Откраднат живот - Чуждо тяло - Тема 20

  • 77 518
  • 741
  •   1
Отговори
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439

Цитат
"Чуждо тяло" е името на четвъртия сезон на "Откраднат живот", който почитателите на качествените български филми и сериали ще имат възможността да гледат от 12 септември, вторник, от 20.00 ч. по NOVA. Един от най-харесваните български актьори – Юлиан Вергов, е новото лице, което ще прекрачи прага на МБАЛ "Св.Кирил", за да преобърне живота на главните герои в сериала

Актьорски състав:

                                
Скрит текст:
Наум Шопов-д-р Борис Тасев    Димо Алексиев - д-р Калин Генадиев
              Александър Алексиев - д-р Александър Василев.      Радина Думанян - д-р Биляна Захариева                       
                
Луиза Григорова - д-р ВяраДобрева            Мария Каварджикова - Евгения Генадиева  
                                    
Стоян Алексиев - проф. Иван Генадиев                Йоана Буковска-Давидова - Виолета Захариева
                                    
Емил Марков - доц. Петър Захариев                     Васил Банов - проф. Камбуров
                                     
Янина Кашева - д-р Катя Кръстева                      Мартина Вачкова - гл. м.с. Жекова
                                    
Ралица Паскалева - д-р Галя Стилиянова (специализант АГ)             Дария Симеонова - Наталия Павлова(ПР на болницата)

Даниел Рашев - д-р Врабчев, анестезиолог.                                             Милена Живкова-Гераскова - д-р Романова

Моньо Монев – доц. Стефан Мазов.                                                          Десислава Бакърджиева - д-р Лора Хинова
Ернестина Шинова - д-р София Стаменова.                                             Пламена Гетова - проф. Гочева, майка на доц. Мазов

Александър Димов - д-р Владов.                                                                 Никола Мутафов - д-р Пенев
Ангелина Славова - м.с. Недева.                                                                  Юлиан Вергов - доц. Виктор Банков, директор

Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4   ТЕМА 5    ТЕМА 6    ТЕМА 7   TEMA 8   ТЕМА 9      Тема10     ТЕМА 11  Тема 12   Тема 13
  ТЕМА 14 Тема 15 Тема 16 Тема 17Тема 18

Тема 19

# 1
  • Мнения: 6 527
Дано Виолета се появи скоро

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 40 516
 bouquet
Определено Вергов ще освежи сериите...а Галка ще хлътне по него -100%  Grinning

# 3
  • Мнения: 6 159
 bouquet за темата ! Нещо се нахъсах да гледам този сезон , въпреки ,че абсолютно нагло  копират от сериали , които са вървели  по телевизиите .
В момента в немския  лекарски сериал по БТВ "Клиника край езерото"  също  дойде нов шеф , но  от Америка /понеже действието си е в Германия  hahaha Joy /. Той също го раздава строг и справедлив , ходи навсякъде , разпитва за разни  подробности  и т.н. Сбутаха си шпайковете с великия хирург , който четеше от картона името на една пациентка , а сестрата разказа  лични впечатления за нея . На сестрата възложиха  да свърши нещо , което много напрегна  доктора .
Дано поне в този сезон да преписват  по-смислено  Praynig

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 16:45 от Ели-фен

# 4
  • Мнения: 9 865
Добре, с какво да се запиша?!
А, снощи Галето бая стръвно изгледа Банков... като "нова възможност" Wink.

# 5
  • Мнения: 3 937
Цитат
   Д-р Радева много ме дразни,аз по принцип не харесвам актрисата.Много си повярва,а забрави как са се отнасяли с нея.

Добрева ли имаш предвид?

Все се каня да питам - коя е актрисата Диана Димитрова, името й е в края на началните надписи?

# 6
  • София
  • Мнения: 22 852
bouquet за темата ! Нещо се нахъсах да гледам този сезон , въпреки ,че абсолютно нагло  копират от сериали , които са вървели  по телевизиите .
В момента в немския  лекарски сериал по БТВ "Клиника край езерото"  също  дойде нов шеф , но  от Америка /понеже действието си е в Германия  hahaha Joy /. Той също го раздава строг и справедлив , ходи навсякъде , разпитва за разни  подробности  и т.н. Сбутаха си шпайковете с великия хирург , който четеше от картона името на една пациентка , а сестрата разказа  лични впечатления за нея . На сестрата възложиха  да свърши нещо , което много напрегна  доктора .
Дано поне в този сезон да преписват  по-смислено  Praynig


Е сега, не ни разказвай сезона.  hahaha

# 7
  • Мнения: 8 413
Цитат
   Д-р Радева много ме дразни,аз по принцип не харесвам актрисата.Много си повярва,а забрави как са се отнасяли с нея.

Добрева ли имаш предвид?






     Да,съжалявам,обърках се!

# 8
  • Мнения: 9 865
Д-р Радева е тая дето не дава да се пие вода, хахаха.

А Диана Димитрова явно е изостанал надпис от сезон 1, там имаше една сестра, любовница на Захариев, та тя трябва да е Диана Димитрова.

# 9
  • София
  • Мнения: 8 930
Цитат
   Д-р Радева много ме дразни,аз по принцип не харесвам актрисата.Много си повярва,а забрави как са се отнасяли с нея.

Добрева ли имаш предвид?

Все се каня да питам - коя е актрисата Диана Димитрова, името й е в края на началните надписи?
Да не е момичето от рецепцията?
Иначе поредните недомислици в сериала. Чакат големия шеф, пък даже не са го пуснали в google, да го видят как изглежда. А и той пристига и без да се представи се прави на велик пред Жекова. Която е излезнала да го посрещне и му пази мястото.

# 10
  • Мнения: 6 833
Благодаря за темата Flowers Rose

Направиха ми и на мен впечатление погледите на Стилянова към Банков.
Смятам, че Захариев ще му бъде основен. враг в болницата, защото хем се настани на директорския пост, които едва ли не му принадлежеше, ами ще има и ревност към Стилянова. Ако пък и с Вили имат афера, Пеци съвсем ще го намрази 😀 

# 11
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 303
Както във всеки сезон до момента ме вълнува основно съдбата на Калин  Whistling Галка ще си остане при Захариев. Мисля, че се кротна. Ако има проблеми ще с Пеци и ръката му.

# 12
  • Мнения: 1 408
Благодаря за темата! И за да не е само спам-може пък преди Вили Банков да прояви интерес към Добрева или тя към него. Нали много често така става-двама души, които в началото не могат да се понасят, впоследствие да се харесат. Тогава пък Тасев ще пощурее. Но сте прави, че най-вероятно Захариев ще е основният му противник в болницата. Абе...става много интересно!

# 13
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Истина е, че в чужбина се избягва навлизането в чуждото пространство и хората не споделят неща, които ги мъчат. Ако има приятели сред колегите, си го споделят извън работното място. Явно съм отвикнала от някои неща, защото се шашкам непрекъснато, когато познати (не роднини или близки приятели)  се осмеляват да кажат или питат нещо от лично естетество, когато съм си в България.

Преди време имаше един български лекар, който дойде от  Германия и се опита да реорганизира една софийска болница по немски образец, Набързо му разказаха играта. Дали новият директор не е негов прототип?

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 18:24 от Kalinka

# 14
  • Мнения: 2 752
Благодаря за темата!  bouquet

Според мен Виолета и Стилянова ще се борят за вниманието на директора.

Общи условия

Активация на акаунт