Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 163 086
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 295
Може и да е коментирано, но търсачката не намира нищо...
Да попитам за отзиви за това течно ОМО, което е в такива големи количества в нашия Лидл? Малко ме е страх да купувам големи разфасовки, особено след фалшивия Ариел от Карфур навремето...

# 1 231
  • Мнения: 69 089
Взех си зелен панталон. Ще си го нося, но вероятно ще го занеса да ми го стеснят в талията. Моделът е странен, пак за дами със слаби крака и широка талия Tired За такива като мен, с дебели кълки и мизерна талия, ще трябва ремонт. Иначе не е много шалварест, макар че отпред стои леко посурнат. С дълга блуза ще е ок.

Нали? За ширококръсти булки е....И аз мисля с нещо по-дълго отгоре да го нося, иначе не става... Rolling Eyes

# 1 232
  • Мнения: 48 038
Еее, и аз зелен взех

# 1 233
  • Русе
  • Мнения: 7 076
Може и да е коментирано, но търсачката не намира нищо...
Да попитам за отзиви за това течно ОМО, което е в такива големи количества в нашия Лидл? Малко ме е страх да купувам големи разфасовки, особено след фалшивия Ариел от Карфур навремето...
Ами, не е фалшиво, но просто - не става. То си зависи и от критериите на човека, но моят съвет е - насочи се към друг перилен препарат.

От новата брошура си харесах само каймата и сока от ябълки. Довечера ще ходя за батерии тип копче(ако са останали) и евентуално да върна акваобувките. Дъщеря ми твърди, че и стискат, а са най-големия номер от детските.

# 1 234
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
По панталоните ще се познаваме, че аз останах без бански Joy

# 1 235
  • Асеновград
  • Мнения: 3 117
Може и да е коментирано, но търсачката не намира нищо...
Да попитам за отзиви за това течно ОМО, което е в такива големи количества в нашия Лидл? Малко ме е страх да купувам големи разфасовки, особено след фалшивия Ариел от Карфур навремето...
Ами, не е фалшиво, но просто - не става. То си зависи и от критериите на човека, но моят съвет е - насочи се към друг перилен препарат.

От новата брошура си харесах само каймата и сока от ябълки. Довечера ще ходя за батерии тип копче(ако са останали) и евентуално да върна акваобувките. Дъщеря ми твърди, че и стискат, а са най-големия номер от детските.
Батерии тип копче бяха заредили много.Само гледайте като купувате че са няколко вида http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=61246 тези най малките не стават на термометрите на Санитас идват по дебели от оригиналната .Явно ще трябва да търся другаде.От големите без проблем паснаха на термометъра за бебе, но там е по лесно сравняваш кода на самата батерия и опаковката. При най малките са само един вид.

# 1 236
  • Мнения: 1 811
От новата брошура си харесах само каймата и сока от ябълки. Довечера ще ходя за батерии тип копче(ако са останали) и евентуално да върна акваобувките. Дъщеря ми твърди, че и стискат, а са най-големия номер от детските.
Защо не и вземеш най- малкия номер от дамската номерация- пак е 36, но може да е една идея по-голям при дамските...или направо 37- ми?

какво мислите за тези лепенки, както и останалите на тази марка - sensiplast
 

Темата се задава откъм баирЯ, ама  се умори в таз жега  sweatingи звездите ми говорят, че към 16 и нещо шЪ доди  bowuu
Пишете предложения дотогава- за и против..Пак питам дали да сложа сладоледената машина в нехаресвани?

Последна редакция: чт, 01 юни 2017, 14:03 от Nil desperandum!

# 1 237
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 287
Ходих до Лидл взех сутиен и гащи ама ленените неща все са ми големи само рокли мога да нагодя но си имам рокля от миналата година. За малко да забравя сиренето котиж че много го обичам и се върнах да го взема. Гащите ми харесаха s размер макар че нося м сутиена и той най-малкия а ми голям ама няма да го връщам затрупала съм се със сутиени у дома и нито един без кусур Sad Взех някакви лепенки за пръсти и други дреболии и на касата казаха 43 кинта та това е моя отчет Simple Smile

# 1 238
  • Мнения: 5 658
Взех си зелен панталон. Ще си го нося, но вероятно ще го занеса да ми го стеснят в талията. Моделът е странен, пак за дами със слаби крака и широка талия Tired За такива като мен, с дебели кълки и мизерна талия, ще трябва ремонт. Иначе не е много шалварест, макар че отпред стои леко посурнат. С дълга блуза ще е ок.

Нали? За ширококръсти булки е....И аз мисля с нещо по-дълго отгоре да го нося, иначе не става... Rolling Eyes
Взех си зеленаа рокля най-големия размер, поизпъвам я ама не я връщам.
И син панталон си взех, като чета описаниято направо си е за мен Simple Smile

# 1 239
  • Русе
  • Мнения: 7 076
Батерии тип копче ще взема от най-големите за компютъра за колело и за кухненската ми везна, така, че няма да ги сбъркам Wink

Нил, ако има останали, може да погледна и дамските. 37 си мисля, че ще са широки. Тез деца растат мутанти Confused Снощи в Кауфланд, докато изчакам да спре дъжда прерових всички дамски аква обувки и №36 въобще не видях да има, а си личеше, че са прясно заредени(не бяха разфъчкани) №37 определено бяха големи.

# 1 240
  • Мнения: 2 029
В 10:30 в Лидл в Тракия имаше точно 5 рокли, разбира се, всички бяха големи номера. Взех едни панталонки да не си ходя без нищо, но съм супер разочарована!   Crossing Arms

# 1 241
  • Мнения: 6 820
И аз си купих рокля (пъстра), улучих си номера, 38-ми, малко под средата на коляното ми е, но аз съм ниска.
Късите топове не ми харесаха, сториха ми се с много голямо деколте. Полите пък ми се сториха къси. ooooh! Ще си нося роклята, имам и от миналата година в синьо райе.  Laughing

п.п. Ходих в 10ч. , нямаше никой при дрехите.

# 1 242
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз пък да похваля сутиените. Страхотни са, меки и не запарващи. Мнооого съм доволна, че вече влизам в Лидълската  номерация  Hug

# 1 243
  • Мнения: 5 152
Аз още малко по темата за банските - тънки ли са, заради съхненето питам? Имат ли отвътре подплата, която ги прави по-дебели?

# 1 244
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Четох по диагонал, но видях профитеролите, Тета, благодаря, но съм на диета, ще взема и ще си ги кътам. Joy
След малко отивам да щурмувам Лидл, но като ви чета май ще е напразно.

Общи условия

Активация на акаунт