МАРТенските мами са щастливи- гушкат бебета красиви!- тема 14

  • 54 223
  • 744
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 40
Честито Мис, много да е здрвичка и послушна! Еее всички напоследък раждате мн леко,,дано това да е знак и за нас все още чакащите.

# 346
  • Мнения: 1 825
pisipiapina, май двете останахме. Кога ти е термина?

# 347
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Зайче, аз имам едно биоразградимо конче, с което доктора върза един кръвоносен съд, че се бях охлузила и кървенето не спираше. Та този конец още не е паднал, но явно е отхлабен, защото не ме дърпа, както в началото. Днес направихме 18 дни от раждането, явно повече време се разграждат тия конци.

# 348
  • Мнения: 231
pisipiapina, май двете останахме. Кога ти е термина?
Кате, Мис , честити бебешинки, да са ви живи и здрави!
Момичета не сте сами, аз също си чакам лиии, чакааммм!

# 349
  • Мнения: 60
Честито, Мис! Имах нужда да чуя за лесното ти раждане, защото аз го чакам всеки момент. Момичета, получавам болезнено боцкане към шийката, чак не мога да стъпвам. Случвало ли ви се е? Сега една изключително нелюбезна дежурна ми се скара, че странно ми било обяснението с пробождането и не била чувало подобно нещо. Даже не пожела да ме прегледа, а ме върна. А бебка не спира да се движи, не може да се успокои......   Sad

Последна редакция: нд, 19 мар 2017, 21:56 от kauca

# 350
  • София
  • Мнения: 40
pisipiapina, май двете останахме. Кога ти е термина?
На 23. А твоя??

# 351
  • Мнения: 1 825
И аз получавам същото в момента, корема ми е подут, ще се пръсне и не знам какво да правя. Да звъня ли на лекаря или да чакам.
Утре не работи, чак в сряда ще мога да отида.

# 352
  • София
  • Мнения: 40
Честито, Мис! Имах нужда да чуя за лесното ти раждане, защото аз го чакам всеки момент. Момичета, получавам болезнено боцкане към шийката, чак не мога да стъпвам. Случвало ли ви се е? Сега една изключително нелюбезна дежурна ми се скара, че странно ми било обяснението с пробождането и не била чувало подобно нещо. Даже не пожела да ме прегледа, а ме върна.
Случвало ми се е, но е отминавало като усещане. На мен понякога ми отказва крака чак, но по- скоро е като прищипване на нерв в ставата на таза.явно, когато бебето е завъртяно и притиска. А за шийката съм усещала боцкания като с игла.

# 353
  • Мнения: 574
Момичета и аз оставам с Вас. Не сте само Вие двете. Най-вероятно аз ще съм последна и ще завършим с темата по раждането.

# 354
  • Мнения: 1 825
Акушерката, която е в екип с него, ми вика като станели болките през 5 минути тогава да обявявам тревога. Ами от къде да знам 5 ли десет минути ли са, не ги броя и не ми се занимава с това. Боли ме постоянно, вика че не било раждане това  newsm78

# 355
  • София
  • Мнения: 40
Охх много са груби!
А на всички ли ви паднаха тапите.Аз все си чакам да видя нещо, но няма, нищо подобно не е падало от мен или поне не дъм го забелязала. Трябва ли задължително да падне, за да започне раждането.

# 356
  • Мнения: 231
Охх много са груби!
А на всички ли ви паднаха тапите.Аз все си чакам да видя нещо, но няма, нищо подобно не е падало от мен или поне не дъм го забелязала. Трябва ли задължително да падне, за да започне раждането.
Не е задължително, може да теъгне раждането и посредата тогава да падне. Моята вече пада цяла седмица и нищо. Даже нямам никакви контракции само страшни болки в гърба

# 357
  • Мнения: 796
Катерина и мис , честито красиви рожби! Бях с впечатление, че вие двете се страхувахте най - много от раждането, а то какво стана, и двете сте с лек процес, браво  Grinning да са ви живи и здрави дечицата.
 Ние цокаме , понякога докарваме до 40мин, понякога до 10, общо взето оставих на поискване и желание. Веднъж събудих на 3часа и не искаше .
 Аз имам един шев, външен вътрешен... не знам, може би външен, но ме е страх да гледам там. Утре съм на преглед да видим как върви. Иначе по телефона АГ ми каза веднъж на ден да мия там с вода, за да заздравее по - бързо . И като излезна от банята да полежа с " отворени крака" , за да изсъхне хубаво.
 На бъдещите мами кураж и леко раждане.  bouquet bouquet

# 358
  • Мнения: 345
Еха, Мис Бингли, бравоо! Много приятна изненада - ето виждаш ли, първият ти урок като мама, да си силна и да не се оставяш на страховете си! Направо не мога да повярвам, че и ти мина с такова леко раждане. Да сте живи и здрави с малката принцеса!

И аз съм още две в едно  Heart Eyes

# 359
  • Мнения: 3 427
Мис,  честита кукличка  bouquet

За шевовете, не смея да погледна. Уж са два ама не смея нито да погледна нито да се пипна...
Бяха ми предписали Енантиум и парацетамол на 4 часа, които така и не купих...нищо ми няма, но пак не смея да погледна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт