Парламентарни избори 2017

  • 124 459
  • 2 650
  •   1
Отговори
# 2 610
  • Мнения: 22 867

Гледам, че опорните точки стават все по яростни и откъснати от реалността.

И продължават, край няма.....да идва по-бързо утре, надявам се да не ми казват как да мисля и за кого да гласувам. Няколко прозряли, останалите чугун и 16 република. ooooh!

# 2 611
  • Мнения: 2 055

И внимавайте как гласувате в неделя, че демокрацията е застрашена! Да знаете...сал Баце е неин пазител! Е, и Пеевски в огледалото му, но това са дребнотемия...

"Ако не гласуваме Пеевски - правителството пада".

# 2 612
  • Мнения: 5 741
Тъжната истина е, че у нас истински партии няма. Има зло и съвсем малко по-малко зло, иначе са си един дол дренки и туй то.
Така е, напълно си права, ама я го обясни на червените гаулайтери. БСП начело с Нинова са светци за тях, само за народа мислят, за него работят. Само, че те са милионери, народа беден и пак някои повтарят в захлас партийните лозунги. Преди няколко страници съвсем сериозно попитах тези хора какви са им очакванията след изборите при евентуална победа на БСп. Отговор разбира се не получих.Продължават си със заучените фрази и отвратителни епитети.

# 2 613
  • Мнения: 96
Факт е, че сериозно допринасяш за определена тоналност на разговора. Но освен това мисля, че и времето вече притиска да се разменят последни ударни предизборни квалификации - всъщност нали затова се включи?
Включих се, защото кипнах да чета глупостите на развалените грамофонни плочи. Какво време да ме притиска, да не мислиш че живея със заблудата, че мога да налея на простия акъл?

Най-голямата опасност за България е герб, каквото и да ви говарят лулувите, алексовците идр. И не само защото ни съсипват икономически и крадат като бесни, а защото като нищо ще ни наводнят с мигранти за кефа на еврогейовете. Тези, които толкова яростно ги защитавт, явно се облажват от властта по някакъв начин. Иначе просто явно не са със всичкия си.
Гласувайте кой както иска,само не за гербаджийската хунта.  Мислете, защото после нещата ще станат непоправими. Ще окрадат еврофондовете и всичко що могат и после който и да дойде няма да може да оправи нещата!
Joy Joy Joy

Макар че усещам, че в понеделник хич няма да ми е смешно, тоя пост е тотална класа! Имам чувството, че става въпрос за няква луда шизофрения. Каква икономика имаше при бсп, че Герб да я съсипват!? И да не би досега да не управлява Герб, та чак сега да ни грози опасността да окрадат Еврофондовете и "всичко що могат"!? Точно това, което ще стане при завръщането на червената вихрушка и това, което стана преди изобщо Герб да се появи. Та и затова какви неща и кой няма да може да оправи, като то нямаше нищо читаво, когато те дойдоха на власт!? Това ли иска разума, да се върнем пак в изходна позиция, защото на бсп им писна да не крадат само те!?

# 2 614
  • Мнения: 12 302
Преди няколко страници съвсем сериозно попитах тези хора какви са им очакванията след изборите при евентуална победа на БСп. Отговор разбира се не получих.
При богатия ни избор от партии, мисля, че голяма част от избирателите от всички посоки имат съвсем простички и непретенциозни очаквания:
Скрит текст:
Тъжната истина е, че у нас истински партии няма. Има зло и съвсем малко по-малко зло, иначе са си един дол дренки и туй то.

Тук въпроса дори не е да гласуваме за малкото зло, а против БСП и ДПС, това е принципния избор и всеки разумен човек трябва да го направи.

Гласувайте кой както иска,само не за гербаджийската хунта.

В общи линии - че ще дойде по-малкото зло, според който както го вижда.

# 2 615
  • Мнения: 106
fr_aleks, не знам дали осъзнаваш как всяко твое включване намалява гласовете за ГЕРБ. Наистина ли не научихте нищо от кандидатпрезидентската кампания?

# 2 616
  • Мнения: 2 055

Имам чувството, че става въпрос за няква луда шизофрения.


Най-смешното в цялата тема е, че комунистите хем не искат Борисов да управлява, хем му викат, че бил комунист.  Grinning

# 2 617
  • Мнения: 8 526
Нищо ново не е научено, нищо старо не е забравено. Похватите и методите едни и същи – преди и сега. Ровите, отделяте време и хабите сили да  откриете  компромат, с който да уязвите инакомислещите. Гледам на някого и Сорбоната не мож’ компенсира липсата на първите седем…… Ще дочакаме отново другарски съд, може и народен, лагерите може да подновите, прасетата да храните с изедниците капиталисти…..  Тази партия винаги е била продажна. Тя искаше да заличи България от картата на света, да станем 16-та република и това продължава и до днес.


Сега не сме 16 република на Русия,а буферната зона за мигранти на ЕС ,който междудругото превключи на две скорости , ние сме на задна,така очевидно повече ти харесва😁

# 2 618
  • Мнения: 96
Преди няколко страници съвсем сериозно попитах тези хора какви са им очакванията след изборите при евентуална победа на БСп. Отговор разбира се не получих.Продължават си със заучените фрази и отвратителни епитети.
И аз това направих в 1-я си пост, но как да ти даде отговор някой, като няма какво да каже, освен да замазва със заучени фрази и несвойствени нападки. Питам пак, разума който трябва да проявим за промяната която ни очаква, с "новите" лица Румен Гечев и Таско Ерменков ли ги търсим!? Или с тая карикатура Крум Зарков, набеденото за умно и кадърно момче, на което от километри му личи умствения капацитет и той го показа вчера. Нали не е казал нищо неуместно, закво се е извинявал!? Колко тъп трябва да си, за да изцепиш подобна простотия!?  

# 2 619
  • Мнения: 2 718
червени гаулайтери? Наглостта на последните управлявали е огромна. Плюенето по всички останали и лепенето на етикети "фашисти" е традиционно за малоумния лидер- на него все някой му е виновен. Айде, спрете се с тия поплаци за режима, дето още не можете да се съвземете от него- не сме единствените, излезли от тоталитарен режим, но сме единствените, които още оправдават безсилието си с него. Минаха 27 години след 45 години режим и на ББ и партия още комунистите им взели парите и кучето им изяло домашното. Смешни ставате.

Имам чувството, че става въпрос за няква луда шизофрения.


Най-смешното в цялата тема е, че комунистите хем не искат Борисов да управлява, хем му викат, че бил комунист.  Grinning
проблемът на Бойко не е, че е комунист, а че е глупак. Партията ви губи заради лидера си, който има способността да дразни хора с най-различни убеждения. Вместо да го смените тоя Ганьо, вие култ към личността му спретнахте. И хем имате примера на величеството.

fr_aleks, не знам дали осъзнаваш как всяко твое включване намалява гласовете за ГЕРБ. Наистина ли не научихте нищо от кандидатпрезидентската кампания?
научиха колкото им стига пипето - ББ да се снима с генералска униформа на фона на синьо небе, че дано го сбъркат с Радев, ама надали....

# 2 620
  • Мнения: 8 526
Обаче Хехимянчо ,как леко забрави въпроса за Бокова

А за униформата безсрамно излъга,хората го направили,а по всичките им офис има качен този плакат,белким възвърне чудната си харизма,с което признават ,че вече я няма ,де😁

# 2 621
  • Мнения: 1 423
Ами точно толкова тъп, колкото да гласуваш за мутри и калинки!
Дияна, ама варно ли някой може дори да помисли да сравнява Радев със тиквата? Мислех си, че дори и герберски мозък не може да измисли подобна тъпотия!
Някой може ли да си представи баце да се изрепчи на Ердоган както Радев? Друго си е да си гъ...лец.

# 2 622
  • Мнения: 95
..... че дано го сбъркат с Радев, ама надали....

Така е!

Само слепец може да го сбърка с този ... мики маус радев!!!

 Grinning

# 2 623
  • Мнения: 111
Тука гледам доста мат’ря’л на Крумчо Зарково ниво. ОчевАдно. На прогресивния сектор не му се занимава  и с простотиите на водача на листата на БСП в Русе. Проблемът е , че отново се считат за богоизбрани, и заедно с фюрерката  ръсят простотии, в стил "пука ми за плебса' Нещо което, аз като достатъчно старa, си спомням. Ма като устата ти върви преди главата - така е. Но, както е казано всеки народ си заслужава управляващите.

# 2 624
  • Мнения: 1 423
След простотиите на герберите нищо не може да ни учуди!

Общи условия

Активация на акаунт