Клиники в Истанбул

  • 103 184
  • 741
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 251
Момичета мина и моя преглед и се ориентирах без проблем в Истанбул, благодарение на няколко момичета от форума. Има ли някоя от вас, която скоро ще ходи в Мемориал? Направих си цветна снимка в Ехомар, но я оставих да я разчетат и искам да помоля някой да ми е вземе от Мемориал защото в близкия месец няма да имам ходене там.

Последна редакция: ср, 21 юни 2017, 08:57 от green tree

# 586
  • Мнения: 236
Момичета мина и моя преглед и се ориентирах без проблем в Истанбул, благодарение на няколко момичета от форума. Има ли някоя от вас, която скоро ще ходи в Мемориал? Направих си цветна снимка в Ехомар, но я оставих да я разчетат и искам да помоля някой да ми е вземе от Мемориал защото в близкия месец няма да имам ходене там.
здравейте  когато отидете ще.си я вземете следващия път.

# 587
  • Мнения: 420
В коя лаборатория мога да пусна хормони (естрадиол, прогестерон, LH) и резултатът да излезе същия ден? Звънях в Цибалаб, но ми казаха, че не могат да гарантират. Някакви предложения?

# 588
  • Мнения: 113
В коя лаборатория мога да пусна хормони (естрадиол, прогестерон, LH) и резултатът да излезе същия ден? Звънях в Цибалаб, но ми казаха, че не могат да гарантират. Някакви предложения?
В лабораторията на клиника Малинов.Излизат за 1 час.

# 589
  • Мнения: 420
Много благодаря Simple Smile

# 590
  • Мнения: 194
Jessy, в Щерев също стават до час време

# 591
  • Мнения: 23
Момичета, здравейте! Simple Smile
Имам въпрос: Какво означава 0, 10 mlU/ ml стойност при кръвен тест за бременност? Аз мисля, че е отрицателен. Права ли съм?
Къде го правихте? С какъв фактор сте?

# 592
  • Мнения: 1 967
Знам че го четох някъде, но прегледах цялата тема и не намерих коментарите... Става въпрос за цикъла след пункцията. Нямах фреш и след пункцията чакам да ми дойде, за да започна противозачатъчни и да се подготвям за ЗЕТ. От събота обаче имам само зацапване, а не каквто обикновено кървене. И исках да попитам това ли е нормалния цикъл или е нормално да има по-дълго зацапване преди същинското кървене?
До сега не ми се е случвало такова нещо, обикновено в деня в който имам зацапване си идва и същинското кървене.
Моля за съвет?  baby_neutral И понеже съм на работа си запазих и час за някаква докторка Николова в Малинов, за да ме види. Някой ползвал ли я е?

Аз бях с Лукрин и ми дойде сравнително нормален цикъл 5 дни след пункцията без зацапвания преди това. Зависи ти с какви лекарства си била. Не се шашкай, хормоните се разбъркват и всичко е възможно. Не знам дали българските специалисти ще ти дадат адекватно мнение. Пиши на Севда или Ели ако нещо те притеснява.

# 593
  • Мнения: 1 221
В коя болница ви е стимулацията?
Ние решихме че е безмислено да останем в близост до болницата толкова дни и спахме близо до Таксим. От там ни беше супер удобно да правим всякакви разходки. Иначе се спазарихме и спахме за 45 лева на вечер за двойна стая. Не знам дали е много или малко, но за нас беше ОК. Ако те интересува пиши на лични.

Момичета къде отсядате когато трябва да останете за.стимулацията ,има ли някои по евтин и приемлив вариант?

# 594
  • Мнения: 213
Здравейте,момичета!Започнах процедура в Аджъбадем,но нямат такива отстъпки в аптеките,та търся спешно прясна рецепта за гонал,като отивам в събота,да си взема от Идил.Някоя,която е там,да ми даде назаем?Или ако вече не и трябва,а е от тази седмица,или края на миналата,сигурно също ще свърши работа...Благодаря!
Ние взехме някои лекарства от Идил, други от друга аптека на Fulya Sokak, която беше по-евтина - Okmeydanı Deniz Eczanesi. За някои нямахме рецепта, и нямаше проблем. Може би не е толкова голям проблем ако нямате рецепта.  newsm78

# 595
  • Мнения: 222
Здравейте,момичета!Започнах процедура в Аджъбадем,но нямат такива отстъпки в аптеките,та търся спешно прясна рецепта за гонал,като отивам в събота,да си взема от Идил.Някоя,която е там,да ми даде назаем?Или ако вече не и трябва,а е от тази седмица,или края на миналата,сигурно също ще свърши работа...Благодаря!
Ние взехме някои лекарства от Идил, други от друга аптека на Fulya Sokak, която беше по-евтина - Okmeydanı Deniz Eczanesi. За някои нямахме рецепта, и нямаше проблем. Може би не е толкова голям проблем ако нямате рецепта.  newsm78

За гонал специално съм проверявала още мин година на мн места,огромна беше разликата с Идил

# 596
  • Мнения: 20
Момичета предстои ми първи опит в Мемориал това лято.Ще се радвам ,ако споделите как си организирате престоя там. Има ли дни в които пътувате или отсядате за целят период на хотел? Аз мисля да запазя хотел за две седмици ,но сумата ми се вижда доста висока.Нурие ми каза ,че стимулацията може да продължи от 14 до 20 дни Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Тези от вас които са пътували(предполагам само в началото) как процедирахте,в България имахте ли лекар който да ви следи. Всякаква информация би ми била полезна  Hug Hug Hug

# 597
  • Мнения: 1 221
Момичета, да кажа само че при мен всичко е ок. Обичам го този д-р Калчев, по някакъв начин ми прилича на Карликая... може би решителността  Heart Eyes както и да е каза че съм пушка и до ден0два да очаквам МЦ, това до момента е било само зацапване, така че да не започвам противозачатъчните още.
Благодаря за подрепата, която ми оказахте в този, така притеснителен за мен, момент!  bouquet

# 598
  • Мнения: 222
Момичета предстои ми първи опит в Мемориал това лято.Ще се радвам ,ако споделите как си организирате престоя там. Има ли дни в които пътувате или отсядате за целят период на хотел? Аз мисля да запазя хотел за две седмици ,но сумата ми се вижда доста висока.Нурие ми каза ,че стимулацията може да продължи от 14 до 20 дни Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Тези от вас които са пътували(предполагам само в началото) как процедирахте,в България имахте ли лекар който да ви следи. Всякаква информация би ми била полезна  Hug Hug Hug

Аз лично отивам за втори ден и се връщам,после на 6ти и се връщам,и на 10ти,като ме извикат,вече оставам там(или още след 6ти).Бях отседнала в самостоятелна квартира на Таксим,че всичко ми беше близо за транспорт и разходки,и до болницата ходех пеш,с автобус...около час е пеша,не препоръчвам Simple Smile квартирата ми беше 25 евро,цял апартамент

# 599
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Момичета, поствам едно интересно видео. Явно и нашите "светила" взеха да се усещат за това накъде се развиват нещата, ама им трябваше малко повече време да го загреят. На мен това нещо д-р Карликая ми го обясни преди 3 години, но нашите теория били написали. Смях!  Laughing

http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/nov-in-vitro-met … vni-problemi.html

Общи условия

Активация на акаунт