Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 163 085
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И аз с ленена рокля - синьо с райе и цветни шорти за дъщеря ми. Роклята ми е ок, но шортите се опасявам да не са й големи. Взех и от  led лампите за четене на книга - трябвя ми с друга цел. Така е запечатана, че не можах да преценя колко й се отваря щипката. Дано ми свърши работа за да не формирам и аз странна рекламация 😊

# 1 216
  • Мнения: 4 773
Взех си два топа-чист лен са  Peace има жълт от миналата година -доволна съм! Зелен дълъг панталон и бял на цветя-къс;Довечера ще ги пробвам

# 1 217
  • София
  • Мнения: 2 645
На бул."Черни връх" почти всичко от ленените дрехи в по-малките размери беше обрано още в 8:45. Бели ризи нямаше изобщо. Не знам хората пред магазина ли спят, от самия магазин ли не зареждат? Всеки път е така! Едвам намерих една бяла ризка за мъжа ми. Топовете не ми харесаха. Много прозрачни и разтегливи.

# 1 218
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
От очилата за плуване в скрития текст, светлосините, някъде има ли S/M? В нашия са само L/XL от този цвят..

Скрит текст:

Сутринта вече връщаха бански - имаше сериозна опашка и наред връщащи.. И аз върнах, но маратонки от миналата седмица - точно една идея умалени, колкото да ми натискат пръстите. Човечето намаза плажни пътъчки, дано й станат.

Здравей,днес мярнах такива очила S/M (Лидл-Бургас)Дано да са същите ,но мисля,че не видях  други ,за да се объркам,рядко посещавам магазина и много не съм запозната с асортимента  Peace

# 1 219
  • Мнения: 69 087
Айдееее...другата седмица ще има от Първоюнската Wink, пардон-панагюрската луканка, дето все ни е в акъла и в заглавието  Mr. Green

# 1 220
  • Мнения: 5 152
Нямах време тези дни да влизам в темата и да ходя до Лидл. Но банските кога бяха, изпуснах ли ги? Не ги виждам в брошурата...

# 1 221
  • Мнения: 36 052
банските бяха в понеделник, но днес в близкия м-н имаше повече в кошовете отколкото в понеделник - ако искаш нещо конкретно, отиди и провери

# 1 222
  • Мнения: 69 087


Иииииии......за Ивекс  Laughing

Банските бяха от понеделник, при нас имаше още, бяха преместени от другата страна просто, на стелажите... Peace

# 1 223
  • Мнения: 5 152
 bouquet Благодаря, момичета!

А хубави ли са? Защо ги връщат, какво не им е наред?

# 1 224
  • Мнения: 1 188
Някой от гащеризоните взел ли е? Как са като размери и материя?

# 1 225
  • София
  • Мнения: 2 645
Някой от гащеризоните взел ли е? Как са като размери и материя?
Аз ги загледах. Като материя са хубави- лен+памук, но ми се видяха прекалено къси. Трябва си перфектно тяло за тях.

# 1 226
  • Мнения: 69 087
Вискоза и лен са гащеризоните.

Банските са си ок, просто не са уцелили размера вероятно и за това има върнати. Нормално..

# 1 227
  • Мнения: 36 052
вероятно са взимали повече размери, за да мерят у дома
на мен ми допадат за цената си, но и аз върнах днес един /неотворен/ - бях взела два за половинЪТ и знаех, че ще върна един
с невъзможността да се премери е много неудобно - днес един мъж мереше панталони /с обуване и събуване до коша имам предвид, не с налагане до тялото/

# 1 228
  • София
  • Мнения: 127
На бул."Черни връх" почти всичко от ленените дрехи в по-малките размери беше обрано още в 8:45. Бели ризи нямаше изобщо. Не знам хората пред магазина ли спят, от самия магазин ли не зареждат? Всеки път е така! Едвам намерих една бяла ризка за мъжа ми. Топовете не ми харесаха. Много прозрачни и разтегливи.


На бул. Черни връх трябва да се ходи преди в 8 часа ураганът Данс да е минал от там...

# 1 229
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Взех си зелен панталон. Ще си го нося, но вероятно ще го занеса да ми го стеснят в талията. Моделът е странен, пак за дами със слаби крака и широка талия Tired За такива като мен, с дебели кълки и мизерна талия, ще трябва ремонт. Иначе не е много шалварест, макар че отпред стои леко посурнат. С дълга блуза ще е ок. Роклите са къси, както и очаквах, а много харесах зелената Sad Дрехи имаше много при нас. Ризите не ми харесаха, топовете бяха ок, но цветовете не ми харесаха и така - само панталон за мен. За щерката взех бански, но от дамските бяха останали само малки номера и тези от ХХЛ серията. Взех  риза за ММ, все пак да не мърмори много Mr. Green Пробва я, хареса я, днес ми беше успешен пазарен ден Flutter

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт