Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 63

  • 99 114
  • 751
  •   1
Отговори
# 525
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
В Щерев правят опити без цветни снимки, масово правят хидротубации (или поне допреди няколко години беше така) и Мандарината може да няма.

По въпросите:
1. След прегледа за старт на стимулацията има няколко дни без прегледи и след това при мен бяха през ден, а накрая всеки ден. Изследванията пусках сутрин преди прегледа и влизах при Персенска направо с резултатите. Чакала съм и много и малко, зависи колко е натоварен графика.
2. Не ми се е случвало, имах 5 пункции.
3. Не, не слагат успокоително. Поставят инжекция но шпа, а при мен се налагаше и малко Атропин, за да се отпусне шийката (цервикалният ми канал е крив)
4.Няма да е проблем, но те съветвам да не го правиш, по-добре направи снимката в Надежда.

# 526
  • Мнения: 341
Аз също ползвам Кринон гел и постоянно ми падат тамно-кафяви топчета.Не се притеснявай. В началото е стряскащо,но след това се свиква.

# 527
  • Мнения: 232
Аз също ползвам Кринон гел и постоянно ми падат тамно-кафяви топчета.Не се притеснявай. В началото е стряскащо,но след това се свиква.
Благодаря за отговора!  Heart Eyes И доктора това каза, че от самото лекарство се случва понякога и че въобще не трябва да се маха(мие) лекарството от там. То само си пада.  Embarassed

Иначе за протокола от вчерашния преглед се видя ембрион с жълтъчно мехурче и със сърдечна дейност, в 6 седмица +1ден. Отговаря си на времето,но докато не мине прегледа при д-р Стаменов другата седмица няма да мога да се отпусна и да повярвам.

# 528
  • Мнения: 51
Capriccio, честито! Лека и безпроблемна бременност! Успех на всички останали желая!
А при нас, за протокола, всичко приключи с вакуум и кюретаж вчера. В 8 г.с., два дни след краткото ни щастие, сърдечната дейност на ембриона просто спря. Ще ви спестя емоционалната страна... Cry

# 529
  • Мнения: 54
Capriccio, честито! Лека и безпроблемна бременност! Успех на всички останали желая!
А при нас, за протокола, всичко приключи с вакуум и кюретаж вчера. В 8 г.с., два дни след краткото ни щастие, сърдечната дейност на ембриона просто спря. Ще ви спестя емоционалната страна... Cry

Миличка,съжалявам.Преживяла съм го два пъти и знам какво е.Disappointed Relieved
Успех следващия път.

# 530
  • Мнения: 19 690
Прегръдки Sad

# 531
  • София
  • Мнения: 9 111
Iris Fairy, съжалявам за загубата. Стискам палци бързо да се възстановиш психически и физически и скоро да се похвалиш отново.
Пускам една статия, на която попаднах за редакция на гени на емрбион:
http://www.dnevnik.bg/zdrave/2017/07/28/3015258_v_sasht_izvurshi … hna_redakciia_na/

# 532
  • Мнения: 6 549
Много ми е мъчно като прочета такива новини Cry Прегръдки и от мен, Iris  Hug

А влязох всъщност да кажа, че звънях, звънях за резултата от цитото. Никой не ми вдигна два дни подред и писах на и-мейла на администрация да ми го изпратят - ако стане - стане. Те пък взеха, че ми го изпратиха. А иначе ми казаха и на мен само от кабинета, че се получава. Срам, не срам, по-късно ще моля Надинчето да ми го разгадае Blush да знам дали трябва да ходя все пак.

# 533
  • София
  • Мнения: 9 111
Момичета, знаете ли д-р Стаменов от кога е на работа? (кога му свършва отпуската)
Благодаря Flowers Hibiscus.

# 534
  • Sofia
  • Мнения: 127
Момичета, знаете ли д-р Стаменов от кога е на работа? (кога му свършва отпуската)
Благодаря Flowers Hibiscus.

Мисля, че на 14 август

# 535
  • Мнения: 232
Iris fairy, толкова много съжалявам. Cry Каквото и да напиша няма да може да те утеши, но знай , че имаш подкрепата на всички тук. Аз също съм с доста на брой опити за гърба си и знам колко е тежко. Бъди силна и бързо възстановяване. Heart

# 536
  • Мнения: 232
Момичета, знаете ли д-р Стаменов от кога е на работа? (кога му свършва отпуската)
Благодаря Flowers Hibiscus.
Аз имам записан преглед за 04.08 ( петък), все още не знам часа.

# 537
  • София
  • Мнения: 9 111
Благодаря за отговорите Kissing Heart.
Чуда се за  кога да звъня и да записвам час - сега някой вдига ли телефоните за записване на час?

# 538
  • пазарджик
  • Мнения: 514
Аз от няколко дни се опитвам да се свържа,за да запиша час за Персенска за 15.08,но никой не вдига телефон.

# 539
  • Мнения: X
И таз добра, как не вдига никой, сигурно се шегувате.

Общи условия

Активация на акаунт