Гримиране – идеи и техники (Тема № 68)

  • 101 360
  • 753
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 610
 Диор Форевър е един от любимите ми ФДТ-ни.Нанасям го супер бързо и лесно.Първо с четка ,после потупвам леко с ББ и получавам много добър,естествен вид. И при мен е много траен и не ми омазнява.Минавам после с пудрата от същата серия и съм бетон за цял ден.

# 286
  • Мнения: 4 431
Ще ви покажа визия , която сътворих , дали би ставала за предизвикателство в Instagram?
Доста е забавно там 😂
Скрит текст:
На мен ми харесва. С един филтър би станало много интересно. Защо да не пробваш?!
А какво е предизвикателството?

# 287
  • Мнения: 36 044
Скрит текст:
Скрит текст:
определено предпочитам да ползвам продукти, с които бързо и лесно ставам "красива", а не да се затруднявам да им бая по 10-15 минути и да им прилагам специални техники  Smiling Imp
Ако беше към мен, цялата процедура по нанасянето ми отнема 2-3 мин, а същата четка ползвам и за пудра и руж, т.е. определено не нито трудно, нито бавно. Намесих се, защото точно този фдт е един от много малкото, които са и дълготрайни (10+часа без поправки), и прилично изглеждащи и може да е от полза за някого. Ако се гримирам за 2-3 часа имам безчет варианти, но поне аз слагам грим от 6-7 сутринта -
 до когато, и нямам много алтернативи.

по принцип беше - докато си разсъждавам какво да избера  Wink

# 288
  • Мнения: 1 424
Дойдоха ми нещата от ББ.Всичко е наред.Бях си поръчала няколко четки на Морфи.За първи път ще ползвам четки на тази марка.Ще пиша по-натам впечатления Simple Smile

# 289
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
Дойдоха ми нещата от ББ.Всичко е наред.Бях си поръчала няколко четки на Морфи.За първи път ще ползвам четки на тази марка.Ще пиша по-натам впечатления Simple Smile

Да ти са честити! На мен ми харесват. А иначе за колко време пристигна пратката ти от ББ? Преди моите пристигаха в рамките на седмица, но от скоро се бавят доста и идват след 2-та седмица...

# 290
  • Мнения: 1 424
Дари,бързо пристигнаха,за около десетина дни някъде.На мен обаче четките въобще не ми харесват.Поръчах пет-четири за лице и една за очи.Две от четките за лице миришат повече от ужасно.Прах ги с шампоан,после с почистващото на МАС за четки,никаква промяна.Даже ги накиснах в ракия (защото нямам спирт) Grinning Grinning и пак нищо.Не нанасят добре продукт,не блендват лесно.Четката за фдт ми хареса в общи линии,но не е нищо уау.Четките на Реал техник ми харесват в пъти повече.

# 291
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
Дари,бързо пристигнаха,за около десетина дни някъде.На мен обаче четките въобще не ми харесват.Поръчах пет-четири за лице и една за очи.Две от четките за лице миришат повече от ужасно.Прах ги с шампоан,после с почистващото на МАС за четки,никаква промяна.Даже ги накиснах в ракия (защото нямам спирт) Grinning Grinning и пак нищо.Не нанасят добре продукт,не блендват лесно.Четката за фдт ми хареса в общи линии,но не е нищо уау.Четките на Реал техник ми харесват в пъти повече.

Хмм, аз имам техни четки само за очи и всичките съм ги поръчвала от ББ. Нямаха никакъв мирис. Grinning

# 292
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
И аз имам техни четки и съм доволна от всичките за лице и от някои за очи ( някои много ми дращят, не са от най-меките ), но всичките са ми без мирис.
На РТ имам май само 2 за лице от розовата серия и изобщо не ми харесват. Страшно им е твърд косъмът.

# 293
  • Мнения: 615
Затова не се влияя от цялото промотиране на Морфи от Жаклин и сие.
Ясно, че получават луди пари за реклама и процент от продажбите като ползваш кода им за отстъпка, но поне да промотират качествени продуктки. Предпочитам да дам малко повече пари и да съм сигурна, че четката ще е супер качество, отколкото да хвърлям боб добре ли ще е, няма ли.. ooooh!

# 294
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
И аз предпочитам четките на МАС, но винаги съм склонна да пробвам нещо различно.

# 295
  • Мнения: 1 424
Нямам идея защо миришат така.Едната е тази http://www.beautybay.com/makeupbrushes/morphe/r10deluxetaperedpowderbrush/ А другата тази http://www.beautybay.com/_/N-/?Ntk=All&Ntt=Morphe+M530&N … e+matchallpartial .Явно и двете са от един и същи материал и затова.
Thumbelinna,хвана ме Grinning Точно Жаклин ми повлия.Повече не се хващам Peace

# 296
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
A някой знае ли къде мога да намеря Kit-a на ABH x Nicole Guerriero?
И още един въпрос - случайно да сте запознати дали някъде има група за продажба на гримове? Имам доста нови, които искам да махна, защото не ги използвам, а съм ги взимала от колекционерска гледна точка. ;д

Последна редакция: ср, 19 юли 2017, 21:06 от Dary_

# 297
  • SF
  • Мнения: 21 344
Момичета, бързо и спешно един въпрос.
Искам NAKED BASICS на Urban decay, но наистина не мога да взема решение коя от двете палитри да взема - само Naked basics или Naked basics 2.
Аз съм брюнетка, със светла кожа, леко жълтеникава. Дори и през лятото си пазя лицето от потъмняване. Дайте ми мнение, моля ви. Имам 1 ден да реша коя от двете палитри.

# 298
  • Мнения: 31 317
Първата е в пъти по-хубава за мен. Имам я и ми е от най-базовите продукти. Втората не купих. Peace

# 299
  • София
  • Мнения: 5 197
Имам naked 2, честно използвам точно 3-4 цвята.
И като цяло, от палитрите на UD , имам чувството , че нищо не може да се сътвори.
Гледам ревюта на новата им палитра. Повечето блогърки, използват 4 цвята основно.
Бих наляла пари за МАС, too faced , има доста известна палитра , може би Мърфи или нещо от сорта.

Общи условия

Активация на акаунт