Забременяване

  • 5 738
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 820
   Имала е сериозна връзка с Вас, а е спала с друг мъж? Ужас. Ако бях на вашето място, нямаше изобщо да простя изневяра. Явно сте правили опити за бебе и връзката ви е била достатъчно задълбочена и сериозна. И щях да изисквам незабавно и когато е възможно ДНК-а тест за бащинство. Тази случка е същата като случките в "Съдби на кръстопът".

# 46
  • Мнения: 13
Ами не са точно така нещата! Определено са пълна каша и е може би по зле от това предаване ! Но знам че и двамата сбъркахме и се надявам да оправим кашата и знам че я обичам въпреки всичко ! Дано успеем да поправим нещата !

# 47
  • Мнения: 5 820
Ами не са точно така нещата! Определено са пълна каша и е може би по зле от това предаване ! Но знам че и двамата сбъркахме и се надявам да оправим кашата и знам че я обичам въпреки всичко ! Дано успеем да поправим нещата !

   Пожелавам ви го всичко да се оправи между вас двамата. Най-добре е да проведете разговор с приятелката ви на 4 очи. Тука няма как да стигнете до решение на проблема дали тя е бременна от вас или не. Ако имате съмнения, че се опитва да ви излъже, изисквайте да направите ДНК-а тест. Поне вие ще сте спокоен дали това дете е ваше или не. Ако стане така и се съберете и се окаже, че това дете не е ваше, какво ще правите? Цял живот ще ви човърка нещо във вас дали това дете е ваше или не! Някои жени са доста хитри и за да не останат децата им без бащи, лъжат мъжете!

   Спомних си за една история с един мой бивш познат. Той се ожени за приятелката си заради това, че беше бременна. И след 10 години случайно разбра, че това дете не е негово по кръвни изследвания. Живота му се преобърна на 360 градуса.

# 48
  • Мнения: 13
Абсолютно е така няма как да живея спокойно с мисълта че детето ми е там някъде и не знае за мен! А рано или късно всичко се разбира няма как да се крие вечно ! После как ще се чувстваме и двамата ужас дано не се налага да го изпитваме!

# 49
  • Мнения: 25 757
Ами не са точно така нещата! Определено са пълна каша и е може би по зле от това предаване ! Но знам че и двамата сбъркахме и се надявам да оправим кашата и знам че я обичам въпреки всичко ! Дано успеем да поправим нещата !
Евала пич, че си и простил. Повечето на твое място биха я зарязали да се оправя сама. Тест за бащинство си направи за да ти е ясно, но щом я обичаш и си и простил, честито, ще ставаш баща. Peace

# 50
  • Мнения: 13
Искам да ви помоля да ме насочите къде може да се направи теста за бащинство освен Геника и Амгенлаб и евентуално за какви пари и срок?

# 51
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 085
Ти първо питай нея дали е съгласна да правите тест, щото не е съвсем безобидна процедура.

# 52
  • Мнения: 2 486
Ти първо питай нея дали е съгласна да правите тест, щото не е съвсем безобидна процедура.

Вземат й кръв от вената, не е чак толкова драматична процедурата. С амниотична течност е безумно да го правят, при положение, че в България се предлага и неинвазивен тест. Обаче е ужасно скъпо.
Цецо, ако нямате пари за неинвазивен тест, не карай момичето да прави другия, много е стресиращ и има риск от спонтанен аборт, минимален, ама го има. Ще устискаш докато се роди бебчето.

# 53
  • Мнения: 5 820
   Този ДНК тест за бащинство се прави в определен месец от бременността, за да не се навреди на плода. Може дори да се изчака и след раждането на бебето. Наистина не е безобидна процедурата. Посъветвах те да говориш с приятелката ти, а не да седиш тука и да задаваш въпроси! Ако тя не е съгласна с такъв тест, няма как да го направиш. После ще разпиташ в лабораторията, където искате да направите подобен тест каква е цената на този тест и как става начина на взимане на материал. По-скоро трябва да отидете двамата на гинеколог и там сигурно той ще вземе материала от плацентата на бебето и ще бъде изпратен в лаборатория. Не знам изобщо как става процедурата на вземане на материал от бебе, за да се направи ДНК тест за бащинство. Само предполагам, че се взима материал от плацентата.

# 54
  • Мнения: 2 486
Дженифър, не говори глупости, как ще се взема материал от плацентата  ooooh!
По-евтиният вариант е да вземат с една голяма игла през корема проба от околоплодните води. Но никак не е приятно, аз ако бях, никога нямаше да се съглася. Другото е хорионбиопсия, пак подобно. Скъпият вариант е венозна кръв от майката.

# 55
  • Мнения: 5 820
Дженифър, не говори глупости, как ще се взема материал от плацентата  ooooh!
По-евтиният вариант е да вземат с една голяма игла през корема проба от околоплодните води. Но никак не е приятно, аз ако бях, никога нямаше да се съглася. Другото е хорионбиопсия, пак подобно. Скъпият вариант е венозна кръв от майката.

   Хахаха знаех си, че написах някаква глупост.  Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 25 757
Дженифър, не говори глупости, как ще се взема материал от плацентата  ooooh!
По-евтиният вариант е да вземат с една голяма игла през корема проба от околоплодните води. Но никак не е приятно, аз ако бях, никога нямаше да се съглася. Другото е хорионбиопсия, пак подобно. Скъпият вариант е венозна кръв от майката.
Само с кръв от майката могат да направят тест за бащинство?

# 57
  • Мнения: 5 820
Дженифър, не говори глупости, как ще се взема материал от плацентата  ooooh!
По-евтиният вариант е да вземат с една голяма игла през корема проба от околоплодните води. Но никак не е приятно, аз ако бях, никога нямаше да се съглася. Другото е хорионбиопсия, пак подобно. Скъпият вариант е венозна кръв от майката.
Само с кръв от майката могат да направят тест за бащинство?

   Малко се съмнявам, че само с кръв от майката може да се установи бащинството.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Дженифър, не говори глупости, как ще се взема материал от плацентата  ooooh!
По-евтиният вариант е да вземат с една голяма игла през корема проба от околоплодните води. Но никак не е приятно, аз ако бях, никога нямаше да се съглася. Другото е хорионбиопсия, пак подобно. Скъпият вариант е венозна кръв от майката.
Само с кръв от майката могат да направят тест за бащинство?

Мисля,че може да не доведе до 100% отговор,чрез вземане на кръв от майката.
Моя съвет е да се изчака бебето да се роди.А и Цветослав ако толкова обича майка му не би трябвало да има проблем с това кой е бащата.Все пак 10-те минути секс не те правят баща.

# 59
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Да я пита дали са се пазили с другия.

Общи условия

Активация на акаунт