Съпруги на военнослужещи - 22

  • 59 897
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Ах тази Викииии  Hug Нека винаги така да и върви на празници и подаръци.
Мойто мъжо се прибра днес, доволна и спокойна съм.
Ние сме си тук на 23ти така че всичкото народ да идва. Как беше комунистическия лозунг?
Ммм Патенцето и Калоянче нещо се губят. Фло чувала ли си ги?
Охх как с нетърпение чаках пролетната ваканция за да тръгнем по екскурзии. Всяка година ни водеха я в Италия, Франция,Германия.
Това гаднярско време ме убива. Стискайте по едно палче в Петък да е приятно времето в Димитровград че да сме навън.  Praynig

# 421
  • Мнения: 1 605
Благодаря ви отново за пожеланията Hug
Фло,не съм те забравила за рецепти,но сега нямам време покрай това че бях сама с децата и подготовкара за рожденния ден съм зарязала всичко друго и сега от два дни пиша реферат,презентация и урок по музика.Когато имам повече време ще пиша повече

# 422
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Момичета аз да попитам Неделята как я плануваме? Към колко ще е събитието? Предполагам Софийския гарнизон ще тръгнат по навреме. Ако Мис Дисни е свободна и тя ще се присъедини ( повикахме си одеве в коридора на вратите )
Горе долу да знам как да нагласям графика. Айде активирвайте се де, нямам търпение да ви видяяяяя.

# 423
  • София
  • Мнения: 8 420
Привет. Днес се скапах от работа. Преизпълних соц. норматива-16 човека, като две бяха деца!
Ние все още не сме се договорили за час на тръгване, но идеята е да дойдем преди обяд - около 10.30, да се видим, да поговорим и може би около 14.30 да поемаме обратно към София. ( може и по-рано да си тръгнем) Живи и здрави да се приберем по светло, а и вас да не ви ангажираме много, че сигурно си имате задачи и ангажименти. А вие как виждате срещата? Кажете и вашето мнение.
Отивам да спя, че утре съм първа и в 8.00 трябва да съм хванала "бормашината".  Mr. Green
Лека нощ милички Hug
Нямам идея и къде ще се съберем. Пловдив не го познавам. Да видим как ще се намерим първо newsm78
Есента, като идвахме, бяхме две коли, та другата шофьорка познава града и тя караше напред, а аз я следвах.
Изчезвам, че права ще заспя Sleeping
ПП все още се чудим с кола или с автобус да пътуваме. Може би е по-добре с автобуса, че така ще дойдете на автогарата и ще ни вземете от там. Карто време с кола е двадесетина минути по-бързо, ама кой ни гони пък да бързаме чак толкова. Гледах разписанието. От София има рейсове в 7.00, 8.00. 9.00, а от Пловдив - в 13.00, 14.00, 15,00 и т.н. Хайде да го мислим заедно.
И пак лека нощ. Simple Smile

Последна редакция: ср, 19 апр 2017, 23:44 от Flo 51

# 424
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Ууу шукер Simple Smile Сега шоферките да казват къде. Аз съм с автобуса и съм силна навсякъде  Mr. Green

# 425
  • Мнения: 2 195
Добро утроо..
И аз като Лейди съм силна и няма проблем.. само шофьорките да мислят къде ще могат да паркират.. имаше предложение за среща на центъра.. аз пак казвам че не ходя много по заведенията по центъра дори и за кафе и не ги познавам много  кое би било подходящо.. тук ще очакваме кореняк пловдичанките да дадат съвет 😉
Сега отивам да бачкам и ви пожелавам хубав ден! 😘

# 426
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Сямо кафе ли искаме или и нещо да замезваме ( не че ще може да се мери с Фло) За мен няма значение може като се съберем някъде тогава на момента да решаваме къде ще седнем.
Ние днес избрахме тоалета на шефа и ММ, само аз май ще съм гола и боса....ама така е който не спазва Фън Шуй диети си стои....красив 😊 Бяхме и на фризьор да подстрижем шефа..... беше що годе трагично. Това е от мен утре ако успея ще пиша ако не в Събота.

# 427
  • Мнения: 124
Здравейте можели някой да ми каже бунгалата на флагман номер 2006 къде се намира.До сега сме били към кораба.Та от любопитство.... Blush

# 428
  • Мнения: 1 862
Здравейте можели някой да ми каже бунгалата на флагман номер 2006 къде се намира.До сега сме били към кораба.Та от любопитство.... Blush

 Първото до кораба е 1001 ,то е студио ,следват 1002 ,1003..те са стаи 2+1.. По средата на тази редица започва 2001. Значи 2006 е по нагоре. Бунгала с номера 3000 са тези над хотела ,с верандите. 3001 е до охраната , а последното с номер 3012 (май беше) е до паркинга .

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 9 735
Фло, а аз си мислех, че знаеш как да стигнеш до там, където бяхте паркирали предния път.  newsm78 там има в близост пицария, китайски ресторант, друг ресторант, близо е до площада, а там пък има сладоледена къща, пицария Верди, в парка -  Сентрал парк, но при хубаво време там някой ще трябва да запази маса, а и Морадо, до фонтаните, където пихте кафе с КГБ-то. Иначе аз мога да ви чакам на автогарата, ако сте с автобуса или пък с ММ може да дойдем да ви посрещнем на влизане в града, ако сте с кола. После ще ни остави на центъра. А на девойките ще свирим сбор по телефона.
Днес съм скапана от умора и нерви. Ако си мислите, че дело за издръжка не може да бъде отложено, да знаете, че може.  ooooh! чак не ми се говори, толкова ми е неприятно.
Лека вечер, че се измъчиха на телефона.

# 430
  • София
  • Мнения: 8 420
Привет военни красавици! Да рапортувам-вапцах си главата, готова съм да се представя на Пловдивския гарнизон #Silly Сега е късно, но утре ще се чуя с останалите две момичета и последно ще решим как, с какво и кога тръгваме и веднага ще ви съобщя. Няма да ви казвам състава на групата, така ще ви е по-интересно. Simple Smile
ДУНДИ, аз само следвах другата кола и не мисля, че ще мога да се оправя. Утре ще ти позвъня.
ЛЕЙДИ, споко, няма да се състезаваме. Когато се събираме вкъщи е друго. Ще има да разказваш как е минал купона в петък bigdance2
МИС Ю, все някъде ще се съберем Simple Smile. Вълнувам се за предстоящата среща.
КАТИВИТА, има ли въпрос на който да не знаеш отговора?  Simple Smile
Отивам да си пооправя косата и се паркирам за спане. Лека нощ!

# 431
  • Мнения: 1 605
Добро утроооо

# 432
  • Мнения: 2 195
Добро утроо..
Разбира се,Фло, че ще се съберем, аз просто исках да кажа че нямам предложение.. но Дундии се е отзовала.. 😘😘
Лейдии, прекрасен празник да имате днес и ще чакаме снимки на шефа 🙄😘
Хубав ден на всички 🤗🤗

# 433
  • Мнения: 136
Добро утроооооооо!
Да започнем деня с ароматно кафе и не само..............
Усмихнат и успешен петък момичета!
Предстоят почивни дни!

Браво на вас! Как сте се организирали за среща! Simple Smile За съжаление аз ще съм извън града почивните дни!
Весело изкарване момичета в сладки приказки!

# 434
  • Мнения: 1 605
Лейди,весел празник bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт