Като две капки вода- сезон 5, тема 2

  • 43 078
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 966
О , да , благодаря , че ми припомни , вземам си думите назад. Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 1 350
Стефания Колева беше разкошен алис купър!

# 47
  • София
  • Мнения: 22 951
Стефания Колева беше разкошен алис купър!

 Peace

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
По принцип сте прави за мъжете в женски образи, но не забравяйте Калин:

# 49
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Калин Врачански и той е травестит същински, каквито са всички мъже в женски роли. Но ми харесват и са ми забавни.

Помня, че Милица направи добри имитации на Стив Тайлър и Мийт Лоуф. Албена Михова имаше май и тя добро мъжки роли. Другата, която помня, че правеше добре И мъжки роли, е Неве.
Но повечето не ме впечатляват.

# 50
  • София
  • Мнения: 619
Но умрях от смях с Криско и Мария Илиева.

https://www.youtube.com/watch?v=z5eInNcYGX4

Лелеее, това съм го пропуснала! Уникална имитация, страшни са! Мария Илиева ли е Миро? Неузнаваема е, в началото на клипа, докато даваха само "Миро" се дивех колко добре са преобразили Криско!

И като си говорим за добри трансджендър имитации, няма как да не се сетя за Криско като Ники Минаж и за Геро като Бейби Спайс  Laughing

Последна редакция: сб, 11 мар 2017, 09:04 от Vilichka

# 51
  • Мнения: 11 547
Благодаря за новата тема и аз!  bouquet
В понеделник очаквам да стане голямо шоО. Особено с изпълненията на Башар, Ваня и Миро.  Sunglasses

# 52
  • Мнения: 7 848
Най - ярко си спомням Иво Танев, тогава ме заболя корема от смях...

https://www.vbox7.com/play:f1641ea0fc

# 53
  • Мнения: 11 547
А аз Геро като Емма от Спайс гърлс:



Обаче Иво какви крака вади...

# 54
  • Мнения: 5 701
Благодаря, за клиповете Геро като Емма и  Иво!
 И аз се посмях, големи сладури са били.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 423
Ще ги видим мъжовете. Все още нямам фаворит, още е рано. Деси като Ваня Костова ми хареса. Йорданка Христова нещо не ми се връзва в това жури. Виктор Калев също. Може би прекалено свикнах със старото жури. Липсва ми Хилда.

# 56
  • София
  • Мнения: 22 758
Този сезон не съм впечатлена от новото попълнение на журито.
От участниците засега най-много ми харесват превъплащенията на Люси

# 57
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 806
От  участниците все още нямам фаворит, но определено това жури не става. Фънки и Данчето дори и за публика не са, но от Виктор очаквах повече.  Много се лигави, тая просташка пародия с която се занимаваше при Слави още не го я напуснала.
Усещате ли как на моменти Зуека и Рачков  се изчерпват, просто няма кой да им помогне.

# 58
  • Испания
  • Мнения: 37 503
София Джамджиевa - новата сензация от екрана

https://nova.bg/accents/view/2017/03/11/176160/%D1%81%D0%BE%D1%8 … 0%B0%D0%BD%D0%B0/

# 59
  • София
  • Мнения: 22 758
Гледах интервюто със София. Стори ми се много искрена и непринудена. Талантлива е! Направи ми впечатление, че Деси много преживява това, че не е първа и най-добра. Мисля, на последния лайф й подариха победата ей така....

Общи условия

Активация на акаунт