Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 61

  • 84 803
  • 724
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 541
Бамба, аз нали съм в стимулация и съм редовна тук, все така са си закъсненията 1-2ч. Вися си тук Simple Smile

# 481
  • Мнения: 819
След около един час трябва да се обадя за резултата. Имам чувството че ще ми кажат отрицателен - нищо че уриналния в събота беше положителен. От тогава нищо не чувставам. А зарадвах вече Милото си...
  Спокойно,всичко ще е наред.Няма какво да чувстваш сега.Разказах моята история да успокоя всички момичета и да им кажа да нетърсят толкова рано симптоми.Аз също нищо нечувствах и дори непредполагах че съм бременна,а имах доста голямо закъснение вече.Стискам палци.

# 482
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Бамба, в неделя закъснението при д-р Стаменов беше точно 2 часа, предните 2-3 пъти - също между час и половина и два, въпреки че ми пратиха СМС , че е 40 мин.

# 483
  • Мнения: 200
След около един час трябва да се обадя за резултата. Имам чувството че ще ми кажат отрицателен - нищо че уриналния в събота беше положителен. От тогава нищо не чувставам. А зарадвах вече Милото си...
  Спокойно,всичко ще е наред.Няма какво да чувстваш сега.Разказах моята история да успокоя всички момичета и да им кажа да нетърсят толкова рано симптоми.Аз също нищо нечувствах и дори непредполагах че съм бременна,а имах доста голямо закъснение вече.Стискам палци.
Обадих се-резултата не бил дошъл още-работят до 3 часа. Оставам да треперя до утре.
Ако си бях в БГ-вече всичко щях да знам...

# 484
  • Мнения: 222
Мерси, преди малко се обадиха - 4 ембрион чета, с потенциал за още 4 от не достатъчно развитите яйцеклетки. Дано поне 2 качествени бастоцитчета оцелеят до петък  Praynig

# 485
  • Мнения: 42
Момичета за първоначален преглед и консултация с гинеколог трябва да попълня въпросника на сайта им или да звънна да ми запишат час? Благодаря Ви предварително за отговора!

# 486
  • Мнения: 1 849
Момичета за първоначален преглед и консултация с гинеколог трябва да попълня въпросника на сайта им или да звънна да ми запишат час? Благодаря Ви предварително за отговора!
Попълни въпросника и ако до месец нямаш обаждане, позвъни да попиташ дали с я получили  Peace
Младост, Патияки, палчета  Praynig

# 487
  • Мнения: 1 659
вчера колко часа беше закъснението при д-р стаменов?
точно 2ч.

Последна редакция: вт, 28 мар 2017, 21:14 от -INA-73

# 488
  • Мнения: 599
Момичета, на кой ден се прави "надраскване" на лигавицата? Предполагам, че е в месеца преди трансфера, но ако може да ми кажете малко повече подробности...

# 489
  • Мнения: 1 124
GERy@K, на мен преди две години ми го напрвиха като при биопсията, само че не се взема материал за изследване. Надраскването беше на 5 ден след овулация. Писала съм и преди, че точно това помогна тогава да се получи бременност въпреки лошите ембриони, които дори не бяха станали бластоцисти.
Желая ти успех!

# 490
  • Мнения: 857
За резултати от контролна биопсия при д-р Стаменов кога да чакам обаждане при положение че биопсията е готова ?

# 491
  • Мнения: 599
Лилка, благодаря Simple Smile
Кети,
Д-р Стаменов гледа резултати от биопсии веднъж седмично, по спомен - в четвъртък.След това звънят с инструкции.

# 492
  • София
  • Мнения: 23 196
има ли кардиолог в болницата?
имам спомен , че май се споменаваше някакво име?

# 493
  • Мнения: 599
Бамба, има кардиолог. Мисля, че е д- р Христова.

# 494
  • София
  • Мнения: 23 196
някаква христова излиза в онлайн часовете, ама няма обявени часове.
на мен ми трябва с ехограф да преглежда  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт