка,  а в пощата може ли???? Мерси!!

# 254
  • Мнения: 143
Здравей Ифа,аз лично много си харесвам морската градина  Peace ама като си свикнал да ходиш там всеки ден от седмицата а аз вече две години я посещавам редовно тьйкато живея буквално до нея вече така ми е писнало да ходя там че,като чуя само и  Sick нали ме разбираш Laughing просто сьбота и неделя хората гледат да избягат някьде извьн града.Ние днес сьс семейството например ходихме на пикник  family 1swing направо си искарахме супер.Следващия пьт като идваш пиши може да си спретнем една срещичка Wink

Общи условия

Активация на акаунт