КГБ = Клуб на Готините Баби - 176.

  • 65 254
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18 590
Че  аз отговарях ,не е финансов ,а  здравословен проблемът.Много трудно ще ми бъде ,но пък  да се опитам.А на поезията попаднах на куп събрана и си струва да се покаже....
Трябва да си върна живота.Днес пак лежах и  спах ,не става така ,лимфите  на врата   вдясно втвърдени. Просто трябва промяна и ще опитам ...нещо да стане.Първо да сме живи,второ здрави и нататък ще мислим нета и  вся остальная   сволоч и  мелочи.Н   ме слушайте като се хваля с копан ,напъвам се  на макс и  отдавна не съм добре,просто използвам всеки добър момент ,че е срамно  да зарежа всичко и плъзнат змии из двора.Истината е,че трябва да се пазя,а  няма кой  заради мен...А компютърът е виновен за очите,и  там  си създавам проблеми.

Абе защо  трябва си извинявам и обяснявам,питам аз и отговор не искам. Ще се опитам да направя нещо за себе си,трудно ще  е,защото накъдето да ходя се хвърлям тук и че ат ,пиша ,гледам ,общувам ,но ...трябва малко мярка. Наистина отделям много време да гледам.

# 706
  • София
  • Мнения: 5 074
Ами направи си диета. Аз така правя.
Сутрин ставам в шест и два часа на компа..
От 8 до девет няма. В девет ми звъни онова, увреденото . Точно време, как разбира не зная. Вика - бабаааа.
Скайпа е включен, ама аз си се мотам и периодично си говоря с нея. Точно в 12 , тя си знае, започват новините и баба трябва да гледа и слуша. Много рядко иска и следобяда да си говори с мен. А като не слуша, най-голямото наказание е - "сега ще затворя на баба ти ".
След 21 часа вече мога да надникна тук-там.
Това е и сега си лягам.
Борянка преосмисли, това, което си решила, не го смятам за правилно.
Мое мнение.

# 707
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 037
Ето ме и мене. Току що се прибрах. От доста време не бях излизала, но тази вечер приятелка има рожден ден и ни спретна женско парти в едно заведение. Изкарахме хубаво, понаприказвахме се, но не мога да свикна с тези цигари по заведенията-очите ми веднага започват да сълзят, а да не говорим за миризмата. Уж се пуши само на открити места-но това си беше затворено помещение-цялото стъклено - като зимна градина.
Е похвалих се и същевременно се оплаках. Остана още малко зор и после хей живот здравей.

# 708
  • София
  • Мнения: 2 672


Дая, скъпа, да си жива, здрава, все така обичана мама и баба! Много, много дълги години да празнуваш заедно с любимите си хора!



# 709
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ИХА!
ЗА ТЕБ: bouquet bouquet bouquet



# 710
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 301

 Добро утро, прекрасни!
Първо - кафе и чай:

                 

 Иха, честит рожден ден! Желая ти здраве и много пътешествия!

                                       

# 711
  • Мнения: 18 590

Честит празник,Иха!
Пътеките  са отъпкани,пътищата-асфалтирани,лесно е  да тръгнеш на път в наши дни=
Пожелавам ти винаги да се завръщаш,пътят към дома е само наш.Бъди здрава,и  не забравяй  "Важният си ти!"

# 712
  • Мнения: 1 082

  Иха-миличка бъди честита! От здраве да не се отървеш и винаги заедно с Ванката на пътешествия-най-малко 4-5 внучета ти пожелавам/и аз го мечтая това-знаеш/и с мобилна детска градина-на път!!!
Много голямо ходене му дръпнах-само в града като почнем от срещата на КГБ на Аспаруховски терен, 8 март на ресторант, оная вечер пак в Аспарухово-но с приятелите ни-емоции да искаш е и на работа ходя-не си поплювам-дойде ми реда и в събота и неделя да съм дежурна-и това ще мине...
Мари ни подари разкошни иглики и едва вчера сколасах да оправя градинките в двора ни и да ги засея пролетните цветя-и снощи дъжда ги е полял на воля.
Чета Ви постоянно-поздрави за всички празнували а на Роси-незабравима почивка!!!
ЖЕЛАЯ ВИ ПРЕКРАСЕН, СЛЪНЧЕВ ДЕН И ПОВОДИ ЗА МНОГО УСМИВКИ!!!

# 713
  • София
  • Мнения: 2 672

Добрутро, хубав да е денят ви!  Heart Eyes

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ИХИЧКА! ДА СИ ЗДРАВА, ДА СИ ЩАСТЛИВА, ДА СЕ РАДВАШ МНОГО, МНОГО ДЪЛГИ ГОДИНИ НА ЛЮБИМИТЕ СИ ХОРА! СУТРЕШНО НА МНОГАЯ ЛЕТА!





Кари, забравила съм го този виц от 2010 г. Аз по принцип вицове не помня. Една жена - ФБ приятелка ги беше пуснала, та ги преписах.  Joy А иначе си права за авторските си права за превод.  Heart Eyes Но, то интернета редовно прави такива гафове, нали знаеш Heart Eyes



# 714
  • София
  • Мнения: 2 672

А сега да започнем новия ден с поезия, музика и усмивка.




Скрит текст:


ГЕОРГИ КОНСТАНТИНОВ

Всяка сутрин
се раждам отново.
Всяка сутрин
отново проглеждам.
Проговарям,
прохождам отново.
И започва внезапно
денят.
Над главата ми,
в синьото време
преминава оранжева птица
и крилете й тихо отнасят
уморените
нощни звезди.
Водопад от нечакани звуци
ме повлича със утренен шемет.
Вдигам длан и немирните багри
се подреждат във мойте очи.
Аз съм тук.
Не останах във вчера.
Аз съм в днешните мисли и тяло.
Всяка сутрин е само начало
на безкрайния
мой
живот.








# 715
  • Мнения: 1 563
Добро утро готини момичета ! Hug

Честит рожден ден мила Ихичка !
Пожелавам ти да си здрава ,да си щастлива ,да си все така всеотдайна ,позитивна,
чаровна !
Бъди  благословена !



Много бързам , после може пак да се обадя   Grinning Hug Hug Hug

Хубав ,спорен ден на всички ви ! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 716
  • Мнения: 1 250
Привет девойки!

Иха, честита да си,Бъди жива, здрава, все така енергична и  жадна за нови екскурзии по света , но винаги и заобиколена от обичните ти хора!




Нещо не мога да пиша,гледм всичко рамазано и то през хай добрите си очил. Може би съм си изморила очите.
Хубав ден на всички ви Hug

# 717
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 913
Иха, честит рожден ден! Много здраве, вдъхновение и любов!

# 718
  • Мнения: 2 006
Честит рожден ден мила Ихичка!
Да си здрава,спокойна ,все такава слънчева и нежна!Да си много обичана и да ти се сбъдват мечтите!


Честит рожден ден на патерица на Дая!
Дая-да си здрава и обичана !

Ние поразпуснахме малко във Велинград и сега събирам багажа към дома.

Роска-приятно и ползотворно изкарване на почивката ви!

Лек и спокоен ден на всички ! Hug

# 719
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 913
Аз пък си мисля, че Борянка няма да издържи толкова дълго без нас  Simple Smile. Аз не се застоявам много в нета, най-много час, но пък работата ми е свързана с пустите компютри и вися почти по 6-7 часа пред екрана /вярно, не ровя из сайтове, но ми стига, че очите се изморяват и започнах да се нуждая от очила/.
Момичета, започнахте ли Великденската подготовка, бои, сладки, козунаци? Аз започнах с подготовка на украсата, за другото ще чакам да ме споходи музата  Simple Smile
Светалчо да не ни е обидена нещо? Дано само да няма някакви здравословни проблеми, другото "бошлаф" работа. Май и Дидиа не се е появявала скоро  newsm78
Роси, да си починете добре и да се заредите с енергия, че колко градини ви чакат...
Хубав ден от мен, и слънчев  Hug

Общи условия

Активация на акаунт