ДУБАЙ - тема 13

  • 131 806
  • 1 018
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3
Благодаря ви! Зная че са за календарна година и че не важат тези от 2017 вече но форумът се чете от доста хора, пък и ние имаме още два месеца, така че се надявам някой в даден момент да откликне Simple Smile

# 361
  • Мнения: 294
Да попитам  от 1-ви февруари гледах времето и ми излиза че е около 23 градуса,предполагам няма да става за плаж.Особенно и за деца.Мислех че е по топло по това време.Някой който е ходил по това време да сподели дали е така.Ние сме одили началото на ноември и беше 30-35,но сега се чудя дали да резервирам.Съобразяваме се с ваканцията.

# 362
  • Мнения: 9 905
Дори сега става за плаж. Не би трябвало да ви е студено, свен ако не изтеглите късата клечка да е дъждовно 😆

# 363
  • Мнения: 2
Здравейте , искам да попитам как най-лесно мога да стигна до Аквапарк Атлантис на палмовия остров Simple Smile

# 364
  • Мнения: 88
Момичета виждам в booking, че има и доста хубави хотели на приемлива цена. Има ли хотели, които не са много скъпи, но и същевременно по-близо до центъра и плажа. От кой сайт мога да си резервирам например сафари в пустинята или посещение на Burj Al Arab? Виждам, че има жени тук, които са си купили билети за двама за 1050лв. Как ги купихте така евтино, когато и да проверя в wizz air са доста по-скъпи... Къде или кога трябва да следя за намаления, за да купя билети по-изгодно. И последно според вас каква сума е достатъчна за двама човека за 6 или 7 дена. Притеснявам се да не би, ако заминем и да се окажем без пари след няколко дена.

# 365
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Виждам, че има жени тук, които са си купили билети за двама за 1050лв.

Какви са тези цени?  newsm78 Явно има наплив тази година. Винаги сме давали под 400 лв за двама двупосочно! Peace Периоди - началото на април - края на май.

# 366
  • Мнения: 88
От къде купувате билетите и по кое време? Моля кажете сайта Sad Не мога да повярвам, че има такива цени.

# 367
  • Мнения: 594
Ами явно не ровите достатъчно - през март, дати 9-16 март на човек излиза двупосочен от около 400 лв. Това е от сайта на Уиз. Преди нова год гледах и за февруари също излизаше 2посочен около 300 лв. Ако нямате фиксирани дни, просто следете сайта на Уиз.

# 368
  • Мнения: 72
Аз купих октомври месец за края на март за 500лв двупосочни за двама на FlyDubai. Аз искам да попитам колко време преди това да започна да купувам билетите за Burj Khalifa, за сафари и Абу Даби и т.н.Примерно може ли един месец по рано?

# 369
  • Мнения: 1 331
За Бурж Кхалифа ние купихме около 1 месец предварително, май на сайта даваше за месец напред да се запазва. За сафарито и Абу Даби с Ферари уорлд май беше по-малко, но мисля, че може и по отрано.
Аз искам да попитам тези цени с чекиран багаж ли да или само ръчен? Защото аз също не можах да намеря толкова евтини, ама за следващия път да си знам  Simple Smile

# 370
  • Мнения: 72
Благодаря за отговора.Цената е с ръчен и чекиран 20 кг. както и при анулиране до два дена по рано ти удържат около 200 лв за двамата.Съвсем случайно попаднах тогава на тези цени в сайта на Флай Дубай Simple Smile

# 371
  • Мнения: 88
Момичета знаете ли дали може, когато се пристигне в Дубай в последствие да се плати такса вход на място например за 124 етаж на Бурж Халифа, Аквариума в Мола или Миракъл Гарденс и каква е сумата в лева.

# 372
  • Мнения: 9 905
Всички изброени имат сайтове с много подробна информация.

# 373
  • Мнения: 88
Да, но тя е на английски за това питам тук някой, ако знае да каже. Не мога да съм сигурна на 100% че съм разбрала всичко от сайта.

# 374
  • Мнения: 807
За билети на флай дубай ме посътвеха минимум 2 месеца по-рано за да вземем добра цена. Успях да резервирам около 50 дни преди пътуването за 1 000 лв за 2 човека в двете посоки.
За сафари в пустинята си взехме билети през сайт с купони - едва когато бяхме в дубай си взехме билет в четвъртък за следващия ден - петък.

Общи условия

Активация на акаунт