Отговори
# 75
  • Мнения: 4 188
Храната е много важна за децата, как да ядат боклюци, как ги печелят тия конкурси, за тия лафки не знам.

# 76
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако вкъщи има нормална храна, нищо няма да му стане на детето, ако в междучасието изпие един фреш или си купи дори най-мазния хамбургер. Затова написах, че се вторачвате в неща, които са маловажни. Имате много по-важни неща, за които да се притеснявате.

# 77
  • София
  • Мнения: 17 592
А защо затварят портите, не е ли красноречиво, че децата поемат по-голям риск, прескачайки през оградата? Лавките не са проблем, нито че ходят да си купуват фрешове и салати. Вторачвате е в неща, които не са важни.


Проблемът е в неспазването на разпоредбите. Не би следвало да има чипс в лавките. Ама все пак го има. Ако трябва да съм откровена, все ми е едно - т.е. дали ще се продават боклуци или не в лавките. Просто очаквам ако е разрешено, да е разрешено, но ако е забранено, това да се спазва.

Това, което ме притеснява, е затварянето на очите.

# 78
  • София
  • Мнения: 62 595
За да прескачат, явно в лавката в училище спазват наредбата.  Иначе защо да прескачат?

# 79
  • София
  • Мнения: 17 592

Не мога да знам какво има или не във всички лавки.
Може и заради храната да прескачат, може и за да изпушат 1 цигара - и това не знам. Но синът ми в 1ви клас най-редовно се връщаше с чипс от лавката. Което ме дразнеше само понеже уж е забранена продажбата на такива неща там. Някак заобикалянето на правилата - със знанието и негласното одобрение или поне не-неодобрение от всички... в голяма степен обезсмисля създаването на правила.

# 80
  • Мнения: 4 188
Имате много по-важни неща, за които да се притеснявате.
Тях съм ги решил, нямам време да оправям системата. Плащам на частно, пускам връзки, и давам рушвети, хахаха bouquet

# 81
  • Мнения: 2 885
Цитат
Много е хубаво да се вдигне нивото в училищата, обаче то зависи и от нивото и мотивацията на децата, а само около 10% от тях са мотивирани и на ниво.

Докато определени НПО командват МОН, образованието ще е приоритет само на хартия.

# 82
  • София
  • Мнения: 17 592

Какво е НПО?

# 83
  • Мнения: 4 188
Неправителствени организации newsm78

# 84
  • Мнения: 5 259
Ох, момичета, опитах се да изгледам видеото, но то това просто е невъзможно!

Признавам си, стана ми любопитно какво пък толкова казва, възпреки че невероятно много се издразних от неспособността му да си представи тезата с няколко изречения. Дори само въпросните точки да изреди. Абе винаги има начин човек да си каже основното, а като иска, да си разтяга локуми в клипче.
Но опитвайки се да го изгледам, ми стана ясно защо не е поискал да го напише. Тече една толкова хаотична мисъл, че ако бъде написана, тя ще звучи все едно авторът е прекалил с някои субстанции.
Презентаторските му умения са на ниво нула. Мляска се в микрофона, говори се бавно, правят се вметки, които отклоняват мисълта в различна от поетата посока.
Тотално неслушаемо и негледаемо.
Така не се говори във видео. Ако този човек си въобразява, че от него става влогър, веднага да дойде на себе си.

Извинете за вметката.

Общи условия

Активация на акаунт