Дългото чакане след трансфер 59

  • 65 017
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14
Здравейте момичета.На 08.02  правих ЗЕТ на 3 ембриона,като единия бил компакт,а другите два са бластоцисти.Днес на 12 ден си пуснах кръвен тест резултатът 89.520.Как мислите,добре ли е?Предният път на 19 ден беше 53.

# 46
  • София
  • Мнения: 874
Аз мисля, че е добре.

# 47
  • Straldza, Yambol, Bulgaria
  • Мнения: 86
Здравейте момичета.На 08.02  правих ЗЕТ на 3 ембриона,като единия бил компакт,а другите два са бластоцисти.Днес на 12 ден си пуснах кръвен тест резултатът 89.520.Как мислите,добре ли е?Предният път на 19 ден беше 53.
резултата ти е добър
честито Grinning

# 48
  • Мнения: 14
Благодаря момичета,оф не смея да се зарадвам,че незнам да не вземе да спада,както редния път.След 4 дена ще пусна пак са по-сигурно.Дай Боже да се радваме всички на + тестове оттук нататък Simple Smile

# 49
  • Мнения: 19 690
Тихичко честито Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 269
Запис и от мем.
Благодаря на Електра за темичката.
На всички чакащи и опитващи много късмет и тлъсти ЧХГ!

# 51
  • Мнения: X
На мен за 12 ден от трансфер на бластоцисти нисичка ми се вижда стойността, но може да е по-късна имплантация.
Важното е да се удвоява правилно. Можеш след ден-два да повториш, няма нужда да чакаш 4 дни.
 Hug

# 52
  • Мнения: 504
Момичета,малко може да си отдъхна.Днеска кръвният е 181.1,направо не мога да повярвам.Искам само така да си върви и всичко да е наред до финала.Не смея да се зарадвам още. newsm44 На всички много късмет и не се отчайвайте,всичко ще бъде наред. newsm10

# 53
  • Мнения: 581
Браво Теди честито  bouquet

# 54
  • Мнения: 6 308
Честито Теди, прекрасен резултат. Спирай да се тревожиш вече и само да се радваш  Simple Smile bouquet
     Честито на всички момичета с положителни тестчета. bouquet Много се вълнувам и радвам за вас.

Последна редакция: пн, 20 фев 2017, 14:51 от geizer

# 55
  • Мнения: 833
Браво Теди ,те май тревогите тепърва започват Hug
Момиччета,в добра серия влязохме само така положителни тестчета ,много се надявам моята стимулация да мине добре да изкараме добра реколта и след няколко дена се записвам и аз в чакащите Praynig

# 56
  • Мнения: 4 005
Честито за хубавите резултати и така добре да вървят нещата и за напред!
А на чакащите,скоро и те да напълнят темичката с положителни тестчета. bouquet

# 57
  • Мнения: 504
Благодаря ви момичета,мисля повече да не пускам тестове.Докторът ме вика на 27.02.на преглед.Сега чакаме да видим сакче. newsm17

# 58
  • Мнения: 248
Здравейте Момичета! Днес сутринта имах няколко капки кръв и сега пак имам леко зацапване... Много се притеснявам дали това е зацапването при инплантацията или всичко свърши и ми идва цикъла.... Иначе днес ми е 8 ден от трансфера, мислех на 11 ден да отида да направя кръвен тест. Знам, че всеки организъм е различен, но много моля момичетата, които са имали подобно зацапване да споделят как е било при тях! Много се притесних...

# 59
  • Мнения: 1 142
Ярка ли е кръвта или кафеникава? Не се притеснявай ако са само няколко капки, а ако пък се засили, звънни в клиниката. Може да ти спрат аспирина или фраксито, ако приемаш такива или да ти увеличат утрогестана.

Общи условия

Активация на акаунт