Клуб на самотния родител - да се преброим и опознаем! - ТЕМА 6

  • 57 940
  • 736
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 625
Ето и линковете към старите ни теми :
ТЕМА-1,
ТЕМА-2,
TЕМА-3,
ТЕМА-4,
TEMA-5.

Приятно опознаване и запознаване на всички в клубЪТ Simple Smile

# 1
  • sf
  • Мнения: 10 061
Мерси за новата тема.
При мен нищо ново, освен че БНД продължава да страда по последната "голяма любов" и трябва да го успокоявам. 😂

А по стечение на обстоятелствата ще трябва да делим един апартамент известно време  Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 1 625
Сълзите бършеш ли му?  Crazy
Не мога да си представя да живея под един покрив с БНД. Абсолютно чужд човек ми е вече. Не го помня даже понякога забравям, че съществувал изобщо.
Оня ден намерих едни бележки с обяснения и крилати фрази дето се мъдреха в букетите които ми пращаше първия месец...първо бяха анонимни, после се разкри и взе да си слага името. И се чудя и се мая за един и същ човек ли става въпрос или е бил в някакъв делириум когато ги е писал тези неща  newsm78
От "подай ми ръка и да полетим заедно" до "майната ти. хвани ме за..." има един каньон разлика  Joy и сега вече имам подозрението, че ги е чел и преписвал като стой та гледай  #Crazy
Аз не съм по успокоението особено пък на бившия си...рядко се разделям с лошо, но и не ме интересува после какво му се случва....

Последна редакция: ср, 15 фев 2017, 14:23 от Линдичка

# 3
  • sf
  • Мнения: 10 061
Ами ние си останахме приятели. Бил е до мен, когато имах нужда. Не гледам на него, като на враг. Не го обичам, но ми е мъчно,че страда и бих му помогнала с каквото мога.

# 4
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Благодаря за новата тема  bouquet
Скоро не съм писала аз тук, но то и няма нищо ново при нас.
Аз съм същата с БНД, като непознат ми е вече. Не мога дори да си спомня хубавите ни моменти заедно, но и лошите позабравих  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 1 625
Жалко е да си в такава ситуация - имаш дете от някой, а няма и помен от него в живота ти...все едно го няма! Някакъв сън е за мен този човек. Вярно е, че и ние едва се познавахме и аз хукнах да зарязвам всичко за да съм с него, тъй че не можахме да разберем кой кой е преди да се решим на тази сериозна крачка за детето.
И изведнъж всичко се срути - сега мисля, че изобщо не е съществувало...Както и да е - предпочитам да съм в добри отношения отколкото никакви, но пазя сериозна дистанция след края най-вече за да не се затормозявам излишно  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 5 513
Линдичка,заради манджите и палачинките които обясняваше Markiz реших,че е Бонго.С него из кулинарните теми се засичах.И наистина му разбира.
Нашия татко идва когато може.Напоследък за по час-два.Но понеже аз зимата не пускам детето да пътува напред-назад,когато има сняг и е много студено той идва.Общо-взето от ноември до март,април баща му идва но не го взема.Аз не се виждам с него,защото като се прибера от работа той си тръгва веднага или си е тръгнал.Но сме в добри отношения.

# 7
  • shumen
  • Мнения: 17 852
Линди,благодаря за новата тема.
Донси,и аз не бих си представила да живея с БНД под един покрив след раздялата ни.
Деси,Вашия поне идва,а нашия пак от 2 месеца е забравил,че има дете.Снощи звъня да пита кога може да дойде да го види,но като му казах,че в Събота сме на рожден ден и може в Неделя каза,че той не можел.Е,тогава за какво ми звъни като няма да дойде.

# 8
  • Мнения: 709
Линдичка, Благодаря за новата темичка. По-късно ще чета. Големи фермани пишете, човек не може да ви навакса Simple Smile
Че какво и е на снимката? Много свежа и създава настроение Simple Smile  
С бившия мога да изкарам най-много 1 час без да се заяде и това е рекорд. Напоследък си се чудя на акъла как съм го търпяла толкова време.  Joy

# 9
  • Мнения: 446
Здравейте  bouquet
Не съм писала отдавна-нямам никакво време.На работа,на работа,а когато почивам ходя с детето на прегледи или обикалям по институции.Във връзка с последните-искам да се гръмна  ooooh!

Донси,ако прибера БНД в нас,най-много да се изпотрепем.Както е описала Линдичка нейния БНД,така и аз-хукнах по него,като заслепена и после си биех главата  Joy Не мога да си представя живота с него.Всъщност мога-ще ме окраде,а за детето все няма да има два лева да даде.

Оказа се,че бебче е с тежка анемия и хематоложката препоръча,ние родителите да си изследваме кръвта,за да станат по-бързо нещата и за да спестим на детето някое и друго боцкане за кръв.Обадих се на БНД,той се съгласи и каза,че до няколко дни ще си пусне изследвания.Да,ама не!На следващия ден майка му ми пише на Вайбър,че съм тормозела синчето й,карала съм го да дава излишни пари за изследвания и съм се правила сама на доктор Shocked Shocked Shocked Е,бога ми,кажете ми вие-как да се разбереш с животни?Тя котката ми е по-умна от тях.Та от тазислучка нататък,преустанових всякакви контакти-няма смисъл,нямам и нерви...Ще си лекувам детето и без БНД,но ще му го изкарам през носа!!!А на майка му в двоен размер-писала ми още,че нямала да ми пусне документите за майчинството,за втората година(тя е счетоводител на фирмата).Да,но ако си мисли,че тя е върха на закона,а аз съм расла в гората-жестоко се лъже.

Стана много дълго-извинявам се,че ви натоварвам,но ми олекна...

# 10
  • Мнения: 11 552
Леле, Радост, ужасно е това което пишеш. Бебчо да е добре само. Praynig

Предлагам за снимка на следващата ни тема готин татко, въртящ тиган с палачинки, е, леко позаголен, естествено.

Ние сме добре, под натиск съм аз за това тъпо пътуване- да не пускам малкия, пишман станах що подписах. И днес, питам бнд- при кого ще ходите там? А, на екскурзия само. А майката на каката ги е поканила. Бесни са и неговите, и моите родители, постоянно ми се звъни да се отказвам от пълномощното, аз съм фифти фифти, и по зле ще става, каквото и да реша, и от двете страни. Офф.

# 11
  • shumen
  • Мнения: 17 852
Радост,лошо е това,което описваш.Аз също не си оставям магарето в калта.
Дари,аз бих се отказала от пълномощното щом ме лъже.Да каже поне при кого ще ми води детето,а не да ме лъже.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 250
Оффф, Радост, наистина има много тъпи хора. Не се занимвай с тях изобщо, гледай си бебчето и да не ти пука - те губят! Важното е детето да е добре, гони си правата и им покажи, че както ти се изрази - не си расла в гората. Ама наистина: с прости хора по този начин.

# 13
  • Мнения: 91
Радост съжалявам,че се сблъскваш с човешката простотия по такъв повод.Сигурна съм ,че ще се справиш и дано детенцето да е добре.Благодаря и аз за новата темичка пожелавам на всички не само да се справим с трудностите в живота,а и да сме щастливи  Praynig Аз нещо уж се опитвам да мисля позитивно,ама не всеки път ми се получава Sad трудно ми е и съм много тъжна.Само аз съм самичка на мястото където работя всички си говорят за семействата,мъжете си плануват си отпуските и в такива моменти имам желание просто да се свия някъде и да плача.От както се помня все трябва да съм силна омръзна ми искам да съм жена,да има някой до мен не само да го гледам като бебе а да си поделим и хубаво и лошо,но мисля че няма да се случи при мен не и в този живот.Извинявайте,че ви натоварих а днес навън е толкова хубаво времето просто нямам с кого да споделя .

# 14
  • Мнения: 5 513
Nikiro всеки говори това което го вълнува.Ти също можеш да се включиш в разговора с това,което каза тук.Това,че ти нямаш мъж и не плануваш семейна почивка не значи ,че не можеш да плануваш почивка,отпуска и т.н.
На мен също ми се случва заради това,че съм сама или няма как да оставя детето да отказвам покани и тн.Но не лъжа.Казвам точните причини.И много пъти се оказва,че хората ,които държат на мен намират начин да отида и аз.
Наскоро трябваше да сменя една пластмасова тръба,мека връзка.Отивам в магазина и купувам нова,ама тя разглобена и питам как да разглобя старата и да сложа новата.Продавача ми казва ,че мъжа ми знае ,били стандартни.Аз казвам,че нямам мъж и ще си я сменям сама,може ли да мо обясни.Сепна се човека ,погледа ме и обясни.Видиш ли има и такъв модел жени ,без мъже,ама кой да се сети.
От теб зависи дали ще живееш нормално или ще си жертва на обстоятелствата.Пък ,като ти се плаче ,поплачи.Като свършат сълзите живота продължава.

Общи условия

Активация на акаунт