Модни консултации - 29. Пролетна и цветна тема за мода и красота.

  • 124 805
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Отказах се да я слагам, вън е 15 градуса.  Confused
Някой знае ли трик против наелектризиране?

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Преди продаваха спрейове против наелектрезиране на дрехите, но не съм виждала от години. Друг вариант е да си намажеш краката с лосион - нещо с по-плътна текстура  Peace

# 227
  • Мнения: 1 024
Натъркваш вътрешната част на дрехата със сух сапун.
Виждала съм мама да го прави преди години, но не ми се е налагало да го пробвам.

# 228
  • Мнения: 5 001
Все още продават спрей Антистатик, търсете по магазинчетата за препарати.

# 229
  • Мнения: 1 894
хубаво намазано тяло с лосион. Като обуеш чорапугащника, преди да ти попият ръцете от крема, минаваш с леко мазни длани. Работи и върху плата. Другото е парогладачка през дрехата.

# 230
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Стана с лосиона, благодаря, Яна и Беки! Нямам нищо друго под ръка, а ми беше спешно за тази вечер.
Уж беше копринена роклята...

# 231
  • Мнения: 2 843
С омекотител също става: с намазани длани се минава леко по чорапогащника.

# 232
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Изпуснах ви. Записвам се и се връщам да ви изчета.

# 233
  • Sofia
  • Мнения: 559
Здравейте момичета,

имам молба за съвет леееко встрани от темата. Ще съм благодарна, ако някой се съгласи да сподели с мен, в снимки, начина на съхранение/подредба на чантите в гардероба си. След поредната придобивка се замислих за кой ли път, не ми харесва сегашното положение, а и в нета не намирам кой знае какво оригинално и практично решение.

Благодаря предварително!

# 234
  • Мнения: 1 396
Има много хубава,тема за организация на шкафове, гардероби, дрешници в раздел Нашият дом. Не мога да приложа линк сега, но на мен ми е давала много готини идеи.

# 235
  • Мнения: 35 965
Здравейте момичета,

имам молба за съвет леееко встрани от темата. Ще съм благодарна, ако някой се съгласи да сподели с мен, в снимки, начина на съхранение/подредба на чантите в гардероба си. След поредната придобивка се замислих за кой ли път, не ми харесва сегашното положение, а и в нета не намирам кой знае какво оригинално и практично решение.

Благодаря предварително!

кожените - в торби за чанти, за да не одраскат или повредят по някакъв начин
изкуствените и от плат - между тях
имам два огромни чекмеджета - отгоре чантите са завити с нещо като покривка или чаршаф, за да не се одраскат при отваряне и затваряне и да не се защипват
/нямам 100 чанти независимо, че така звучи  hahaha, около 25-30 са/

# 236
  • Мнения: 5 060
Поради недостиг на място и липсата на гардеробна у дома(ех, мечти...) ги съхранявям една в друга, събират се около 3 чанти и стоят в голям икейски шкаф под спалнята.

# 237
  • София
  • Мнения: 38 498
Само ги подмятам тия чанти. Имам няколко под леглото, в чувалчета. По едно време държах тези, които ползвам, на един шкаф. Сега пак ги прибрах в гардероба. Само вадя и прибирам!
И още да се оплача - писна ми вече с това време! Прибирам пуловери - изваждам пуловери! Close
Даже не мога да си измисля още пролетните аутфити. Купила съм си някои неща и още не съм ги обличала, заради времето.
С две думи - опитвам се да си пренаредя гардероба, но не ми се получава.
Освен това водя борба за голям гардероб в детската /където ще сложа и мои дрехи/.

Бледо розова парка някой да е виждал някъде?

# 238
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
И аз бях за дала този въпрос тук. Това, което измислих, е отделна закачалка в коридора, като тези за якетата, само че по-ниско,  с три големи куки. Там са "оборотните" чанти, другите съм прибрала в единия шкаф на сайдборда в коридора. 

# 239
  • USA
  • Мнения: 7 297
имаше една дама, която има интернет магазин и шие чудесни дълги рокли и поли, няколко съфорумки си купиха и са доволни, а и цените са съвсем приемливи.
https://ateliani.com/project-tag/%D0%B4%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B8- … 0%BA%D0%BB%D0%B8/

Разкош,разкош Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт