Влюбвали ли сте се някога?:)

  • 14 963
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • На Марс
  • Мнения: 8 714

Разумът казва продължи нататък, но пустото сърце се е вкопчило в човек или спомен като удавник за сламка и не продължава  Simple Smile

# 91
  • Мнения: 5 820

Разумът казва продължи нататък, но пустото сърце се е вкопчило в човек или спомен като удавник за сламка и не продължава  Simple Smile

   +1

# 92
  • Мнения: 9 074
За всички ,които не могат да забравят големите си любови  Heart Eyes

# 93
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544

Разумът казва продължи нататък, но пустото сърце се е вкопчило в човек или спомен като удавник за сламка и не продължава  Simple Smile

   +1
Обикновено съм латерна , но в случая нямам думи ...

# 94
  • София
  • Мнения: 24 839
Много пъти и винаги е било споделено. Защото имам прекалено ясни критерии.

Значи, си лесно и бързо влюбчива и разлюбчива!? newsm78
Много е хубаво, ама след една възраст, става бреме....

# 95
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
За всички ,които не могат да забравят големите си любови  Heart Eyes

Аз лично предпочитам ...

# 96
  • Мнения: 1
Много пъти и винаги е било споделено. Защото имам прекалено ясни критерии.

Значи, си лесно и бързо влюбчива и разлюбчива!? newsm78
Много е хубаво, ама след една възраст, става бреме....
Така е !

# 97
  • Мнения: 5 820
   Хора как се влюбвате толкова лесно? Защо не мога да се влюбя отново, след като минаха толкова години от моята най-голяма и изпепеляваща любов?

# 98
  • Мнения: 1
Различни хора сме. Някои се влюбват всеки ден.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 10 493
   Хора как се влюбвате толкова лесно? Защо не мога да се влюбя отново, след като минаха толкова години от моята най-голяма и изпепеляваща любов?


Сигурно защото имаш инстинкт за самосъхранение.

# 100
  • Мнения: 125
  Хора как се влюбвате толкова лесно? Защо не мога да се влюбя отново, след като минаха толкова години от моята най-голяма и изпепеляваща любов?


Сигурно защото имаш инстинкт за самосъхранение.
+1
Интересна тема! За влюбването може би ми се е случвало само веднъж, първата ми връзка. С един бургаски гларус  Mr. Green Беше най-романтичното и готино лято през целия ми досегашен живот. Буквално се отдадох напълно на чувствата и бях готова на всичко за човека. Дълги разходки на лунна светлина, цветя, закуска в леглото. Имах мотивация за всичко, с кеф се борех с трудности и решавах проблемите си. Все едно имаш крила и нищо не е невъзможно. В последствие прецаках нещата и се разделихме на третата година. Може да съм се чувствала така, защото е било ново изживяване, защото никой не се е държал толкова мило с мен до тогава. Знам ли... След това имах две връзки, по-трезви, в които само съм си мислела, че съм влюбена първите три месеца, но не са за мен. Битовизмът и рутината убиват у мен всякакво желание да живея.

# 101
  • Мнения: 6 122
  Хора как се влюбвате толкова лесно? Защо не мога да се влюбя отново, след като минаха толкова години от моята най-голяма и изпепеляваща любов?


Сигурно защото имаш инстинкт за самосъхранение.
Битовизмът и рутината убиват у мен всякакво желание да живея.

Абсолютно същото е и при мен.

# 102
  • Мнения: 1 701
Скрит текст:
  Хора как се влюбвате толкова лесно? Защо не мога да се влюбя отново, след като минаха толкова години от моята най-голяма и изпепеляваща любов?


Сигурно защото имаш инстинкт за самосъхранение.
Битовизмът и рутината убиват у мен всякакво желание да живея.

Абсолютно същото е и при мен.
Имате прекалено големи очаквания към живота. Аз и на битовизмите вкъщи и рутината много се радвам. Рутина на работното място означава, че сте овладели занаята и за това ви е толкова лесно, вместо да се ядосвате, бъдете горди с това.

Последна редакция: нд, 14 май 2017, 08:54 от bubanka

# 103
  • Мнения: 125
Скрит текст:
  Хора как се влюбвате толкова лесно? Защо не мога да се влюбя отново, след като минаха толкова години от моята най-голяма и изпепеляваща любов?


Сигурно защото имаш инстинкт за самосъхранение.
Битовизмът и рутината убиват у мен всякакво желание да живея.

Абсолютно същото е и при мен.
Имате прекалено големи очаквания към живота. Аз и на битовизмите вкъщи и рутината много се радвам. Рутина на работното място означава, че сте овладели занаята и за това ви е толкова лесно, вместо да се ядосвате, бъдете горди с това.
Не мисля, че е прекалено голямо очакване към живота. Просто различна гледна точка. А за рутина в работата изобщо не говорим.

Последна редакция: нд, 14 май 2017, 08:54 от bubanka

# 104
  • Мнения: X
Разумът казва продължи нататък, но пустото сърце се е вкопчило в човек или спомен като удавник за сламка и не продължава  Simple Smile

Странно нещо е любовта. Две сърца се срещат, после по някакви причини се разделят ... при мене беше грешка на младостта, от инат не се борих за човека който обичах лудо и така сега след толкова години си имам една незарастнала рана в сърцето.

Проверявам му фейсбука от време на време, поплаквам си когато съм сама и тайно се надявам поне малко от болката да е споделена ...

Общи условия

Активация на акаунт