Като две капки вода- сезон 5, тема 2

  • 43 074
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 318
Скрит текст:
Вторият сезон го изгледах през vboxa  и не съм им слушала обясненията. Laughing Laughing
Сигурно затова не съм обременена от нейното участие тогава. Peace
За новата седмица Миро ще ми е интересен като Бритни. Crazy

Особено ако е облечен с така модерния напоследък (червен) гащеризон от клипа.  Laughing

# 31
  • Мнения: 387
Стана ли ясно кой ще е гост звезда  newsm78 че май съм пропуснала

# 32
  • Испания
  • Мнения: 37 503


# 33
  • Мнения: 17 546
В предния концерт, когато Коцето пя Крис Норман, мъж ми каза: докарва го повече на Далида! Laughing И ей го - Далида Crazy Ще го питам сега, като Далида, на кого му прилича. Да ползвам услугите му за предварителна информация  Crazy

# 34
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Стана ли ясно кой ще е гост звезда  newsm78 че май съм пропуснала
И аз не знам, и ми е интересно....  Party

# 35
  • Мнения: 2 596
Не казаха кой ще е гост звезда. Дали ще има изобщо  newsm78

# 36
  • Мнения: 5 682
Стана ли ясно кой ще е гост звезда  newsm78 че май съм пропуснала
И аз не знам, и ми е интересно....  Party
Не казаха кой ще е гост звезда. Дали ще има изобщо  newsm78
Емил Кошлуков  bowuu

Скрит текст:
шегичка  Joy

# 37
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Бебовата миналия сезон само ги съветваше да пият вода, с бутилката в ръка. Жана,  май беше, изпи една наведнъж и тя се хвана за главата, как можело наведнъж толкова много. Ей това си спомням. 😄

# 38
  • Мнения: 7 848
pepi_r , давай им идеи, давай... Куши май само не е пял, но не е късно  Joy

# 39
  • Мнения: 14 966
Подозирам , че Куши нЕма начин да не се появи в някой брой. Едва ли междувременно се е хванал да се занимава с някакъв сериозен бизнес.
Аз все си мисля , че Миро ще бъде секси Бионсе , но Башар как ли ще се справи  Laughing Какъвто е дълъг и "пластичен"..

# 40
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Не знам какви Бионсе и Мадона ще бъдат, ама всичко друго, но не и секси. Mr. Green Мен винаги повече ме забавляват мъже, имитиращи жени, отколкото жени, направени на мъже. При мъжете - искат, не искат, се получава пародия, точно това е забавното. А жените в мъжки роли са ми скучни, честно казано. Е, в редки случаи има добри, но наистина много рядко.

# 41
  • Мнения: 14 966
Не знам какви Бионсе и Мадона ще бъдат, ама всичко друго, но не и секси. Mr. Green Мен винаги повече ме забавляват мъже, имитиращи жени, отколкото жени, направени на мъже. При мъжете - искат, не искат, се получава пародия, точно това е забавното. А жените в мъжки роли са ми скучни, честно казано. Е, в редки случаи има добри, но наистина много рядко.
Напълно споделям. Ако жена е в мъжки образ , някак по-добре се справя . Но мъж на токчета и с жартиери Joy

# 42
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Нямах предвид, че жените се справят по-добре с мъжките образи, а че никак не се справят. Mr. Green

# 43
  • Мнения: 14 966
А-а-а , на различно мнение сме  Mr. Green веднага се сещам за Поли Генова като Криско / дали не бъркам имитаторката само ooooh!/

# 44
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А-а-а , на различно мнение сме  Mr. Green веднага се сещам за Поли Генова като Криско / дали не бъркам имитаторката само ooooh!/

Преслава имитира Криско.



Не ми хареса.

Но умрях от смях с Криско и Мария Илиева.

https://www.youtube.com/watch?v=z5eInNcYGX4

Общи условия

Активация на акаунт