Педиатрите във Варна - 4

  • 63 763
  • 421
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 317
Здравейте търся ЛЛ или педиатър, който не е фен на ваксините.

# 121
  • Мнения: 25 788
Здравейте търся ЛЛ или педиатър, който не е фен на ваксините.
Какво означава фен?
Ваксините са задължителни, никой не им е фен.

# 122
  • Варна
  • Мнения: 769
Здравейте търся ЛЛ или педиатър, който не е фен на ваксините.
Трудно ще намерите такъв педиатър, а и едва ли по форумите някой ще разтръби,че еди кой си лекар не поставя ваксини!

# 123
  • Мнения: 1
Здравейте, имам още 2 месеца до появата на бебка, но тъй като не съм от Варна, а ще раждам и живея тук, търся информация за ЛЛ, който да е педиатър в района на Христо Попович (или околията) . Звънях в окръжна, но там ми казаха, че си имат достатъчно вътрешни раждания и не приемат "външни", тъй като аз ще раждам в Майчин дом, където пък педиатрите им не са ЛЛ. Моля за съвети и мнения!

# 124
  • Мнения: 218
Здравейте, търся педиатър в района на Младост, има ли мнения за д-р Чанева или д-р Илиева от мц Младост?

# 125
  • Мнения: 4
Здравейте, търся педиатър в района на Младост, има ли мнения за д-р Чанева или д-р Илиева от мц Младост?
Синът ми е записан при др Илиева. Не е много разговорлива, но обръща внимание на детенцето и дава направления. Имай предвид, че понякога се чака много при нея

# 126
  • Мнения: 4
Здравейте. Искам да сменя лекаря на сина ми понеже вече ни е малко далече. Търся добър педиатър И личен лекар в района на Левски. И по възможност да не изписва антибиотик за най-малкото Simple Smile

# 127
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 148
Здравейте, имате ли представа къде мога да водя бебето ми на платени консултации. От лл съм сравнително довола, но е вече възрастна и сякаш някои от методите не ми се нравят много. Но не искам да я сменям, понеже живее в квартала, а с голямата ми дъщеря е идвала и вкъщи да я преглежда.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 317
Здравейте, имате ли представа къде мога да водя бебето ми на платени консултации. От лл съм сравнително довола, но е вече възрастна и сякаш някои от методите не ми се нравят много. Но не искам да я сменям, понеже живее в квартала, а с голямата ми дъщеря е идвала и вкъщи да я преглежда.

Аз водя моя син при Д-р Драганова в Майчин дом, доста обстойно води консултациите, а и ми харесва, че аз мога онлайн да запазвам часове, няма телефони, няма ръчкане пред кабинета

# 129
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 148
Здравейте, имате ли представа къде мога да водя бебето ми на платени консултации. От лл съм сравнително довола, но е вече възрастна и сякаш някои от методите не ми се нравят много. Но не искам да я сменям, понеже живее в квартала, а с голямата ми дъщеря е идвала и вкъщи да я преглежда.

Аз водя моя син при Д-р Драганова в Майчин дом, доста обстойно води консултациите, а и ми харесва, че аз мога онлайн да запазвам часове, няма телефони, няма ръчкане пред кабинета

А тя ли е лл на детето? Има ли някакъв абонамент както е при жк да се плати наведнъж или всеки преглед се заплаща.
А имахте ли предварителна стеща или тел разговор с нея дали ще поеме детето и др уточняващи детайли?

# 130
  • Мнения: 25 788
Драганова не е лл, можете ако ви приеме да ходите с направления. За частен преглед, не знам.

# 131
  • Варна
  • Мнения: 317
Здравейте, имате ли представа къде мога да водя бебето ми на платени консултации. От лл съм сравнително довола, но е вече възрастна и сякаш някои от методите не ми се нравят много. Но не искам да я сменям, понеже живее в квартала, а с голямата ми дъщеря е идвала и вкъщи да я преглежда.

Аз водя моя син при Д-р Драганова в Майчин дом, доста обстойно води консултациите, а и ми харесва, че аз мога онлайн да запазвам часове, няма телефони, няма ръчкане пред кабинета

А тя ли е лл на детето? Има ли някакъв абонамент както е при жк да се плати наведнъж или всеки преглед се заплаща.
А имахте ли предварителна стеща или тел разговор с нея дали ще поеме детето и др уточняващи детайли?
Не е личен лекар на сина ми, просто си запазих час. Предлагат абонаменти от 0 до 1 г. и от 1 до 2.

# 132
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Драганова работи с платен пакет. Точна сума не мога да кажа, но по спомен беше около 400 лв за година ( може и да не съм права). В зависимост от сумата, консултациите могат да са веднъж или два пъти в месеца. Имам приятелка, така я посещават.

# 133
  • Мнения: 166
Здравейте!
Предстои ми раждане през януари и търся ЛЛ и педиатър за новородено в Левски. Мнения за Д-р Граматикова?

# 134
  • Варна
  • Мнения: 457
Сега съм при др Ангелова на 2ет.
Има найстина много пациенти чака се но съм много доволна обръща внимание на мен и на децата не ни претупва, до сега за 4г аз не съм водила децата никъде другаде освен там. Тя преценява когато види, че не са зле дава адекватни лекарства хомеопатия или др. С които да се справим по бързо и да не се налага аб. Но когато види че децата не са добре или вече е късно за алтернативни варианти дава аб до тук ни е изписвана 3-4 пъти аб от които само един единствен пък го пиха преди това плюят дават се и отказват искат само хомеопатия консултирам се с нея и така се лекуване. Има отделна стая за бебешка консултация на края на коридора дава часове и ги спазва. Не съм. Чакала за консултация отивам влизам си в кабинета и тя когато приключи с пациента които е при нея идва дава направления и така. Аз лично за мен съм доволна препоръча ми я познат която е била от дете при нея и сега и нейните деца са там Simple Smile
Коя Ангелова, Станка ли

Общи условия

Активация на акаунт