Спирала за мигли – тема 15

  • 91 059
  • 744
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: X
Дайте идея за евтина и хубава спирала, която да ги извива? Спешно ми трябва една Sad

# 166
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
Няма спирала, която да извива мигли, особено, ако са прави... В такъв случай са важни подходяща миглоизвивачка и спирала с туш, който да запазва извивката - обикновено водоустойчив  Peace

# 167
  • Мнения: 2 592
Аз извиване постигам с всяка спирала. Винаги съм си мислила, че е до техника на нанасяне, но някои момичета тук казват, че не е съвсем така.

# 168
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 477
Дайте идея за евтина и хубава спирала, която да ги извива? Спешно ми трябва една Sad
Maybelline Lash Sensation

# 169
  • Мнения: 1 483
Имате ли идея кога ще внесат в България новата на Лореал, дето имитирала Better than sex? От няколко месеца чакам и все я няма...

# 170
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Дайте идея за евтина и хубава спирала, която да ги извива? Спешно ми трябва една Sad
Maybelline Lash Sensation
Аз също мисля,че е хубава и когато спиралите на Мейбълин са на промоция,са осем и нещо,което е доста добре като цена.
Друга много хубава е мис Хипи на Лореал.Аз я бях взела на промоция,може би е около 20 лв.А за много скромен бюджет добри са спиралите на Есенс ( с едно наум,че не са нещо уау).

# 171
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 477
Аз имам мис Хипи и изобщо не я харесвам. Претрупани, тежки мигли, а да сложиш малко е невъзможно, защото стои неравномерно. Съжалявам, че се поведох от позитивните мнения без снимка тук, а е и до мигли.

# 172
  • Мнения: 45
Дайте идея за евтина и хубава спирала, която да ги извива? Спешно ми трябва една Sad

Горещо препоръчвам Golden Rose Essentiаl Great Curl & Volume - с извита четка. Купих я само, за да ползвам извитата четка, но самата спирала също е много добра. Придава обем и дължина и много добре разресва миглите.  Всъщност цялата серия Essential е много добра. Цената е под 6 лв. Извивачка не ползвам, защото за мен това е уред за мъчение на миглите. С подходящата техника и със спирала с по-високо съдържание на смоли (по-гъста) миглите се извиват по-добре и по-равномерно, отколкото с извивачка.

# 173
  • Мнения: 7 519
Никаква техника, не може да извие мигли които са прави! Подвиват се тези които имат поне малка извивка и изобщо тази тема с извиването сме я коментирали многократно!
Аз съм от " късметлийките" с правите мигли и ако не използвам миглоизвивачка и водоустойчива спирала, миглите ми стърчат на горе без да се получава каквато и да било изививка! Единствената не водоустойчива спирала, която ми седи що годе добре е Ланком волюм.

# 174
  • София
  • Мнения: 22 786
Никога не използвам миглоизвивачка. Имам прави, дълги, гъсти мигли, с плътен косъм.
 Постигам повдигане, извиване и подреждане на миглите само и единствено с добри спирали за мигли.
   Peace

# 175
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 477
Някой пробва ли новата на Ланком? Една съфорумка я нахвали, но в нета виждам само ужасни снимки.



Нещо такова е при мен с Хипито.

# 176
  • Мнения: 2 592
Очевидно щом пак се повдига темата, значи има интерес към нея, независимо колко пъти вече е обсъждана.

# 177
  • HH
  • Мнения: 3 257
На мен се опитаха да ми я пробутат на летището, но се отказах. Последната, от която имах благоразумието да си купя само мини опаковка, не е нищо особено, освен да ги разресва, друг ефект не виждам.

Преди нея ползвах друго мини на Клиник, една орифлеймска на Джордани голд и една на Лореал, с гумена четка в златиста опаковка, която обаче вече не намирам по магазините. И трите бяха по- добри от сегашната. Утре ще се опитам да направя снимка.

# 178
  • Мнения: 7 519
Тази на бенефит я пробвах още в самото начало, когато я пуснаха и замина директно при сестра ми...

# 179
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Точно я сложих тази на Ланком в количката, навреме ми идва поста, за да не я поръчам.

Общи условия

Активация на акаунт