Съпруги на военнослужещи - 22

  • 59 485
  • 736
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 8 389
Ехоооо, къде сте военни красавици?
Лейди е ясно къде е. Купонясва. Tada Ако ѝ се отвори парашута, може и на дискотечка да отиде Wink
А другите къде са? newsm78
Има ви, няма ви, нашата "отговорна" дружина потегля в неделя, в 9.00 с автобус. travel Живи здрави, чакайте ни в 10.50 на Автогарата. Така поне пише в разписанието. Е, до скоро!
Отивам да редя пъзел с внучката-любимо занимание и за двете. Голямото чаве играе с братовчедка си Майн крафт на компа, а гаджето следи някакъв мач. Идилия...
И да поръчате хубаво време за неделя, ей sun

# 436
  • Мнения: 1 605
Аз се явявам по късни доби с въпрос по специално към Кати-ММ каза че при тях усилено се говори за увеличение на заплатите,чувало се за 20% или до 200лв. има ли нещо вярно или са само слухове?
Аз приспах цялата къща и съм се гмурнала в учебниците,мъча се да измисля урок по Музика за 5-6 годишни,ама то много трудна работа се оказа,няма никаква информация и май цяла вечер ще си откарам,че ММ се разсърди че не искам утре да пращам децата на село и каза че нямало да ги гледа,щял да ходи на риба с приятели,поскарахме се,но в крайна сметка реших да си свърша всичко тази вечер и да не му говоря няколко дни Sad

# 437
  • София
  • Мнения: 8 389
Димитрова, миличка, това се случва и в най-добрите семейства. Ако всичко е по мед и масло, от благина, чак започва да ти втръсва. Нали знаеш приказката-И това ще минееее. През първите три години от съвместния ни живот наистина всичко беше като в приказка. Не сме се скарали нито веднъж, но с времето се поизнервихме, вече имахме двете деца, гаджето започна да учи задочно в Долна Митрополия, аз започнах работа и от време навреме, започнаха да прехвърчат искри. В началото и аз мислех, че ще го накажа, като си мълча. Нищо подобно! Наказвах себе си, защото сигурно сте се убедили, каква съм бъбрица. На него си му беше добре-тишина и спокойствие, биричка и телевизия. Ааааа, казвам си, няма да е все така Wink И след като се поскараме, сядаме на разговор-сверяваме часовниците, напасваме се и накрая-сдобряване под юргана luvbed Та защо не искаш да изпратиш децата на село? Кои родители живеят там? Твоите, или неговите? Я ги пращай и си отдъхни за малко. Щом ги искат старците-дай им ги. Особено ако са свекърите  Mr. Green
И по този случай един виц:
Срещат се двама приятели. Единият пита другия: защо си омърлушен? Отговор: Скарахме се с жената и тя каза, че няма да ми говори един месец. Радвай се, бе човече, радвай се. А омърлушеният казва: е да, ама месецът утре изтича hahaha Joy
Хайде, дано да ти спори работата, миличка и нали знаеш-Утрото е по-мъдро от вечерта. Утре може да ти дойде друг акъл и ще видиш, че всичко е било напразно. Виж сега: пращаш мъжО да закара децата на село, пускаш го него за риба и ти-пей сърце. Бъди хитруша ( това ти го казвам мноооого тихичко, да не ме чуе либето ти) За теб Hug

# 438
  • Мнения: 3 050
Димитрова, толкова си споделяла за твоя мъж как ти помага с децата, направо си била за зявиждане в очите ми. Преосмисли сърденето Wink
Лейди е на купон. На днешната дата ли е РД или днес го празнувате, защото е края на седмицата? Извинявам се, но не съм доразбрала и сега не знам да честитя ли, да не честитя ли  newsm78
Дунди,зареди се с търпение щом имаш работа със съда. Стискам палци!
Весело прекарване на срещата в Пловдив! Ще чакам да разказвате!

# 439
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Пиша от тела набързо и немога да кача нищо в момента. Сети на датата си празнуваме. Снощи рязко се взривих заради тортата ии по-голямата част от тарапаната отпадна. Започнахме малко зле но деня завърши супер. Доволна съм. Шефа се държа много добре. Сега почвам да мисля за догодина  Mr. Green
Бар няма да има Фло, но афтъра е с пълна сила вкъщи.
Целувки утре ще кача снимки.
Фло на кия автогара пристигате? Аз може направо там да дойда ( комитет по посрещането )

# 440
  • Мнения: 1 605
Добро утро
Фло,неговите родители са там,но е е в това проблема,проблема е че са прибрали вече  печката на дърва и се топлят с една духалка,а на всички ни е ясно колко топлят духалките и как не могат да стоплят една селска къща,та затова не искам да ги пращам,страх ме е да не се разболеят след толкова боледуване през зимата.
Сети помага ми не мога да се оплача,но точно сега ми е много натоварено,трябва да направя две презентации освен урока който до 3 часа подготвях и сега се сетих че пак има пропуски и ще трябва да добавям и отказа му да ми помага ни дойде в повече,а с децата не мога да пиша нищо.
Лейди,нищо че е тръгнали зле важното е че са се наредили нещата и сте си изкарали добре,ще чакаме снимки
Сега ви  Hug и ако имам време пак ще намина по-късно

# 441
  • Мнения: 965
Момичета,аз като една мама кюкарка да се изфукам.Тези който четът вестник Уикенд сигорно са видели.Моята бръмбарка спечели наградата за най- хубаво дете.Не че има лоши или грозни деца,всички са големи сладури.Но за нас е първа награда и малката и аз много се кефим."Гей ся къде съм победител,на пъво място." Обяснението на Ния за снимката и.Ха ха На всички малки слънца който имаха повод за празник и купон,желая здраве,весели игри и щастливо детство.А на мамите здрави нерви.Димитрова не се ядосвай ММ не може да гледа Ния само се карат.Та аз все казвам че имам две деца едното аз си родих и едно свеки ми завеща.Хайде усмихнат ден.

# 442
  • София
  • Мнения: 8 389
Привет военни красавици!
И аз се почудих вчера да поздравявам ли малкото юначе на Лейди, или не, но днес го правя с огромно удоволствие, па макар и с ден закъснение.

НА ЕДИН ПОРАСНАЛ ВЕЧЕ МАЛЪК МЪЖ-ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА Е ЗДРАВ, ДА ТИЧА КАТО ХАЛА, МНОГО ДА ЯДЕ ТА ГОЛЯМ И СИЛЕН ДА ПОРАСТЕ. НА МАМА И ТАТКО - СИЛИ И ЗДРАВИ НЕРВИ, ДА ТИЧАТ СЛЕД НЕГО.


ДИМИТРОВА, ех тези мъже...Защо не разберат, че майката е тази, която най-добре знае, кое е добро за децата ѝ и да го приемат. Деца в мъжки ръце и пари в женски ръце, не могат да просъществуват дълго  Wink Вярвам, че вече всичко си е дошло на мястото spoko

СЕТИ_БЕТИ, как изкарахте при мама? Със сигурност много добре. Simple Smile

ЛЕЙДИ, не знам на коя Автогара ще кацнем. Та вие колко автогари имате newsm78 Като се качим в автобуса, ще ти се обадя, щом си в комисията по посрещането Simple Smile

Отивам да замеся тесто за някакви си карталачета, по рецепта на една баба кулинарка от КГБ-то. То след толкова ядене покрай празниците, още кило надолу, кило нагоре-все тая. А кантарът ми вчера ме предупреди, като се качих да се претегля: Моля, не се качвайте по двама. Единият да слезе Mr. Green

Желая ви хубав ден Hug

ПП Липсват ми съботните стихотворения на Дафиновото листенце Simple Smile

Оооо РАДИНКА, честита ви награда! Гей ся, к'ви деца имаме в групата. "Пъво място" не е шега. БРАВО! Наше лошо нЕма. newsm10 Радвам ви се. Hug


# 443
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Фло "Родопи" и "Юг" знам аз. Ще ти прстя новия номер да го имаш. Simple Smile

# 444
  • Пловдив
  • Мнения: 9 714
Лейди, има и "Север".   Simple Smile
Нашите хора трябва да пристигнат на "Юг". Та ще се видим там.

# 445
  • Мнения: 3 050
Лейди, честит празник на малкото юначе! Да е здрав, сладкодумен и с твоето чувство за хумор! Чакаме снимки и подробен разказ - имаше ли песни, танци, подаръците... И моя хубостник е на 21-во число Simple Smile
Радинка, никакви вестници не чета, така че добре, че каза! Честито! А предметна награда имате ли?
Фло, много умни думи казваш. Трябва да си записвам, че нямам силна памет.
Оставям ви, че дребното вместо да заспива, ще ме подлуди.

# 446
  • Мнения: 2 189
Добър денн,

Значи последно срещата остава за всички на Автогара "Юг", така ли? А в колко часа?
Може ли на някой от вас да си оставя номера, за да може да се чуем евентуално ако има разминавки?
Днес писах на Мъничето, обещах и да и кажа  за час и място.. та всъщност какво да и предам и на нея?

Мале днес, много въпроси задавам  Rolling Eyes Peace Peace

# 447
  • Мнения: 1 856
Димитрова, даже и слухове за такова грандиозно увеличение не съм чувала....Пари няма и трябва армията да стане някакси супер приоритетна за правителството та да се случат такива суми....Освен увеличението на порциона, което е факт от този месец , не виждам какво друго може да се случи при гласуван бюджет до края на годината. ....Но както винаги се застраховам ,че това е което аз знам ,но нямам нищо против да не съм права....но наистина няма как да стане скоро време. ...
Между другото, тия дни покрай проблема с урана във водата се сещам за теб...

 На Лейди да е жив и здрав, щастлив и късметлия малкият мъж!

 И на Радинка честито! Детето на моя племенник също спечели преди година ,някакъв ваучер май е наградата....Тогава изкупихме вестника , иначе съм го  забранила у нас....

# 448
  • Мнения: 1 605
Кат и аз така си помислих,ноо надеждата умира последна Laughing
За урана-абе много се говори тук,всички пием и готвим с минерална вода макар че толкова време,но поне ако стане ядрен взрив поне ще сме уранизирани и ще оцелеем Laughing Joy

# 449
  • Мнения: 965
Кати аз и идея си нямам как и дали печелим нещо и какво.Но е важно мястото.За овеличение и аз се надявам но едва ли ще има нещо.

Общи условия

Активация на акаунт