Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 233

  • 67 850
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 9 994

Цитат
оффиц. твитер сериала выставил это фото с подписью Не сдавайся Сюхан!





Он лайн
http://www.startv.com.tr/canli-yayin
https://www.youtube.com/watch?v=jWP3ntl64I4

Може би превод...
http://turkweb.ru/kanal/startv/

Приятно гледане!  Hug

Последна редакция: чт, 02 фев 2017, 18:22 от Lina_4

# 32
  • Мнения: 41 690
Приятно гледане и от мен!  Hug Hug Hug

Бях приготвила линкове,но Линка Hug вече ги е пуснала ! Peace





# 33
  • Мнения: 5 728
Привет Hug
Приятно гледане и от мен Hug Hug Hug

             

# 34
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Вечерен привет дружки!  Hug

Докато тече озета мога и да се обадя, че едва сега приключих с разглеждането на днешните ни з Wink забавления тук.  Simple Smile Интересни и красиви неща сте събрали, някои и филми са гледали, ама... още малко и ще сме ''дръзки и красиви''  Peace







Надявам се да са ни спретнали отново увлекателна и красива серия.  Peace

Приятно гледане и безпроблемен нет!  Peace

# 35
# 36
  • Мнения: 4 535
Разводът стана новина N 1 за жълтурковците и още по-жълтите фенове
Скрит текст:
Не мислех да коментирам "новината" и пак няма да го направя, само не мога да спра да  #Cussing out на журналисти и фенове, които само с това се занимават. Първите донякъде ги разбирам - изкарват си хляба (макар че е възпрос на интелект и възпитание какво ще дискутират), вторите обаче - НЕ! Навлизат в непозволен и непознат периметър и продължават да си редят своите приказки и фантазии за реални хора, да се правят на съдници на хора, които не познават. Едни от "любов" към Туба и неприемане на Онур, въпреки декларациите, че уважават избора й, други от завист и злоба към Туба, а Онур използват да ги противопотавят, трети за сеир, а всички от липса на уважение към Туба, към Онур, към човека като цяло.
Знам за Туба и Онур от екрана, знам за тях  от обществените им прояви, знам за тях в лич. план от думите им един за друг. И толкова. Не е необходимо някой да бъден черен за неразбирателтво в живота.
Това е останало от време оно, когато не личността в семейството, а самото семейство е било догма.

Както и с всяко нещо в живота, така и семейните отношения са пъзел - почваш да се сглобяваш с човека до себе си и установяваш ще някой твой елемент не пасва, не защото е дефектен, а защото не е за този пъзел.
Защо са необходими това нездраво любопитство, изказването на лично мнение по чужди лич.отношения, обвинения, намеци, създаване на клюки  Crossing Arms
Толкова добросъвестност и добронамереност има в постовете, които прочетох Mr. Green - голи намеци и нападки   от сорта "знам, защото някой ми каза", "знам, защото видях"..., ама какво и как си видял Crossing Arms

Много пъти съм се  Thinking и  #2gunfire  - тези хора нямат ли свой живот, да се огледат първо в него, да се поставят на мястото на другия, който и да е той.
Хора, забавлявайте се с героите, изкарвайте си го в/у тях, обсъждайте играта и обществения живот на актьорите, но им оставете личното им пространство! Не забравяйте, че ако не по форуми, вас могат да ви объждат и да клюкарстват за вас  себеподобните по седенки и пейки Naughty

Баги, много хубаво си го написала! Peace Hug Жалкото е, че хора с мислене : "Аз не харесвам Онур и Туба трябва да се разведе!", никога няма да разберат какво им казваш Mr. Green

Хубава вечер и приятно гледане! И да пишете повече, че с гледането по картинки не мога да надскоча състоянието си на Мунчо Sad Embarassed



# 37
  • Русе
  • Мнения: 6 503


А в рекламите - как да се сдържа  Wink - това май е ново  newsm78

Видяхме досега още интриги плете Джахиде - колкото може да натопи пред Корхан сестра му и Джесур, а пред Сюхан - пак той крив..  Mr. Green
Е, ясно кой е най-долния там  ooooh!

Виждам и че май наистина картините умишлено стоят в подземията както си мислех.

п.п. Като никой не пише, поне да сложа някоя снимка още.  Wink





Последна редакция: чт, 02 фев 2017, 22:47 от Cveti67

# 38
  • Мнения: 41 690
Цвети Hug

И аз ще пусна снимки,че  главата ме боли!Едва изгледах епизода!

Пръстенът два пъти Джес не успя да го даде!

Писмото сигурно Тахсин го взе като мина покрай пощальона!







# 39
  • Мнения: 4 224
Здравейте след изгледания епизод он лайн Hug

Много хубава и интересна серия.  Едни въпросителни отпаднаха. Но други се появиха  smile3502 Като например писмото до Джес дали ще стигне до него?  Rolling Eyes
Всички играха на макс.  Но Туба и Къванч бяха отново върхът Peace
В сцените с баща й, както скандалът с Джес , Туба толкова беше естествена, и тези сцени ми бяха толкова истински, като че ли присъствах наистина на семейни скандали Peace
Хубаво беше, че в тази серия бяха облекли Сю подходящо за сезона newsm53

Цвети Hug, Злати Hug





ПП. Злати бързо да минава
Направих аналогия с пръстена и цветята. На джес нещо не му върви да подари на Сю цвете. 3 неуспешни опита досега. С пръстена - само два опита Flutter Да видим третия дали ще е успешен  newsm08

А тук Туба е прекрасна  thumbsup





Последна редакция: чт, 02 фев 2017, 23:08 от kanti

# 40
  • Мнения: 2 195
Исках да конкурирам Канти  с това гифче, ама май я повтарям Sad:

Затова се опитах да го размножа Wink   http://giphy.com/gifs/14m5M38ogf000g/tile
Много сладка сцена беше.

От това, което видях и разбрах  в този епизод нямам забележки към Джес. Нямаше време за игрички, а и любовта му се отприщи и му личи. Почна да осъзнава и съжалява за "премълчаването" си "имението застана м/у нас"

И нещо за прословутата ПБН по-скоро, за след нея. Не винаги след нея хората се чувстват така свободно и свойствено. Ако  само стресът бе свалил гарда на хормоните им, едва ли щяха да са толкова блаженно спокойни.  Джес забрави и майка, и отмъщение и се захвана да стяга семейното  гнездо. Май влюбените комшии много обичат мечето и латекса Wink
Отпуснаха се и двамата - търсеха се, цупеха се, бояха се, любовта им личеше във всеки жест и поглед. бяха радост за очите. Не ми се иска да пиша сухо, ама всичко беше таман дозирано и естествено. Нямаше сладникавост, безмислени любовни задявания, нямаше разтягане, нямаше претупване, имаше лекота, топлота и усмивка.

Две сцени ме накараха да следя екрана  като нашите тенисманки - Сю-Тбей и Сю-Джес. Страхотно актьорко изпълнение smile3501

# 41
  • Мнения: 4 224
Исках да конкурирам Канти  с това гифче, ама май я повтарям Sad:

Затова се опитах да го размножа Wink   http://giphy.com/gifs/14m5M38ogf000g/tile
Много сладка сцена беше.

От това, което видях и разбрах  в този епизод нямам забележки към Джес. Нямаше време за игрички, а и любовта му се отприщи и му личи. Почна да осъзнава и съжалява за "премълчаването" си "имението застана м/у нас"

И нещо за прословутата ПБН по-скоро, за след нея. Не винаги след нея хората се чувстват така свободно и свойствено. Ако  само стресът бе свалил гарда на хормоните им, едва ли щяха да са толкова блаженно спокойни.  Джес забрави и майка, и отмъщение и се захвана да стяга семейното  гнездо. Май влюбените комшии много обичат мечето и латекса Wink
Отпуснаха се и двамата - търсеха се, цупеха се, бояха се, любовта им личеше във всеки жест и поглед. бяха радост за очите. Не ми се иска да пиша сухо, ама всичко беше таман дозирано и естествено. Нямаше сладникавост, безмислени любовни задявания, нямаше разтягане, нямаше претупване, имаше лекота, топлота и усмивка.

Две сцени ме накараха да следя екрана  като нашите тенисманки - Сю-Тбей и Сю-Джес. Страхотно актьорко изпълнение [smilie=smile3501.gif]


Баги smile3521 цитирам ти поста, защото  това, което си написала и аз го усетих така. Интересен ефект се е получил с размножаването Peace  А нали сме си от ятото и сме на една вълна, та... досега правих гифчета точно с тези сцени. Няма да ги сложа всичките, споко  Wink Само тези моменти, които ме впечатлиха най-много Peace
Сю  и тати
Тбей пристига

След което е 1-вия мач Peace Горкия Корхан- опитваше се да успокои двамата, ама къде ти Whistling
А Сю запази достойнство пред баща си и не му показа, колко е огорчена от него. Но навън в колата емоциите й се отприщиха  Peace


Скрит текст:










2 среща-мач : Сю и Джес Peace









Скрит текст:

















И за лека нощ - две целувки  Heart Eyes





Последна редакция: пт, 03 фев 2017, 02:47 от kanti

# 42
  • Мнения: 9 994
Добро утро!  Hug



Изгледах с удоволствие епизода. Хареса ми, но коментар, след като го разбера! Mr. Green
Има превод.
https://vk.com/videos-48619406?z=video-48619406_456239659
Канти  Hug прекрасни колажи! Hug
Баги  Hug прекрасен пост!  Hug
Туба е страхотна! Страхотна!  Heart Eyes
Без да разбирам и дума плаках с нея... Cry



Благодарните зрители са качили сериала в топ тренда на света!  Shocked Shocked Shocked



Кой тук ми говореше, че химията се усещала веднага и не се играела!  Mr. Green Laughing Naughty
Химията, физиката и всичко друго се играе!  Crazy
Ето, на това се дължи - талант и работа!  Heart Eyes



Хубав ден на всички!  Hug

# 43
  • Мнения: 5 728
Здравейте Hug
Канти Hugза колажите отново на ниво. newsm10
Баги Hugпрекрасен пост newsm10

Момичета HugБлагодаря ви за всичко.
Добро утро,приятели ! Simple Smile
"Има ли нещо по-хубаво от една истина, която изглежда невероятна.."
Пожелавам Ви невероятен ден и сбъднати мечти!

      

            

Хубава и интересна серия.Всички играха на макс.Сю и Джес се раздадоха до край.
Едни въпроси отпаднаха,други се появиха.Писмото  дали ще стигне  или Тбей в неговия стил може да им каже ,че има  важно писмо и той го е взел и Джес пак няма нищо.
Много силни моменти Сю  и Тбей и Сю и Джес.
За миг Сю не показа,колко много е огорчена от баща си.

Има превод
https://vk.com/video-48619406_456239659

                

Линка Hug
Хубав ден ,дами bouquet

# 44
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Линка, Вичи  Hug

Хубав ден ни чака и днес, петък е - работната седмица свършва, а и си имаме прекрасна серия за гледане с превод и коментиране.  Simple Smile
За съжаление аз снощи доста пропуснах, уж гледам по телевизията, ама...  ooooh! в реала си имаме и близки, та... с няколко телефонни разговора и... после наваксвах в тубето  Simple Smile
Страхотна игра наистина видяхме снощи, за Туба знаех, ама... става все по-добра - така ме залепя за екрана, че сякаш забравям и да мигам, а и плача и се смея с нея.
Все повече влиза в ритъм и Киво, вече го няма онова стягане , което чувствах първите серии, сега и той вече ме вкарва в емоции. Как още от фрагмана покрай крясъците на Сю забелязах и неговото поведение. А в епизода снощи... как да не се впечатля от сцената - прекрасни и двамата.
Тя... - в яростта си, страдаща и плачеща, а той - изслушва, опита със шега и без твърд отпора да я успокои, показа и че и той е ядосан в тази ситуация, но няма да и позволи да си отиде от него и тогава пак с мили действия успя да смекчи ''малката ни буря'' Сюхан. Много ми харесаха и двамата.









Канти  bouquet възползвах се от твоите гифчета за да илюстрирам и думите си  Peace

Харесаха ми двамата и в този момент - толкова естествено и чувствено го направиха, че изобщо не можеш да си безразличен към чувствата на героите, така реагира и виделият ги Кемал.  Simple Smile



И други неща ме впечатлиха, ама... няма как всичко да сложа наведнъж, та... ще поотложа, а и може дори след превода  Wink нали има вече руски, пък и тази серия със сигурност ще я гледам поне три пъти  Peace

Канти, Баги, Линка, Вичи  Hug всички сте споделили усещания - приличаме си в тях, макар и всяка в различен стил и нюанс да го прави.  Peace

А сега... от мен - прекрасен ден, забавлявайте се както можете!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт