Не остана време вече, за да гушнем ЮНСКОТО човече

  • 41 162
  • 430
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 501
Cathy , мерси за отговора.Напълно подкрепям всичко написано  bouquet

Момичета....акото вече малко понамирисва  Joy нормално ли е ?
Тези два дена много пръцка...постоянно...преплаква...гърчи се и те иска да спи.Това ли са коликите?
И при нас е така и аз се чудя.

# 391
  • Мнения: 258
Момичета, а по колко вода и чай давате? Питах лекарката, каза - колкото детето иска, а се чудя дали не си остава леко гладна и затова да иска повече чай или вода, да й се пълни стомахчето? 100-150 мл течност ок ли са за ден? Вигантол сутринта давах, ругаейки фирмата производител, че едва капе и се омазах цялата, а тя нищо не лапна, утре ще дам с вода Wink Вашите бебета лапат ли си ръцете? Моята направо цяла ръка навира

# 392
  • Мнения: 980
Цвете,да това е коликите.
Аз давам вода, когато сме на расходка, когато реве, а още не е дошло време за ядене. След ядене давам малко да изплакне устата от млякото. Иначе пие вода доста. Simple Smile

# 393
  • Мнения: 258
а колко пъти на ден излизате на разходка?

# 394
  • Мнения: 980
Вечер, след 19.00. Само веднъж за 1,5-2 часа. През деня е много горещо,а сутрин просто не успяваме преди жеги. Есен сигурно ще излизаме 2 пъти.

# 395
  • Мнения: 258
Вчера водихме бебка в Мол_а, днес в Кауфланд, не знам дали не е много малка, ама не може все вкъщи.

# 396
  • Мнения: 980
По добре да ходите в парка, малко да подиша въздух. Simple Smile Вечер е много приятно. Simple Smile

# 397
  • Мнения: 891
Ние излизаме към 8 вечерта....снощи до 11 мерихме улиците.Сутрин рядко успявам.

# 398
  • Мнения: 980
Цвете, и ние така. В София през деня не се диша...

# 399
  • Мнения: 258
Цвете, ти си на АМ, нали? Правила ли си го с вода на стайна темп. Аз давам като добавка хипп, но баща й й прави млякото с вода от бутилката и твърди, че според указанията на опаковката и така става. Става ли? newsm78

# 400
  • Мнения: 891
Да...изцяло на Ам е.Взимам Девин с розов етикет и я преварявам в електрическа кана сутрин.После цял ден давам с вода на стайна температура,че то не стига ,ме е жега...ами аз и топло мляко да давам  Laughing Яде го всякак и топло и на стайна.

# 401
  • Варна
  • Мнения: 26
Ние сме по цял ден по разходки, във Морската градина във Варна Simple Smile . Гоня сенките и така, че по-цял ден в къщи не се седи Simple Smile т.к. ставаме рано, сутрин изпращам децата и мъжо на работа,  пооправям вкъщи и изчезваме по разходки Simple Smile

# 402
  • Мнения: 980
Момичета, някой дава ли на бебета чай на хипп с копър? Малкия след гнго пръцка постоянно и ака. Все едно го разхлабва...

# 403
  • Мнения: 258
Karjala, аз давам, но отскоро и не съм забелязала още какъв ефект има.  моята и преди чая си пръцкаше.

# 404
  • Мнения: 980
Нещо не ми харесва тази нова версия на сайта....

Общи условия

Активация на акаунт