Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 163 155
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И аз с ленена рокля - синьо с райе и цветни шорти за дъщеря ми. Роклята ми е ок, но шортите се опасявам да не са й големи. Взех и от  led лампите за четене на книга - трябвя ми с друга цел. Така е запечатана, че не можах да преценя колко й се отваря щипката. Дано ми свърши работа за да не формирам и аз странна рекламация 😊

# 1 216
  • Мнения: 4 784
Взех си два топа-чист лен са  Peace има жълт от миналата година -доволна съм! Зелен дълъг панталон и бял на цветя-къс;Довечера ще ги пробвам

# 1 217
  • София
  • Мнения: 2 661
На бул."Черни връх" почти всичко от ленените дрехи в по-малките размери беше обрано още в 8:45. Бели ризи нямаше изобщо. Не знам хората пред магазина ли спят, от самия магазин ли не зареждат? Всеки път е така! Едвам намерих една бяла ризка за мъжа ми. Топовете не ми харесаха. Много прозрачни и разтегливи.

# 1 218
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
От очилата за плуване в скрития текст, светлосините, някъде има ли S/M? В нашия са само L/XL от този цвят..

Скрит текст:

Сутринта вече връщаха бански - имаше сериозна опашка и наред връщащи.. И аз върнах, но маратонки от миналата седмица - точно една идея умалени, колкото да ми натискат пръстите. Човечето намаза плажни пътъчки, дано й станат.

Здравей,днес мярнах такива очила S/M (Лидл-Бургас)Дано да са същите ,но мисля,че не видях  други ,за да се объркам,рядко посещавам магазина и много не съм запозната с асортимента  Peace

# 1 219
  • Мнения: 69 275
Айдееее...другата седмица ще има от Първоюнската Wink, пардон-панагюрската луканка, дето все ни е в акъла и в заглавието  Mr. Green

# 1 220
  • Мнения: 5 175
Нямах време тези дни да влизам в темата и да ходя до Лидл. Но банските кога бяха, изпуснах ли ги? Не ги виждам в брошурата...

# 1 221
  • Мнения: 36 161
банските бяха в понеделник, но днес в близкия м-н имаше повече в кошовете отколкото в понеделник - ако искаш нещо конкретно, отиди и провери

# 1 222
  • Мнения: 69 275


Иииииии......за Ивекс  Laughing

Банските бяха от понеделник, при нас имаше още, бяха преместени от другата страна просто, на стелажите... Peace

# 1 223
  • Мнения: 5 175
 bouquet Благодаря, момичета!

А хубави ли са? Защо ги връщат, какво не им е наред?

# 1 224
  • Мнения: 1 189
Някой от гащеризоните взел ли е? Как са като размери и материя?

# 1 225
  • София
  • Мнения: 2 661
Някой от гащеризоните взел ли е? Как са като размери и материя?
Аз ги загледах. Като материя са хубави- лен+памук, но ми се видяха прекалено къси. Трябва си перфектно тяло за тях.

# 1 226
  • Мнения: 69 275
Вискоза и лен са гащеризоните.

Банските са си ок, просто не са уцелили размера вероятно и за това има върнати. Нормално..

# 1 227
  • Мнения: 36 161
вероятно са взимали повече размери, за да мерят у дома
на мен ми допадат за цената си, но и аз върнах днес един /неотворен/ - бях взела два за половинЪТ и знаех, че ще върна един
с невъзможността да се премери е много неудобно - днес един мъж мереше панталони /с обуване и събуване до коша имам предвид, не с налагане до тялото/

# 1 228
  • София
  • Мнения: 127
На бул."Черни връх" почти всичко от ленените дрехи в по-малките размери беше обрано още в 8:45. Бели ризи нямаше изобщо. Не знам хората пред магазина ли спят, от самия магазин ли не зареждат? Всеки път е така! Едвам намерих една бяла ризка за мъжа ми. Топовете не ми харесаха. Много прозрачни и разтегливи.


На бул. Черни връх трябва да се ходи преди в 8 часа ураганът Данс да е минал от там...

# 1 229
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Взех си зелен панталон. Ще си го нося, но вероятно ще го занеса да ми го стеснят в талията. Моделът е странен, пак за дами със слаби крака и широка талия Tired За такива като мен, с дебели кълки и мизерна талия, ще трябва ремонт. Иначе не е много шалварест, макар че отпред стои леко посурнат. С дълга блуза ще е ок. Роклите са къси, както и очаквах, а много харесах зелената Sad Дрехи имаше много при нас. Ризите не ми харесаха, топовете бяха ок, но цветовете не ми харесаха и така - само панталон за мен. За щерката взех бански, но от дамските бяха останали само малки номера и тези от ХХЛ серията. Взех  риза за ММ, все пак да не мърмори много Mr. Green Пробва я, хареса я, днес ми беше успешен пазарен ден Flutter

Общи условия

Активация на акаунт