Как бихте променили дома си, ако нямате ограничение от време и средства?

  • 16 817
  • 123
  •   1
Отговори
  • Мнения: 840
Бихте ли се решили да смените жилището, с което сте свикнали, с нещо ново, различно и модерно?
Как изглежда домът на мечтите ви? Кои са най-смелите ви идеи?

# 1
  • Мнения: 3 480
Бих извикала архитект да ми предложи най-добрите решения за оползотворяване на пространствата и бих следвала съветите.

# 2
  • Мнения: 24 601
Бихте ли се решили да смените жилището, с което сте свикнали, с нещо ново, различно и модерно?
Иска ли питане?!
Домът на мечтите ми е светъл, просторен, удобен и много уютен
Мечтая си за стая, която цялата е в рафтове с книги от пода до тавана и едно удобно кресло.
Може и извънградска къща с двор Grinning

# 3
  • Мнения: 25 808
Когато става въпрос за мечти, хич не си поплювам. Като ще се мечтае, да е с размах!
Ето някои неща, които бих си купила и нищо по тях няма да променям:

Скрит текст:
Къщичка на морето, за да снимам рибките



Къщичка в планината – да снимам птичките



И скромна яхта за разходки, когато ми омръзне да живея в рая



 Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 38 861
По нашия апартамент е направен почти максимума на това, което може да се направи в това малко жилище. Така че - веднага го сменям с 3 стаи и хол, в същия квартал. Ако може и да е готов за нанасяне по мой вкус, перфектно!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 092
Моите мечти са скромни. Да присъединим съседния апартамент и да се разширим. Все по-тясно ни става, макар че периодично изхвърлям непотребни и неизползвани неща. Но домашните "любимци" растат и  трупат ли трупат.  Crazy

# 6
  • Мнения: 5 506
Нещо ей такова Grinning

# 7
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Ох, Мартина, това е и моята мечта ....

На практика, за настоящия ми дом /къща/ по-лесно ще ми е да изброя какво бих запазила, малко са нещата. Обзавеждането е на свекърва ми - скъпо, но тежко и мрачно. А, аз си представям дома си светъл, в топли нюанси... дали ще е в този живот ....

# 8
  • София
  • Мнения: 16 213
Странен въпрос, аз това вече съм го направила. Може би само бих сменила покрива да е с новите фотоволтаични керемиди на Тесла, бих покрила голямата тераса на последния етаж с телескопичен подвижен плексигласов похлупак и сложила басейн "за пличкане" там.

# 9
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Защо да е странен? Някои хора имат ограничения откъм време и средства.

# 10
  • София
  • Мнения: 16 213
Защо да е странен? Някои хора имат ограничения откъм време и средства.
Има хора, които нямат ограничение откъм време и средства, но не променят дома си по разни причини:

1. Харесват си го както си е.
2. Не им се занимава с майстори.
3. Няма ги още технологиите, които може би си предствят в дома си.
4. Технологиите ги има, но не се продават и нямат гаранционно покритие в България.
5. Половинката не иска промяна.

Да помечтаем е лесно. Да  превърнем мечтите в реалност  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Включвам се в разкошната тема с дом по мой вкус  Mr. Green И вида, и локацията... Ех, мечтииии Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 3 609
Сега има много възможности, има мебели на съвсем приемливи цени. Айяла ако не ти харесват, давай смело. По-светлички мебели, по-светъл цвят стени, малко цветни акценти и дома оживява.  Hug

Иначе, мечтая за къща. Съчетание между традиционен и леко битов стил, с голяма и красива градина  Heart Eyes







Бях гледала снимки от дома на Елена Йончева, имаше прекрасна тераса:


Не харесвам модерния дизайн, нито твърде минималистичните мебели. Обичам места с дух и уют. Засега разполагам с апартамент, но съм си го направила по мой вкус, кокетничко и дамско.

# 13
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 377
 Hug Hug
Ако не бяхме притиснати от време и пари  Whistling до сега да бяхме направили ремонта на къщата ни  Flutter

# 14
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 377
Сега има много възможности, има мебели на съвсем приемливи цени. Айяла ако не ти харесват, давай смело. По-светлички мебели, по-светъл цвят стени, малко цветни акценти и дома оживява.  Hug

Иначе, мечтая за къща. Съчетание между традиционен и леко битов стил, с голяма и красива градина  Heart Eyes

Скрит текст:






Бях гледала снимки от дома на Елена Йончева, имаше прекрасна тераса:


Не харесвам модерния дизайн, нито твърде минималистичните мебели. Обичам места с дух и уют. Засега разполагам с апартамент, но съм си го направила по мой вкус, кокетничко и дамско.

Захир  Hug аз също много обичам градините  Peace. Не държа да е голяма, но да е уютна и красиво подредена  Flutter

Може би нещо такова  Thinking за сега събирам идеи като му дойде времето, ще се опитам да ги прилагавм, поне място има  Blush
Скрит текст:



X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт