Как бихте променили дома си, ако нямате ограничение от време и средства?

  • 16 826
  • 123
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 46 584
Харесвам белия цвят, но гледам снимките и в мен веднага проговаря майката и домакинята. Laughing (това си е като професионално изкривяване) Бяло и две деца, от които едното бебе, просто са несъвместими за мен на този етап. Blush
Няма по-лесно за поддържане от бялото. Родихме се вкъщи. Цапа се колкото всеки друг цвят, но не личи като има прах  Mr. Green

# 106
  • София
  • Мнения: 30 209
Харесвам белия цвят, но гледам снимките и в мен веднага проговаря майката и домакинята. Laughing (това си е като професионално изкривяване) Бяло и две деца, от които едното бебе, просто са несъвместими за мен на този етап. Blush
Няма по-лесно за поддържане от бялото. Родихме се вкъщи. Цапа се колкото всеки друг цвят, но не личи като има прах  Mr. Green
Да, но петната личат много. Laughing Иначе за прах си права.

# 107
  • Мнения: 3 480
Имам доста бели мебели, поддръжката е трудна, но имам жена. Не персонал и отряд помощници, но жена, която води малката и я взима от училище, чисти и готви. Ние осигуряваме стая с баня и храна пл/с заплащане.
Малка градина също е налична, с барбек/, батут за децата, футболна врата и баскетболен кош, както и ратанов комплект мебели с чадър и л/лка. Има още много работа, харесваме си го, но си предтсавяме старини на испански остров с по-читав климат от английския.
Не мога да намеря като е един символ, извинявам се за /

# 108
  • Мнения: 1 354
Не бих променила нищо по интериора, а бих сложила шумоизолация на спалните.
Всичко друго е по наш вкус Simple Smile

# 109
  • Мнения: 3 609
Aз обичам бяло много, но тези твърде минималистични и модернистични дизайни не са ми по вкуса. Няма никакъв уют и живот в тях, не си предстсвям да живеят хора.

Моята кухня е кремаво-бяла, но класически дизайн, много си харесвам, мърси се като всяка друга кухня, бърше се лесно, няма проблеми.

# 110
  • Мнения: 28 989
Аз също харесвам бяло, но не минималистичен стил и стерилност, обичам в къщата да има уют, може да е бяло но задължително с цветни акценти, кътчета, възглавнички, весели цветни покривки и задължително много цветя, обожавам ги! Simple Smile

# 111
  • Мнения: 3 609
Моята кухня е такава като в блога, но не мога да покажа сега, че нямам снимка:

http://luluto.blogspot.bg/2013/07/mission-completed-almost.html

От тук черпех аз (е, и от доста други места) вдъхновение, като правих апартамента.

# 112
  • Мнения: 46 584
Да, но петната личат много. Laughing
Не повече от другите цветове. Поне на мен не ми е направило впечатление Simple Smile

Захир, чудна е  Heart Eyes

# 113
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Да, но петната личат много. Laughing
Не повече от другите цветове. Поне на мен не ми е направило впечатление Simple Smile

Захир, чудна е  Heart Eyes


Ооо със сигурност, особено вино и плодове върху бяла дамаска или килим, колкото и професионално да е прането...

А ако се нарисуват и с флумастери или пастели картинката е чудна.

Виж ако е меланж е друго положението.

Една къща край Варна, архитект Петър Костов, помня първите му работи в Дибла, момчето се е справило.




Последна редакция: пн, 03 юли 2017, 14:38 от Doris

# 114
  • Мнения: X
Е в такова чудо посмъртно не бих могла да вирея.....само като го гледам на снимка, ме побиват тръпки на ужас.    Laughing
Напомня ми на някаква химическа лаборатория от бъдещето, където ще се "правят и префасонират" деца....не знам дали "спомените" ми не са от някакъв гледан филм...    newsm78
Абе, ужасно е.Всичко друго, но не и дом, в който съществува мир, любов, уют и спокойствие.
Самата атмосфера ме напряга и депресира.

# 115
  • Мнения: 3 480
На мен много ми харесват къщата на архитекта, както и показаният дом от блога.
Първата с гледката към морето особено.

# 116
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Къщата ми харесва, но блогът не. Малко множки ми идва този стил за градски апартамент, а и тези щайги навсякъде....

# 117
  • SF
  • Мнения: 21 501
Amour* Laughing
Знаех си аз! За това бях толкова учудена, когато на първите страници в темата се появиха интериорни снимки, които съвпадат с моя вкус.

Точно с лаборатория и изчистеност на елементите асоциирам и аз, но аз наричам показаното на картинките "лукс". На мен ми действа така.
Не харесвам къщи с полички, реснички, панерчета, подложки, матрьошки и други мили прахосъбирачки.
За съжаление знам, че дори и да направя собствения си дом от бял гланц и стъкло, все ще се появи някое мило сувенирче я от Рим, я от Китай, което издайнически ще подсказва, че и в този дом живеят хора.

Диваните, масите, аксесоарите (които за щастие почти липсват) биха били точно такива в мечтания ми дом, но прибирайки се вечер от работа все някоя ризка или дънщи ще напомнят за човешкото ми присъствие.

За мен е много важно от дома си да имам гледка. Мечтая си за дом с гледка.
Затова и не ми се живее в двор с високи огради или храсталак около парцела.

# 118
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Бих имала едно такова кътче ... само за мен си:



Или поне такова място:

# 119
  • Мнения: X
Бих имала едно такова кътче ... само за мен си:


Е, те това и на мен ми е мечта.....    Grinning

Esmee , че е лукс, лукс е, не отричам.Просто, за мен е прекалено стерилен, студен, неодушевен, някак ....мъртъв лукс, няма "живот" в такава обстановка.
Но, ако е с такава гледка и на такова място, бих се прежалила.    Laughing

Общи условия

Активация на акаунт