Клиники в Истанбул

  • 103 186
  • 741
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 251
Sienna sun, gerda1 благодаря ви! bouquet

# 571
  • Ruse
  • Мнения: 110
Здравейте момичета,нашите ембриончета останаха две,третото спря да се развива и Елис днес ми се обади за трансфер така че няма да има ПИД малко се притеснявам че трансфер на 4 ден не се практикува много много ама ще видим какво ще стане.....
Ivon79 искам да ти дам кураж, едно от моите две 4 дневни ембриончета спи сега до мен, имам общо 8 трансфера - на трети и на пети ден, този беше единствения на 4-ти ден и ето.
m.e.m, lady, честито мамчета! Да са Ви здравички и послушни рожбичките.
Успех на всички в тази тема, чакаме Ви с още такива добри новини.
Ivon, Елис за пресен трансфер ли те вика, или ще ги замразят и на следващ цикъл ще се върнат? Малко се притесних, защото и ние сме планирали ПИД и ни е много важно. Мисля денят след пункцията да пътуваме към България, и се чудя какъв е шанса и нас да ни върнат 2 или 3 дни по-късно за трансфер на трети или четвърти ден  Confused
Siena sun да за пресен трансфер ми се обадиха,щяхме да правим ПИД но така и не стигнахме до ПИД.Но единственото което ме притеснява е че ембрионите са с качество 2 и 3  Sad дано излезе нещо от цялата работа

# 572
  • Мнения: 213
 Siena sun да за пресен трансфер ми се обадиха,щяхме да правим ПИД но така и не стигнахме до ПИД.Но единственото което ме притеснява е че ембрионите са с качество 2 и 3  Sad дано излезе нещо от цялата работа
[/quote]
Ivon79, ще стискам палци всичко да се подреди и да стигнете до щастлив край  Hug

# 573
  • Мнения: 1 967
Момичета, естрофема, който се пие преди зет, до кога се пие? Продължава ли се и след трансфера и ако да до коя седмица?
И още един въпрос, докато се слага кринон гел, може ли да се ходи на море и да се къпе човек?

# 574
  • Мнения: 341
Момичета, естрофема, който се пие преди зет, до кога се пие? JПродължава ли се и след трансфера и ако да до коя седмица?

И още един въпрос, докато се слага кринон гел, може ли да се ходи на море и да се къпе човек?
Естрофем се спира около 6седмица,когато се чуе пулс.

# 575
  • Мнения: 199
Здравейте момичета имам едно такова питане знаете ли Ехомар работи ли събота и неделя

# 576
  • Мнения: 213
Момичета, на кой ден от началото на стимулацията беше вашата пункция в Турция? Днес ми е 12-ти ден от началото на стимулацията и имам още Гонал Ф, Луверис и Цетротайд назначени за тази вечер. Както са тръгнали нещата, пункция няма да имам преди 15-ти ден от стимулацията (16-ти ден от началото на МЦ). Толкова бавно се развиват фоликулите, че почвам да се притеснявам какво ще излезе накрая Sad

# 577
  • Мнения: X
добре е щом слагаш кринон да избягващ къпането в море и басейн

# 578
  • Мнения: 1 221
На нас Фатме ни беше казала че стимулацията е между 10 и 15 дни, спрямо развитието на фуликулите. Така че не се отчайвай! Много пъти момичетата от форума са ми го казвали и наистина е вярно: спокойствие и положителни емоции Simple Smile са най-важни!
И аз имам питане към тези, които са правили ЗЕТ в Бахчеджи: как точно протече всичко; колко пъти ходихте и какви изследвания правихте?
Благодаря предварително!

# 579
  • Мнения: 1 694
Момичета , има ли такива от вас, които са ползвали услутите на ендокринолог в Мемориал? Знам, че инвитро центъра не разполага с такъв, но в друто отделение виждам, че има.

# 580
  • Мнения: 1 221
Знам че го четох някъде, но прегледах цялата тема и не намерих коментарите... Става въпрос за цикъла след пункцията. Нямах фреш и след пункцията чакам да ми дойде, за да започна противозачатъчни и да се подготвям за ЗЕТ. От събота обаче имам само зацапване, а не каквто обикновено кървене. И исках да попитам това ли е нормалния цикъл или е нормално да има по-дълго зацапване преди същинското кървене?
До сега не ми се е случвало такова нещо, обикновено в деня в който имам зацапване си идва и същинското кървене.
Моля за съвет?  baby_neutral И понеже съм на работа си запазих и час за някаква докторка Николова в Малинов, за да ме види. Някой ползвал ли я е?

# 581
  • Мнения: 87
Момичета, здравейте! Simple Smile
Имам въпрос: Какво означава 0, 10 mlU/ ml стойност при кръвен тест за бременност? Аз мисля, че е отрицателен. Права ли съм?

# 582
  • Мнения: 236
Мисля че.е.отрицателен.съжелявам .дай си кураж и продължи напред.

# 583
  • Мнения: 236
Момичета къде отсядате когато трябва да останете за.стимулацията ,има ли някои по евтин и приемлив вариант?

# 584
  • Мнения: 222
Здравейте,момичета!Започнах процедура в Аджъбадем,но нямат такива отстъпки в аптеките,та търся спешно прясна рецепта за гонал,като отивам в събота,да си взема от Идил.Някоя,която е там,да ми даде назаем?Или ако вече не и трябва,а е от тази седмица,или края на миналата,сигурно също ще свърши работа...Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт