Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 233

  • 67 843
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 41 686
Добро утро! Hug Hug Hug



Канти Hug,и аз още снощи се досетих за пръстена и цветята,още когато не успя да и го даде втория път! Laughing После така и не го написах,тъй като трябваше да се лекувам! Peace
Скрит текст:
Оказа се ,че доста ми беше паднало кръвното! ooooh!

Баги HugЛинка HugВичи HugЦвети Hug,за споделените мисли! bouquet

Благодаря за всички гифчета! newsm10

И за мен епизодът беше страхотен!За Сю,Джес и Тбей сте писали вече!Да отбележа за Корхан,че видя заедно Хюлия и Джахиде!Да видим сега какво ще измисли Джахиде за да се измъкне! Peace





Рейтинга...
TOTAL
 1 VATANIM SENSIN KANAL D 20:28 23:16 6,38 14,65
2 CESUR VE GUZEL STAR TV 20:28 23:27 6,07 14,00
3 SHOW ANA HABER SHOW TV 18:50 20:00 5,41 14,79

AB
 1 VATANIM SENSIN KANAL D 20:28 23:16 9,97 25,48
2 CESUR VE GUZEL STAR TV 20:28 23:27 7,08 18,16
3 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 19:00 20:00 4,77 17,39

20+ABC1
 1 VATANIM SENSIN KANAL D 20:28 23:16 8,69 20,64
2 CESUR VE GUZEL STAR TV 20:28 23:27 6,97 16,59
3 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 19:00 20:00 5,77 17,67
http://www.ranini.tv/reyting





Приятен ден на всички! bouquet

Последна редакция: пт, 03 фев 2017, 09:41 от Zlatina3

# 46
  • Мнения: 4 535


С усмивка ви пожелавам хубав ден! Grinning Hug
Видях рейтинага Rolling Eyes Чукча Надин доволна Peace
Да сме на първо място имаме шанс само, ако се окаже, че една от картините е подарена на дядото лично от Ататюрк Mr. Green


# 47
  • Мнения: 6 546
 Здравейте, ма'алата! Hug
 Хубава серия! Heart Eyes Най ми хареса първият семеен скандал.Не че скоро не съм имала, но голямото семейство ме кара и аз да мятам и троша,че дано се поуспокоя. #2gunfire Точно сценаристката ме е уцелила на тематика - любов и лека драма,за да разпускам със сериала. Grinning Класики не ми се гледат. Laughing
Ще пиша друг път за серията,че тръстиката ме чака и мачетето ме потупва по темето. Grinning
 ITV media, която разпространява КРА, не знам защо (превежда ми) насърчава ЧИ:



надин,
Скрит текст:
Райън Гослинг и Ема Стоун ги харесах като двойка още в "Крейзи,ступид,лов" - май го преведоха в БГ като "Оглупели от любов". Rolling Eyes И филмът ми хареса. Дали оттогава  или от по-рано им следя вече всички филми. И отговорът е - Гослинг е роден в Лондон,Онтарио,Канада. http://www.imdb.com/name/nm0331516/?ref_=tt_cl_t1 Снимката е направена с цел майтап с лондончани в кралството на острова до Европа Grinning Но Лондон бе единственият град и пак малко встрани от магистралата Сарния (граничен пункт САЩ-Канада) до Ниаграския водопад - нито къщичка,нито кола срещнахме около 100-тина километра. Tired https://www.google.bg/maps/place/%D0%9B%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%BE% … 233!4d-81.2452768 - чудесно място за почивка Laughing.Някаква забележителна история липсва. Grinning Е, погледнах,къде е роден. На път от водопада към Торонто - Бърлингтън (там е хубаво,защото има гледка към езерото Онтарио). Корнуъл ни беше встрани от Отава към Монреал, но и аз не преследвам Гослинг,все пак. Grinning Просто пътят,който минавахме, навързвах със спомени за това, което ми е най-познато - филмите Laughing.

  Хубав ден ви желая и приятно гледане на преведената серия за който има възможност. Hug

Последна редакция: пт, 03 фев 2017, 10:18 от sabina_m

# 48
  • Мнения: 9 993
Скрит текст:


С усмивка ви пожелавам хубав ден! Grinning Hug
Видях рейтинага Rolling Eyes Чукча Надин доволна Peace
Да сме на първо място имаме шанс само, ако се окаже, че една от картините е подарена на дядото лично от Ататюрк Mr. Green
Засмях се на глас!  hahaha hahaha hahaha
Не е нужно да казвам пак, че дори понякога да сме на първо място, Ататюрк винаги ще е пред нас, а Мая  Hug написа, че се е очаквало лично писмо до ГГ-й от Ататюрк. Няма как да не са първи!  Mr. Green
Като за истинска сапунка, класика в жанра, която би се харесала на всеки непредубеден, мисля, че тази позиция в рейтинговата таблица е реална и достатъчна!  Peace
Нито сме с претенции за исторически сериал с любимеца на турския народ (макар присъстващ индиректно), нито пък претендираме за голямата работа - да учим обществото как да живее и да бъде справедливо! Mr. Green
Достатъчно обучение е как постъпват героите, за да устояват на житейските предизвикателства и несгоди - което, според мен, е важното в един сериал. Но какво разбирам аз...
Изгледах епизода с руски субове.  Peace Ще го гледам и с български!  Laughing  А дори мисля да се върна отново на скандала, че бързо се меняха и ми се струва, че не съм дочела нещо. ooooh!
Който не иска да се влияе - да не чете, моля!  Rolling Eyes Слагам го в скрити!  Mr. Green


Скрит текст:
Много хубав, динамичен и същевременно с достатъчно време върху детайлите, епизод.
В КРА всичко се развиваше много бързо, но това пречеше на някои моменти, когато нещата би трябвало да се забавят, огледат и премислят. Тук е намерена златната среда, според мен.  Peace
Отлична игра на целия каст, дори коколенето на Тбей си беше на място, а Корханчо вече не ми преиграва!  Laughing Свикнах му, макар че пак героя  ми е прекалено емоционален. Peace
Нашата, без съмнение, беше страхотна! Отново няма слаба сцена.
Когато стоеше срещу баща си с гордо вдигната глава без да трепне от замаха, когато двамата с Тбей се гледаха иронично и предизвикателно - ами равни са по сила на характера, как да е!  Mr. Green
Когато плачеше сама в колата и се чувстваше предадена от тате, когато говореше спокойно с Джесур по тел, а всъщност се чувстваше предадена и от него, когато потърси спасение в работата, и работниците й също я предадоха...
Когато реши, че нищо няма смисъл и започна да чупи - едновременно бясна и колебаеща се, бореща се вътрешно с гнева и обидата, как умее да предаде тази двойнственост Туба!!! Нямам думи...Велика е... Heart Eyes
И въпреки, че Киво/ Джесур като цяло много ми хареса, тук малко ми преигра в един -два момента - вложи повече злоба, отколкото демонстрираше героя. Според мен, тук Д. малко се отчая, че може да я загуби(поне в думите личеше и последващите действия така показаха), и трябваше отчаянието, а не злобата да вземе връх, ама нейсе...
Тежки думи си казаха и двамата, и точно отчаянието беше причина да си ги кажат, тя- изоставена от всички, сама(според нея), той - уплашен, че я губи и че ще загуби постигнатото в борбата срещу Тбей до момента...
Да видим какво ще изпълнят от това - Д: "Никога повече няма да ти казвам думите от миналата нощ" (т.е. любовните думи).
Както каза една рускиня - ами ние?!  Joy Joy Joy Нали това искаме да гледаме и чуваме... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Както и да е, добре завършиха сцената, тук и на двамата им вярвах, защото се обичат. И това личи във всеки поглед, който отправят един към друг. Браво!  Peace
Да, Киво се разигра, но още е несигурен в някои неловки любовни моменти(отдавам го не на актьора, а на героя) - още повече ми се иска дързост и нахалство, а то инициативата все нейна... Mr. Green
Изключително силна сцена беше, когато говореха снаха и свекърва - Туба изигра прекрасно вниманието, съпричастието, съжалението, съчувствието, без нито една дума! Жестоко беше!  Heart Eyes Много обичам такива сцени, те показват майсторството и таланта на актьора, а не моментите когато крещят и правят шоу на екрана. Мое мнение!  Peace
Разбрахте ли от къде получи неочаквана помощ Джесур?  Mr. Green
Не, не е писмото от затвора. Naughty То, вероятно ще бъде подменено в джобовете на Тбей.  Joy
Неочакваната помощ дойде от мама Фюген и Сюхан, която се сети за снимката в Нишанташъ.  Peace
Никое от предположенията не излезе вярно!  Joy Joy Joy
Жорката 3 пъти не успя да даде цвете на Сюхан и се отказа, сега 3 пъти не успя да й сложи пръстена, ще се откаже ли?  newsm78 Май не е толкова дързък и смел, колкото е името му, особено към жените! Ама има самочувствие и наистина е много красив. Чак като Сюханче се влюби го забелязах!  Joy Joy Joy
Много хубав епизод, въпреки дребните забележки, дето ги имам.  Peace
Да видим как ще се развие нататък.  Peace


Добро дръпване си беше, браво на Джесур!  Peace




Вижте социалния рейтинг. Не е въпросът само в първото място. За нашия сериал, средно на 1 участник в туитването, се падат по 6,4 туита, а за всички останали, дори за 5 -ия в редичката - по много повече. Това значи, че за нашия сериал са гласували много повече хора като бройка, а не само като пуснати туити, ако ме разбрахте, де!  Mr. Green
Това е на прима виста!  Mr. Green
Какво ще напиша като го обмисля... плашете се!  Joy Joy Joy Mr. Green Mr. Green Mr. Green tooth tooth tooth

# 49
  • Мнения: 4 535

надин,
Скрит текст:
Райън Гослинг и Ема Стоун ги харесах като двойка още в "Крейзи,ступид,лов" - май го преведоха в БГ като "Оглупели от любов". Rolling Eyes И филмът ми хареса. Дали оттогава  или от по-рано им следя вече всички филми. И отговорът е - Гослинг е роден в Лондон,Онтарио,Канада. http://www.imdb.com/name/nm0331516/?ref_=tt_cl_t1 Снимката е направена с цел майтап с лондончани в кралството на острова до Европа Grinning Но Лондон бе единственият град и пак малко встрани от магистралата Сарния (граничен пункт САЩ-Канада) до Ниаграския водопад - нито къщичка,нито кола срещнахме около 100-тина километра. Tired https://www.google.bg/maps/place/%D0%9B%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%BE% … 233!4d-81.2452768 - чудесно място за почивка Laughing.Някаква забележителна история липсва. Grinning Е, погледнах,къде е роден. На път от водопада към Торонто - Бърлингтън (там е хубаво,защото има гледка към езерото Онтарио). Корнуъл ни беше встрани от Отава към Монреал, но и аз не преследвам Гослинг,все пак. Grinning Просто пътят,който минавахме, навързвах със спомени за това, което ми е най-познато - филмите Laughing.

 

Скрит текст:
Е, тук мЪ уби! Sad Първата ми мисъл  да свържа Лондон със 79 беше АББА и концерта им през 1979 там, когато сложиха край на квартета. Като каза, че с тях съм на студено, поразгледах табелката и се усетих, че ми прилича на пътна табела в Шатите и се канех да видя дали там има град Лондон/ те нали са си прехвърлили Европата чрез имена /, ама съм забравила отнесена от някой филм Embarassed Била съм близо до топлото, ама както казва Удхаус, разследването ми прилича на позатоплен труп Joy Joy



Май трябва да си премеря температурата и аз ooooh! Вярвайте ми, сабинкова поне е видяла лека драма, Линка плаче със Сю...а на мен ми е смешен епизода Wink Чак се срамувам Embarassed Бягам да си го догледам Grinning

И :Гечето" днес си е избрало видео от снощния епизод Wink Няма да познаете.. Joy
https://www.gecce.com/video-cesur-ve-guzelde-unutulmaz-gecce

# 50
  • Мнения: 6 546

надин,
Скрит текст:
Райън Гослинг и Ема Стоун ги харесах като двойка още в "Крейзи,ступид,лов" - май го преведоха в БГ като "Оглупели от любов". Rolling Eyes И филмът ми хареса. Дали оттогава  или от по-рано им следя вече всички филми. И отговорът е - Гослинг е роден в Лондон,Онтарио,Канада. http://www.imdb.com/name/nm0331516/?ref_=tt_cl_t1 Снимката е направена с цел майтап с лондончани в кралството на острова до Европа Grinning Но Лондон бе единственият град и пак малко встрани от магистралата Сарния (граничен пункт САЩ-Канада) до Ниаграския водопад - нито къщичка,нито кола срещнахме около 100-тина километра. Tired https://www.google.bg/maps/place/%D0%9B%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%BE% … 233!4d-81.2452768 - чудесно място за почивка Laughing.Някаква забележителна история липсва. Grinning Е, погледнах,къде е роден. На път от водопада към Торонто - Бърлингтън (там е хубаво,защото има гледка към езерото Онтарио). Корнуъл ни беше встрани от Отава към Монреал, но и аз не преследвам Гослинг,все пак. Grinning Просто пътят,който минавахме, навързвах със спомени за това, което ми е най-познато - филмите Laughing.

 

Скрит текст:
Е, тук мЪ уби! Sad Първата ми мисъл  да свържа Лондон със 79 беше АББА и концерта им през 1979 там, когато сложиха край на квартета. Като каза, че с тях съм на студено, поразгледах табелката и се усетих, че ми прилича на пътна табела в Шатите и се канех да видя дали там има град Лондон/ те нали са си прехвърлили Европата чрез имена /, ама съм забравила отнесена от някой филм Embarassed Била съм близо до топлото, ама както казва Удхаус, разследването ми прилича на позатоплен труп Joy Joy



Май трябва да си премеря температурата и аз ooooh! Вярвайте ми, сабинкова поне е видяла лека драма, Линка плаче със Сю...а на мен ми е смешен епизода Wink Чак се срамувам Embarassed Бягам да си го догледам Grinning

И :Гечето" днес си е избрало видео от снощния епизод Wink Няма да познаете.. Joy
https://www.gecce.com/video-cesur-ve-guzelde-unutulmaz-gecce


Въх, Тахсин да не ската писмо от Ататюрк, написано в калиграфски стил и да съм пропуснала? #Crazy



То ще струва много повече на аукцион,отколкото картината на Али Ръза. Thinking Затова ли Тахсин пропя в тази серия? Thinking
Сега хапнах.Линка ще я чета със следобедното кафе Hug И други "изложили се" селд изгледана серия Hug Аз със сигурност няма да съм. Grinning

П.П. надин,видях клипа иразбрах поуката Peace "Ако ви спре тока,първо търсете причината в комшията" Peace Ще ме извините,но ме избива на майтапи цял ден за да се справя със стреса. Praynig

П.П.П.



Линка,мисля че е така. Първа колона -общо - дял и туити на минута(за да е с такъв дял,значи дълго се туитвало и общият сбор мудава еди колко си проценти от общия кюп за измерване. Втора колкона дава отгоре пикът на туитване в диаграмата им,а отдолу брой туити за една минута в диаграмата на туити за минутата.

Последна редакция: пт, 03 фев 2017, 13:22 от sabina_m

# 51
  • Мнения: 9 993
Надин  Hug На вкус и на цвет, товарищи - нет!  Mr. Green


Скрит текст:
Здравейте, ма'алата! Hug
 Хубава серия! Heart Eyes Най ми хареса първият семеен скандал.Не че скоро не съм имала, но голямото семейство ме кара и аз да мятам и троша,че дано се поуспокоя. #2gunfire Точно сценаристката ме е уцелила на тематика - любов и лека драма,за да разпускам със сериала. Grinning Класики не ми се гледат. Laughing
Ще пиша друг път за серията,че тръстиката ме чака и мачетето ме потупва по темето. Grinning
ITV media, която разпространява КРА, не знам защо (превежда ми) насърчава ЧИ:



Скрит текст:
надин,
Скрит текст:
Райън Гослинг и Ема Стоун ги харесах като двойка още в "Крейзи,ступид,лов" - май го преведоха в БГ като "Оглупели от любов". Rolling Eyes И филмът ми хареса. Дали оттогава  или от по-рано им следя вече всички филми. И отговорът е - Гослинг е роден в Лондон,Онтарио,Канада. http://www.imdb.com/name/nm0331516/?ref_=tt_cl_t1 Снимката е направена с цел майтап с лондончани в кралството на острова до Европа Grinning Но Лондон бе единственият град и пак малко встрани от магистралата Сарния (граничен пункт САЩ-Канада) до Ниаграския водопад - нито къщичка,нито кола срещнахме около 100-тина километра. Tired https://www.google.bg/maps/place/%D0%9B%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%BE% … 233!4d-81.2452768 - чудесно място за почивка Laughing.Някаква забележителна история липсва. Grinning Е, погледнах,къде е роден. На път от водопада към Торонто - Бърлингтън (там е хубаво,защото има гледка към езерото Онтарио). Корнуъл ни беше встрани от Отава към Монреал, но и аз не преследвам Гослинг,все пак. Grinning Просто пътят,който минавахме, навързвах със спомени за това, което ми е най-познато - филмите Laughing.

  Хубав ден ви желая и приятно гледане на преведената серия за който има възможност. Hug
Цитат
Фильм Красный Стамбул готовят к зарубежным продажам. Заниматься будет фирма ITV Inter Med
https://vk.com/eatb_haber

Цитат
#KivancTatlitug #TubaBuyukustun #CesurVeGuzel #kivanctuba
твиты от Ранини( новостной и рейтинговый портал)
- Кажется игра Тубы Бюйюкюстюн, сегодня еще выше. Очень успешно.
- Спасибо всем кто работал, над этой красивой серией.

raninimanini:Tuğba Büyüküstün bugün daha büyük oynuyor sanki. Çok başarılı. #CesurveGüzel #pesetme
Güzel bölümdü. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Yarın listede bol şans #pesetme #CesurveGüzel
https://twitter.com/raninimanini/status/827224284569403393
Ранини, но не блога, а един от блогърите в него е на моето мнение!  Laughing



Дисекция на една целувка...  Joy Joy Joy




ПП Чета предположения, че виждайки Тбей в дома им, Фюгюн ще получи сърдечен пристъп и ще почине... ooooh! ooooh! ooooh! Дано не е вярно, че много им се събра. Тогава ще се наложи Джесур да убие Тбей, а не ми се иска да го товарят с такова нещо.  ooooh!

# 52
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Много красоти сте насложили Hug То ДК се снима красиво - цветове, осветление, сенки, полусенки наслагане на кадри. Малко кадри на слънчева светлина има, но често има по някой дискретен източник на топла светлина. Малко цветни тоалети и тежки бижута, но те пък сякаш са подбрани, за да подчертаят сините очи на Къвънч и очите-хамелион на Туба и/или, да се акцентрира в/у играта.
Някои кадри сякаш са обработени  с фотошоп:



Други са си направо худ. насложени. Този стопкадър вече го слагах Peace, ама за илюстрация, пък и много ми е изразителен:

Е, Сю продължават да я обличат не много адекватно за мястото, сезона и часа. Например рокличката,  която от ранни зори я разхождаше по пътища и пътеки - след нощта и в прекрасното настроение, освободена от страхове и напрежение, без планирани официални и по-строги събития, едва ли Сю -  млада и спортен тип дама, ще й хрумне да си облече точно тази тъмна и ефирна фантазе рокля. Не вярвам рекламодателите да нямат и по-подходящи модели, ама да кажем, че са се търсили контраст и неадекватност, за да се подчертае състоянието на Сю Wink   

И на вас са ви направили впечатление същите сцени. Първият двубой като емоционално разнообразие  и дълбочина ми бе по-силен. След ударите от сутринта цяло чудо беше, че Сю издържа. Външно бе владееща се и владееща положението, но от едно леко преглъщане, от едно едва забележимо отместване на погледа се усетиха и болката, и усилието, с което едва преглътна сълзите си, и обидата, и гнева, и силата, и твърдостта и арогантността на семейство Курлудаг, и различието й с баща й.  И той изпитваше подобни емоциите, но при него отмъстителността надделя.

Усети се и пренапрежението й с пресиления й смях:

Истинки двубой!

Сю и Джес в лабораторията бе по-скоро отзвук на всичко - хубаво и лошо, струпало се в/у главата на Сю. В началото на сцената истерията й ме подразни, но това беше най-естественият отдушник. Ако не беше избухнала, тогава Джес наистина трябваше да се плаши за съпругата си.

Покрай сцените в лаболаторията забелязах и аналогии.
- Хладнокръвни и владеещи се, Джес и Сю изпуснаха нервите си. Първо Джес (в затвора), сега и Сю. Нормален ред предвид вклюването им в историята. Хареса ми, не защото тези сцени са ми приятни и оригиналнни, а защото имиджът на ГГ  на суперчовеци се пропука.
-  Работниците напуснаха за втори път, реакцията на Сю - различна.
- Джес отново я успокояваше със закачка, но този път и усмивката и намигването  му не бяха самодоволни, снизходителни и нагли, а искрени, загрижение и топли.

Исках да пиша само за зрителното въздействие на ДК, ама ме провокирахте да си кажа й аз снощните ми вълнения. Мисля, че след превода няма какво съществено да добавя. При мене интригите и историята отстъпиха място на емоциите и майсторската работа на екипа. Това не ми се случва често Embarassed

Канти, винаги се отзоваваш Hug Гифчетата са много по-добра илютрация, ама аз имам търпение да ги правя само от къси клипове. Сега си играя с геометрична обработка:



ПП  Сабинка е права  - лека драма, поднесена със закачка. За  мене от едното отмъщение голяма и истинска драма не ми се получава.

И Надин има право да се смее, щото някои от сцените са нескопоано скълъпени като от аматьори, ама пък заради реакциите и емоциите, които предизвикват ги отминавам  с усмивка.
Интересно смес се е получила - измислена отмъстителна история, пресилени интрижки, недоглеждания, деменция, клюкарство и наивност, красиви и талантливи актьори, красиви цветове, стихове, любов и химия. Приятна и заинтригуваща  сапунка - кеф ти  smile3518, кеф ти smile3503, кеф ти smile3516. Дотук се справят.

И Линка има право. Сю вече е влязла под кожата й, а тя е толкова убедително икрена и естествена, как да не съпреживява с нея.

За  "конкуренция" не бера грижа - и ние си чакаме писмо  Joy Joy Joy

Хубав следобед ви пожелавам Hug

ПП Линка, споко. Тбей е нужен за историята до края. За Фюген няма да плача, вече ми омръзна. Whistling Ако няма да си върне акъла или поне нещо да си спомни, си е само пълнеж, да я пращат в Швейцария или за подсилване на драмата по турски да я пренесат в отвъдното.

Последна редакция: пт, 03 фев 2017, 13:38 от Bagi

# 53
  • Мнения: 4 535
Ей, ама да не ме разберете грешно Mr. Green Епизодът си ми хареса и то много!:  Peace
 За Туба не говоря вече Naughty С Киво си свикнах, ама и за него няма да казвам нищо Naughty Щото да не стана като някой от фенките на Туба, дето до онзи ден въздишаха по Джансел, вчера по Енгин , а днес по Киво Mr. Green Аз си въздишам трайно по Жан-Луй Трентинян от времето когато бях на 18  Joy Joy

Баги, то Фюген и да си спомни нещо, с тази диагноза за свидетел пред съд не става Sad

Много ми е любопитно дали ще дадат визи на двете "каки" за САЩ Wink Те в посолствата си умират да раздават такива на жени в напреднала бременност Mr. Green При положение, че ако родиш на тяхна територия, детето по закон добива гражданство, на такива жени се гледа с огромна лупа. Да не казвам пък, че Хулия има и полицейско досие. Сценаристката можеше да ги прати в Кипър например, зона без визи за турци.

# 54
  • Мнения: 41 686
Привет! Hug Hug Hug Hug

Надин HugСаби HugЛинка HugБаги Hug

Продължавате с коментарите! Laughing С руски субт. не съм гледала,че нямам време!Налага се от неделя за 10дни да съм баба-гледачка трябва да изгледам др. сериали с превод!ДК ще остане само с бг. субт.! Peace

Надин Hug ,аз след Мурат,по другите не съм въздишала! WinkНо сега с Киво? Laughing





от Ранини

Цитат
от Ранини..
- Я выражаю восхищение, Тубе Бюйюкюстюн в сцене когда Сюхан, в лицо отцу, сказала: helal be! (Довольно!)

нови от ЧИ


# 55
  • Мнения: 2 195
Злати, напрегната ти е програмата, за сериалите не те мисля, ама за внучката направо ти завиждам. Жива и здравада ти е Praynig

Надин, спомените на Фюген ясно, че няма да са читави, но поне ще послужат за сламка за Джес и сие.
За визите Mr. Green Недомислиците са аматьорски. Най-голямата е професионалното ченге Ръфат. Нищо не прави, без да го хванат, а много се старае. За нуждите на сц, сигурно Wink
 Май сценаристите и режиьорите не четат и гледат достатъчно криминалета, както се казва "чукче не читатель, чукче писатель".То и кога да стане, като се хвърлят от проект в проект, а епизодите стават все по-дълги. Комшиите като че ли не са чували за творчески отпуск, най-малкото могат поне форумите да четат.  

# 56
  • Мнения: 9 993
Ей, ама да не ме разберете грешно Mr. Green Епизодът си ми хареса и то много!:  Peace
 За Туба не говоря вече Naughty С Киво си свикнах, ама и за него няма да казвам нищо Naughty Щото да не стана като някой от фенките на Туба, дето до онзи ден въздишаха по Джансел, вчера по Енгин , а днес по Киво Mr. Green Аз си въздишам трайно по Жан-Луй Трентинян от времето когато бях на 18  Joy Joy
Скрит текст:
Баги, то Фюген и да си спомни нещо, с тази диагноза за свидетел пред съд не става Sad

Много ми е любопитно дали ще дадат визи на двете "каки" за САЩ Wink Те в посолствата си умират да раздават такива на жени в напреднала бременност Mr. Green При положение, че ако родиш на тяхна територия, детето по закон добива гражданство, на такива жени се гледа с огромна лупа. Да не казвам пък, че Хулия има и полицейско досие. Сценаристката можеше да ги прати в Кипър например, зона без визи за турци.
Въх, аз съм  почти от тези!  newsm43 smile3538  newsm57
Въздишам, но не по актьорите, а по Демир, Мурат оджа, Йомер, а сега на ред е Джесур!  Mr. Green
Е, по Джесур още не въздишам, ама натам отиват нещата!  ooooh! ooooh! ooooh!
А после, като мине еуфорията от сериала, не ме питай какво мисля за актьорите!  Joy Joy Joy
Това "талпа" дето са кръстили Туба е нежно!  Mr. Green
Кво ще кажеш за... бездарник, нафукано копеле без покритие, мухльо, глупак, селски нервак или самонадеян простак
Само да стъпят половин крачка на криво!  Joy Joy Joy
А и без да стъпват, завалиите... Иначе героите си ги обичам.  Twisted Evil
Ама да са живи и здрави за радост на техните фенки.  Peace
Още един превод излезе https://vk.com/video-86336891_456239364?list=3fb3d47b0399a1bd29 на който, като на мен, не му стига един.  Mr. Green
Но ще си запазя едно гледане на български. Във ВК като гледа човек не може хубаво да върне, да прочете и да разбере. Някои неща се превеждат различно от различните преводачи и т.н. Например в първия превод писмото от затворника не е преведено изобщо, а това е важно.  Peace
Баги  Hug пък тоя Ръфат само се смея с него!  Joy Това е ченгето, което повече време прекарва в затвора, отколкото извън него! Много ме забавлява!  Joy
Ама то точно това му е хубавото на тоя сериал - грешките на създателите, недомислиците в СЦ, играта на актьорите и липсата на много насилие!  Peace Мразя насилието, а ако искам да гледам тежки психо драми ще взема някоя от съкровищницата на световното кино, или ще чета Достоевски!  Mr. Green
Ама да задълбавам в чернотата на човешката душа в сапунка, айде нЕма нужда. Сапунките са за релакс! Заедно с хубавата музика, разбира се.  Peace Мое мнение!  Peace

Злати  Hug Ранини наш човек!  Joy



Още ли няма фрагман?
Тези хора ни забравиха!  Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 4 535
Да не забравя да си похваля Ширинче и Кемал  Grinning Peace Имам чувството, че Еджето ги е създала с леко намигване към феновете Wink Много ме забавляват, досущ като две фенски теми във форум са Grinning Всеки си държи за човека, развод и умиране има, отстъпка от патрона-не Naughty Joy Joy

# 58
  • Мнения: 9 993

Цитат
AY YAPIM ‏@ayyapim  3 мин3 минуты назад
Еще
 #CesurveGüzel yeni bölüm fragmanı bu akşam! @ayyapim pic.twitter.com/8alfaRjrQr
https://twitter.com/ayyapim/status/827516525464715264
Гуги каза, че тази вечер ще има фрагман...
Надин  Hug ненапразно харесваш Ширин и Кемал!  Joy Joy Joy
Те са си типични представители на махалата!  Joy Еле па Ширин!  Joy Агенция клю клю ряпа да яде пред нея.  Mr. Green (Напомня ми също персонажите от долния етаж на Абатството).  Laughing Но е верен приятел, и опора. Хубаво е да имаш такъв човек до себе си.  Peace

Последна редакция: пт, 03 фев 2017, 17:00 от Lina_4

# 59
  • Мнения: 41 686
Ето фрагмана!

Cesur ve Güzel 13. Bölüm Fragman


https://youtu.be/Q9rUN5EmTuc

Общи условия

Активация на акаунт