Дългото чакане след трансфер 59

  • 65 043
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Много пъти съм писала - на 10 ден след трансфера ми тръгна зацапване, което продължи 3 дни.
Е, имплантационно беше. Wink
Както ти е писала Риджина, ако е кафеникаво и слабо, значи няма защо да се тревожиш. За аспирина и фраксито също съм съгласна с нея.

# 61
  • Мнения: 248
Благодаря Ви Момичета! Дано да е имплантационно! Сутринта ми се струва, че беше ярка, а сега вечерта беше кафеникава. Жана извинявай, пропуснала съм че си писала! Желая успех на всички Ви!

# 62
  • Мнения: X
Нормално е да пропуснеш, че съм го писала, беше отдавна  Hug
Успех и на теб  Hug

# 63
  • Мнения: 490
Записвам се и аз!Следя ви редовно и тръпна със всяка от вас,особено с неуспелите,защото знам какво изпитват!Теди,прекрасна новина!Честито на всички положителни тестчета-вие ни давате вяра да продължим напред!По незнайна причина не мога да си отварям Личните съобщения и се извинявам на всички,които са ми писали,че не съм отговорила.Аз имам три тридневни и се надявам да ги прибера при мен скоро!

# 64
  • Мнения: 1 142
Супер, чакаме те в чакащите с тлъсто чхг.  Wink

# 65
  • Мнения: 2 881
Айде като най- прясно трансферирана да се цопна
Много късметлийска да е
Благодарности на Елекра за темичката
Успех със снежко, нандин.

# 66
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 047
Електра и аз благодаря за темата.Нандин, успех  Praynig Надявам се скоро и аз да се наредя сред чакащите...

# 67
  • Мнения: 333
Здравейте отново и от мен Sunglasses
Да се наредя и аз в чакащите благата вест. Днес ми е 8-ми ден след връщане на 2 замразени сладоледчета на 5 ден Simple Smile
Този път съм решила да не бързам с теста пък да видим. От днес имам ПМС и много болезнени гърди от няколко дни. Дано новините този път да са хубави.
Пожелавам успех на всички чакащи  Hug

Електра   Hug

# 68
  • Мнения: 490
Жълтурче,хайде скоро да грееш от щастие!

# 69
  • София
  • Мнения: 509
Успех на всички чакащи bouquet
За кървенето, имах такова на седми ден и положителен тест след това. Така че за мен това е добър знак. Още веднъж успех.

# 70
  • Мнения: 248
Успех на всички чакащи bouquet
За кървенето, имах такова на седми ден и положителен тест след това. Така че за мен това е добър знак. Още веднъж успех.
Благодаря Цвети! Кървенето при мен е на 8, 9 и 10 ден днес продължава. Сутрин ми няма нищо , около обед имам леко зацапване и вечерта ми няма пак нищо. Не съм се обаждала на докторката ми , защото се надявам, че всеки момент ще ми спре. Бях решила утре да направя кръвен тест, но не знам като имам леко зацапване дали не трябва да изчакам да ми спре и тогава да го направя.

# 71
  • Мнения: 19 697
Зацапването няма нищо общо с кръвния Hug

# 72
  • Мнения: 248
Зацапването няма нищо общо с кръвния Hug
Благодаря, значи утре отивам да направя кръвния тест! Praynig Момичета стискайте ми палци... Praynig

# 73
  • Мнения: 581
sve_georgieva, направо пускай кръвен да се успокоиш, то щом кървиш по малко е хубав знак. Аз повтарях моя на 13ти ден (защото така и така се бодох за ТСХ да го видя как е и пуснах 2ри кръвен) На 10ти ден 163,8   на  13ти ден 334,3.  Тсх-то ми се е покачило, днес бях на ендокринолог да регулира дозата и да ме следи всеки месец. От клиниката ми казаха че е възможно леко прокървяване, да не се стряскам, само ако е светло червена и продължително течение да звънкам
Успех и стискам палци

# 74
  • españa
  • Мнения: 63
Зацапването няма нищо общо с кръвния Hug
Благодаря, значи утре отивам да направя кръвния тест! Praynig Момичета стискайте ми палци... Praynig
                 Имаш ги успех и да се похвалиш с +тестче🤗🌺                 

Общи условия

Активация на акаунт