Дългото чакане след трансфер 59

  • 65 021
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 504
Колко ще е тлъсто незнам,дано се удвоява.В петък и събота имах главоболие,от вчера нищо вече. newsm78 Praynig

# 31
  • Мнения: 22
Момичета започнах стимулация с декаптил а трансвера щте е за 8 .Незнам как щте ме натаманят точно за тая дата .Късмет на всички в ноеата тема.

# 32
  • Мнения: 1 142
Кекси, успех!

# 33
  • Мнения: 581
Момичета започнах стимулация с декаптил а трансвера щте е за 8 .Незнам как щте ме натаманят точно за тая дата .Късмет на всички в ноеата тема.
Малко странно как от сега определиха точна дата за трансфер  newsm78. Аз бях по дълъг протокол, започнах с Декапептил от 08.01 до 31.01. На 21.01 ми включиха Пурегон сутрин и вечер по 100 единици. Пункция 02.02 и трансфер 07.02. Успех, резултата накрая е важен  bouquet
Аз днес отидох да пусна ТСХ да си го проверя и така и така се бодох, пуснах 2ри тест да видя как расте ЧХГ  Blush

# 34
  • Мнения: 420
успех на всички, включително и на тези които ни го пожелаваха когато имахме нужда  Peace

# 35
  • Мнения: 834
Благодаря, че ми отговори, Стефи Hug
За съжаление са доста силни...

# 36
  • Мнения: 6 542
... а на теб ЕЛЕКТРА леко раждане Hug
Благодаря bouquet
Ще наминавам да ви наглеждам Wink

# 37
  • Мнения: 1 408
Благодаря, че ми отговори, Стефи Hug
За съжаление са доста силни...
Пий но шпа и почивай.

# 38
  • Мнения: 420
Електра, чакаме това сладко бебе  Hug
Кекси и Нандин успех
Тедито дублираш нали
Хитруша почивчица

# 39
  • Мнения: 504
Да Марианка,днеска пускам втори тест.Пада се на 14 ден от трансфера. newsm17

# 40
  • Мнения: 18
Здравейте, момичета. Аз в сряда съм на първи преглед, пусках три пъти чхг, за да съм сигурна, че всичко е наред... Стискайте палци да видим каквото трябва. Пожелавам на всички девойки да изпитат радостта, която аз изпитах преди 10 дни, когато видях положителен резултат! Дано всичко да е наред и щастието ни да е пълно след 9 месеца!  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 222
Здравейте, момичета. Аз в сряда съм на първи преглед, пусках три пъти чхг, за да съм сигурна, че всичко е наред... Стискайте палци да видим каквото трябва. Пожелавам на всички девойки да изпитат радостта, която аз изпитах преди 10 дни, когато видях положителен резултат! Дано всичко да е наред и щастието ни да е пълно след 9 месеца!  Heart Eyes
Успех  Praynig

# 42
  • Мнения: 202
Честита да е новата тема!Дано се напълни само с положителни тестчета и дано скоро дойде и моя ред. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 81
Честита тема!На всички пожелавам успех и търпение,а на останалите едни прекрасни 9 месеца и едни прекрасни бебчета  Grinning

# 44
  • София
  • Мнения: 387
Да Марианка,днеска пускам втори тест.Пада се на 14 ден от трансфера. newsm17
Тедито, колко ти беше първата стойност и на кой ден?

Общи условия

Активация на акаунт